Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА)
Там го вижда като андроид, не като андроид ТВ. Wink
Отговори
Да, ясно ми е, но бях длъжен да пробвам Big Grin
Иначе функциите на дистанционното са използваеми всички и е още по-лесно. Има един минус, разбира се. Не могат да се сменят категориите на каналите.
Нямам акаунт с Диемите, за да проверя дали ги има в приложението. Ще си ги платя за теста, няма как.
Отговори
Коригирали са и достъпа, само по едно устройство може да работи.
От качеството не очаквайте чудеса, но определено е по-добро от това което беше.

[Изображение: bulsat.png]

[Изображение: btv.png]
Отговори
(26-01-2018, 20:07)shantros написа: Коригирали са и достъпа, само по едно устройство може да работи.

Какво имаш предвид?
Аз плащам за 4 у-ва. В момента съм пуснал и 4-те + 3 Кодита - едно на Windows, едно на Android emulator и едно на телефона. Всичките вървят едновременно и нямам проблеми.

(26-01-2018, 19:34)ZZlatev написа: Има един минус, разбира се. Не могат да се сменят категориите на каналите.
Нямам акаунт с Диемите, за да проверя дали ги има в приложението. Ще си ги платя за теста, няма как.

1. Могат да се сменят категориите. Като щракнеш горе на логото на канала вляво и се отваря меню, където са отделени категориите.
2. Няма ги Диемите.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
Някой може ли да качи някъде APK-то за Андроид ТВ да видим какво съдържа?
Отговори
Не, нямам категории. Всички канали са там.
Диемите не е ли време да ги вкарат в приложението им. Мина много време...
Отговори
(27-01-2018, 00:50)ZZlatev написа: Не, нямам категории. Всички канали са там.
Диемите не е ли време да ги вкарат в приложението им. Мина много време...

Странно, при мен има категории, но не съм на Андроид ТВ, а на бокса. Може за да орязани засега на Андроид ТВ, макар да не виждам логика?!
[Изображение: 2018_01_26_235957.jpg]
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
Е, ако търсиш логика точно при булсатком.... Big Grin
На Wetek-a ги имам категориите, но на AndroidTV не. Поне не са на същото място.
Отговори
(27-01-2018, 02:03)ZZlatev написа: Е, ако търсиш логика точно при булсатком.... Big Grin
На Wetek-a ги имам категориите, но на AndroidTV не. Поне не са на същото място.

Снощи реших да потърся приложението и на Mi Box-а, тъй като досега го нямаше там, като възможност за инсталиране, защото те си имат преработен Google Play, където се визуализират само съвместимите им приложения (не че не си прехвърлям apk и не си ги инсталирам и пак си вървят, но това е друга тема), та за моя изненада новото приложение на Булсат ми цъфна официално при тях и го инсталирах. Оказа се, че това е точно за Андроид ТВ и наистина ги няма категориите, но пък май картината е с доста по-добро качество в сравнение с останалите им приложения за други ОС. За съжаление ги няма Диемите, както и доста други канали, та засега Коди си остава по-добрата алтернатива Wink
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
Марто май си прав! 
Можеш ли да провериш този АПК дали е за ТВ или за таблет. Вчера се занимавах с нея, но твоят пост ме наведе на мисълта, че съм изтеглил грешната.
Ако не греша Google Play Store at Mi Box 3 Enhance with version with MIUI TV version 1.4.23. е https://baiviet.top/mi-box-3-enhanced-20...-services/ не намирам по-нова
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  plugin.service.bscfusion - версия "Q" olymp 142 205,321 14-08-2020, 23:45
Последна публикация: Topper
  plugin.video.bscfusion xbmcbg 16 32,083 26-06-2017, 18:48
Последна публикация: taraponty
  plugin.service.bscfusion - версия "Р" pepo 235 377,429 01-04-2017, 23:28
Последна публикация: ZZlatev
  Bscfusion (СПРЯНА) Matrata 1,058 1,674,402 18-01-2017, 17:35
Последна публикация: thedeamon
  offtopic - plugin.service.bscfusion - версия "Р" xbmcbg 15 24,106 31-10-2016, 16:16
Последна публикация: xbmcbg

Отваряне на: