Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА)
#11
Махни всичко и инсталирай наново, чети внимателно, над теб е описано пределно ясно - има 275 канала!
Отговори
#12
Здравей bayrah , има фундаментална разлика между версията от репозиторито във точка 2 и старата версия. Новата версия S която е във репозиторито kodi1.github.iо работи като сървис на TV Headend . Новата версия не генерира плейлист защото изобщо няма написан код за тази дейност. След като не се генерира подобен файл то няма нужда и от линк към него. Новата версия S няма как да работи на Windows защото няма създадена версия на TVHeadend за него. Поради тази причина е обновен и поста със стара версия при която има и плейлист и EPG файл. Силно се надявам да осъзнаете разликата между новата и старата версия защото го пиша аз и други хора за N-ти път . Kodi-dev спря да съпортва версиите не ползващиTVHeadend и заяви ,че не го вълнува какви проблеми има със тях. Поради тая причина се направиха разни копия на старата добавка и за момента са закърпени да работят що годе читаво на андроид,линукс дистрибуции и windows. Който има някакви претенции относно работата на добавката без значение от нейната версия може да извика неволята за помощ и да си реши проблема със малко мисловна дейност и четене или да си намери друга алтернатива. Каквото можем помагаме но не очаквайте 24/7 и 365 дена съпорт.
Отговори
#13
Здравейте колеги,

Първо, признание за Алкатраз!

Второ, питането ми засяга старата добавка (*.master). Бих искал да попитам дали има нещо различно, което трябва да взема под внимание при инсталирането и на tvOS (Apple TV 4). Питам защото правя 1:1 с това на Уин. Резултата е еднакъв брой канали, ЕПГ, логота и т.н., но когато опитвам да заредя - Уин-а тръгва веднага, а твОС-а не иска (тръгва да зарежда за част от секундата и нищо. Никакви грешки не изписва). Възможно ли е да нещо свързано с юзър агента?

п.с. Става дума при избор на ОС: самсунг (при ОС: РС и двете работят, но там няма някои канали)
п.п.с Най-вероятно ще поискате и лог, но не знам как да го взема от твОС, нито къде се намира

Ще съм благодаре на някакви разсъждения в тая връзка.

Дерзайте!
Отговори
#14
Погледни http://kodi.wiki/view/Archive:HOW-TO:Fin...og_for_iOS
Отговори
#15
Привет,

Ето лог-а
http://pastebin.com/NZF9Ruqq

xbmcbg, мерси за уики линка.

Да видим какво ще излезе сега.
Отговори
#16
Направих всичко както е описано но не тръгва ето лог,ако може да помогнете,не се оправям нещо..

http://pastebin.com/kZU8cj0h
Отговори
#17
Photo 
Подмени коди 15 с коди 16 (инструкцията на Алкатраз е писана за коди 16, при коди 15 липсват някой от посочените опции, необходим е друг подход който по логичен път трябва да откриете сами) и повтори всичко от начало както е написано в първият пост, ако ще запазваш коди 15 се оправяй сам когато е готово то трябва да изглежда така:
http://i.imgur.com/Y9RTqcF.png

Написаното се отнася и за двамата които сте приложили лог файлове.

ПП явно система който сам си помага (прилага лог файл) ще получава и помощ започва да работи
Отговори
#18
xbmcbg, мерси!

Да разбирам ли, че и аз трябва да даунгрейдна от 17 до 16 ? Не работи ли на Криптона ?
Отговори
#19
Не е задължително ще работи, но плугина който вие използвате не е преработен за коди 17 и там има проблеми с доста неща. Молете се някой ДОБЪР ДОБРОВОЛЕЦ да го пренапише и да ви го даде. За мен тази ниска резолюция не е интересна за това няма да съм аз, 先生 Majide отдавна го направи за всички негови плугини.
Отговори
#20
Еми колеги освен да отворим един фонд "ДОБЪР ДОБРОВОЛЕЦ" друго яче няма да е!

xbmcbg, мерси за усилията!

Поне вече знам къде му е тръна
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  plugin.service.bscfusion - версия "Q" olymp 142 202,066 14-08-2020, 23:45
Последна публикация: Topper
  plugin.video.bscfusion xbmcbg 16 31,619 26-06-2017, 18:48
Последна публикация: taraponty
  plugin.service.bscfusion - версия "Р" pepo 235 371,560 01-04-2017, 23:28
Последна публикация: ZZlatev
  Bscfusion (СПРЯНА) Matrata 1,058 1,654,296 18-01-2017, 17:35
Последна публикация: thedeamon
  offtopic - plugin.service.bscfusion - версия "Р" xbmcbg 15 23,726 31-10-2016, 16:16
Последна публикация: xbmcbg

Отваряне на: