Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА)
#21
За коди 15 спираш интернета инсталираш 9.1 от зип файл, рестартираш и ти се появяватопцията за спиране на автоматичен ъпдейт
Отговори
#22
Добър ден. Разбирам, че на всички не ни стига времето, но не мога да се оправя с един проблем.
Този прочутия с 9те канала. 
Лаптоп, Уиндолс 10, Коди 16.01 
3 часа се рових, пробвах това с OLD2 и requests. Инсалирах ги, после ги преместих в папката , какво ли не пробвах, но не става. 
Искам да гледам диемите, но не ползвам телевизор, а и времето ми е много ограничено да търся повече.
Надявам се да стане без преинстал на Кодито, помня каква мъка беше като го инсталирах.
https://paste.ubuntu.com/23838159/

Мерси предварително и приятен ден.
Отговори
#23
Направи това което Алкатраз ти е предложел (без самоинициативи от твоя страна, използвай файла който е тестван и работи от първият пост) и ще гледаш телевизията . Файла който ти използваш генерира са 9 ТВ канала защото си активирал fusion от репото който има друго предназначение и се нуждае от друг ПВР
Ако искаш да експериментираш нещо по-различно то ще бъде за сметка на твоето време и няма да го обсъждаме в тази тема.
Отговори
#24
Тая глупост с Dependencies ме обърка и мен. Мерси за решението! Както винаги сте номер едно.

Аз пък да се похваля. По Коледа взех домашен сървър QNAP и сега Кодито върви там с някаква специална версия наречена myKodi направена от един пич от qnap форумите. В тази връзка, за хората, които още ползват плейлиста, папката с плейлистата се намира на

Код:
\\ИМЕ НА СЪРВЪРА\homes\АДМИНИСТРАТОРКО ИМЕ\.kodi\userdata\addon_data\plugin.program.bscfusion\dat

Ще си поиграя да разбера дали и как мога да инсталирам TVHeadend Хайде със здраве, че второто полувреме на немския мач започва!  Big Grin
Kodi 16.1 (т.е. myKodi 16.1) на QNAP  Cool
Kodi 16.1 на Windows 10
Отговори
#25
Инсталирах Опенелек на една  бутваща флашка,но след инсталация на бгрепото и като инсталирам добавката ми дава модул файл и не стига до Логин ок.Някакви идеи.

Къде е лог файла? Не пиши в темата ако не се нуждаеш от помощ касаеща нейното съдържание, експериментите са за твоя сметка, нас не ни касаят и няма да ги обсъждаме в тази тема. Прочети пост №1 . Единствената идея която ми идва е "БАН" за една седмица за да нямаш възможност да пишеш, но да имаш време да четеш за да си подплатиш експериментите с познания, но се въздържам за момента.
xbmcbg
Отговори
#26
(21-01-2017, 21:58)vesvel написа: Инсталирах Опенелек на една  бутваща флашка,но след инсталация на бгрепото и като инсталирам добавката ми дава модул файл и не стига до Логин ок.Някакви идеи.

Коя добавка? Fork-a или тази от репото? И разбира се дай log файла, че иначе няма как да ти помогнем.
Kodi 16.1 (т.е. myKodi 16.1) на QNAP  Cool
Kodi 16.1 на Windows 10
Отговори
#27
Пич ти прочете ли какво сме написали във първия пост на тази тема или си правиш каквото ти падне и после чакаш някой да ти помогне за твоите свободни съчинения. Инсталирал си някаква версия на нещо си дето само ти си знаеш какво и търсиш помощ !!! За какво точно търсиш помощ щом не си споделил никаква информация и не си приложил елементарен лог файл ? Какви хора сте ,че питате едно и също през 3 поста и ви мързи да прочетете 10 изречения ? Следващия който попита за нещо дето е писано директно ще го банна по мак адрес пък да се оплаква ако ще и на Арменския поп. Вие се подигравате с труда и времето ни и очаквате да ви се окаже помощ.
Отговори
#28
Да го баннеш недей, но да не може да поства, а само да чете Wink
Отговори
#29
Ъпдейтнах форка https://github.com/harrygg/plugin.progra...master.zip

Мапинга с каналите е вкаран вътре в адона, така че не трябва да се зарежда от снип.ли (и досега беше добавен локално, но имаше бъг при зареждането).
Опитах се да вкарам и правилната версия на рекуест модула, но се оказа прекалено голяма гимнастика и се отказах.
Та така, при версия на рекуестс модула 2.9.1 адона бачка перфектно.
Отговори
#30
Така,смених коди на 16 направих всичко както е показано влизам във fusion зарежда канали всичко без никаква грешка,но не мога да гледам нищо защо става така,преди излизаше във менюто на коди телевизия и гледах?
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  plugin.service.bscfusion - версия "Q" olymp 142 202,034 14-08-2020, 23:45
Последна публикация: Topper
  plugin.video.bscfusion xbmcbg 16 31,613 26-06-2017, 18:48
Последна публикация: taraponty
  plugin.service.bscfusion - версия "Р" pepo 235 371,499 01-04-2017, 23:28
Последна публикация: ZZlatev
  Bscfusion (СПРЯНА) Matrata 1,058 1,653,979 18-01-2017, 17:35
Последна публикация: thedeamon
  offtopic - plugin.service.bscfusion - версия "Р" xbmcbg 15 23,722 31-10-2016, 16:16
Последна публикация: xbmcbg

Отваряне на: