Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА)
Пробвай да махнеш отметката за рестарт на ПВР от настройките на добавката, в секция PVR и виж как ще се държи. Но при това положение, след обновяване на плейлиста ще трябва ръчно да рестартираш ПВР-а, както беше до преди промените, които направих.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
(03-02-2018, 17:20)shantros написа: [quote='Topper' pid='10802' dateline='1517606330']


Ako имате желание можете да подобрите и функциите като добавите и забавяне във времето - DVR


[Изображение: Timeshift.png]

Коди е голяма зараза като почнеш и няма спиране, утрепа ми деня Smile в Люлин вече повръщат, а аз още не съм си отворил бирата.

Извинения към kodi_dev за това, че използвах неговата идея, как да се включа в играта без неговото разрешение.
Sorry kodi_dev !!!

Извинявам се за тъпия въпрос, но как точно да стигна до менюто от където се включва Timeshift?Инсталирах си Kodi 17.6 на windows 10 и другите неща си ги настроих, но не мога да намеря Timeshift и това е.
Отговори
Трябва да попиташ човека, написал въпросната публикация. Само той може да ти отговори, защото снимката е от неговата приставка за Коди. Опитай да му изпратиш email през форума, използвайки бутона с лого на плик за писмо в долу вляво на негова публикация.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
И купона почва да свършва Sad Преди ден и половина ми резнаха крилцата Smile Булсат филтрира цели доставчици на нет и ги резва Big Grin и неволно и мен резнаха Sad карат ма да са правя на дявол да ползвам VPN-и Sad Зарежда ми сайта им но като пробвам да гледам тв няма никого ниот от сайта им нито от където и да било
Отговори
Не е ли по изгодно да се абонираш за иптв отколкото vpn?
Отговори
vpn-a ще е от приятел ....:д на друг доставчик ... мисля да комфигорирам едн tplink с openwrt като PPTP server и да го сложи в тях за рутера си Smile
Отговори
Споко и него ще резнат тогава не се притеснявайте
Отговори
споко , тв бокса е KII pro mecool ... имам приятели с Цецка кам Smile ... има и seirsandak .. абе всичко има ... Си намера приятел за VPN от тяхната мрежа Wink да ги вида как ше режат :Д хахахаха

бих се абонирал за iptv ...но да в през pvr клиента ...
Отговори
И всичката тази гимнастика за да спестиш 5 лв на месец. Похвално.
Отговори
Дали е заради 5-то лева ? Хоби ми е ... чеша си крастата, още от едно време .... Кога всичко минаваше през спътника ...
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  plugin.service.bscfusion - версия "Q" olymp 142 204,726 14-08-2020, 23:45
Последна публикация: Topper
  plugin.video.bscfusion xbmcbg 16 32,025 26-06-2017, 18:48
Последна публикация: taraponty
  plugin.service.bscfusion - версия "Р" pepo 235 376,020 01-04-2017, 23:28
Последна публикация: ZZlatev
  Bscfusion (СПРЯНА) Matrata 1,058 1,671,228 18-01-2017, 17:35
Последна публикация: thedeamon
  offtopic - plugin.service.bscfusion - версия "Р" xbmcbg 15 24,025 31-10-2016, 16:16
Последна публикация: xbmcbg

Отваряне на: