Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Как да гледаме 1080p Телевизия без да буферира
#41
За 60 лева да се гледат 800+ канала стабилно е фантазия. Има сървъри със такова количество канали ама те самите ви предупреждават да не разчитате ,че ще гледате всичко 24/7 и 365 дена в годината. Като искаш да гледаш чужди канали си слагаш една чиния 1.50 с 3 конвертора + линукс приемник и гледай колкото ти душа иска. Вадиш едни 100 кинта за шеринг и ти се отварят всичко качествено оt 13,19.23 и 36Е . Там няма да буферира и да сече. Ако си мераклия да нагазиш в дълбокото и да гледаш и на тавана може да си пуснеш локално сървърче с едно Raspberry Pi 2 и да стане всичко смарт във къщатат ти.
Отговори
#42
Стабилните сървъри никога не поддържат повече от 200 - 250 канала, те обикновенно добавят и custom firmware към MAG бокса и по тази причина предпочитат клиентите да използват техни декодери. Не се надявайте, че ще откриете такива портали по интернет форуми, те не събират случайни клиенти защото в основата си не са пиратски, а обслужват хотели, компании и т.н и подписват договор за 100% reliable., но персонала които ги обслужва винаги е доволен да изкара някой лев под масата.
Отговори
#43
Сега гледам програми от един сървър,много рядко буферират програмите,но на моменти на някои програми ми губи картината в Коди и има само глас,като махна хардуерното ускорение се появявя картината но на моменти зацепва и се разминава говора с картината,като го пусна ускорението се оправя но си прави мизерии с губенето на картината,опитвах всякави комбинации в видеото ,на пуснато ускорение те са 3 кодека работи добре докато не ми направи пак номера с картината,черен екран и само глас,тия номера ги прави предимно на 1080п програмите, с VLC плеър са малко по добре нещата,мога да гледам и с него но не мога да открия начин как да адна субтитри към някой филмов канал,ако е само филм а не тв канал става и да се свалят онлайн и да се аднат от папка,не знам само защо не става номера и с тв канал,като се опитам да адна веднага спира канала,някой ако знае решение нека да помогне Smile
Отговори
#44
правиш тия настройки и не мислиш за субтитри как се пускат и дали има Smile
[Изображение: Screenshot_at_2015_12_10_18_27_54.jpg]
[Изображение: Screenshot_at_2015_12_10_18_28_13.jpg]
Отговори
#45
Това bg.ru li e? С точка или запетая е на снимката?
Отговори
#46
Благодаря за инфото, тва е добре при условие че свали субс за филма,ако няма лошо,интересно как на филм може и да се свалят и да се адват субтитри но щом се опитам с VLC да адна субтитри на ТВ Канал спира канала и не става.
Отговори
#47
Ако успееш да сложиш субтитри на каквото и да е предаване или филм излъчван по телевизията в реално време ти ще си първия който го е направил на планетата и ставаш мулти милионер само от патента за тоя трик. Субтитрите и различните езици (ако ги има) са на отделен PID а в нащо село им викаме "пътечки" и си вървят барабар със канала. Това което съм показал на снимките е как автоматично да ти се зареждат тия пътечки ако са налични. А ти искаш новините на БТВ примерно да ми ги пуснеш на Френски или да ми сложиш на филм даван по Кино Нова Френски субтитри Smile
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Предложения за IPTV българска телевизия с kodi KpuCko 24 20,380 08-03-2021, 23:03
Последна публикация: mehanic
  Коди проблем с бг телевизия Punki 3 4,314 20-09-2020, 13:17
Последна публикация: DIVAK22
  Помощ за гледане на телевизия. Slackwere 11 11,919 22-06-2020, 19:57
Последна публикация: Fireblade
  варианти за гледане на телевизия в Коди theskillboy 9 9,559 05-05-2020, 12:06
Последна публикация: gogobravo
  Нова телевизия в HD формат ROBERT 13 13,284 29-09-2019, 19:52
Последна публикация: xbmcbg

Отваряне на: