Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Как да гледаме 1080p Телевизия без да буферира
#1
Така, отварям тази тема за да знам как да мога да гледам телевизионни външни програми в 1080p формат без да ми буферира картината, филмите в този формат ги гледам без проблем но при програмите не е така, интернета ми е бърз 100 мегабита е, направил съм си настройките както трябва в advancedsettings спрямо интернета ми,те са така :

 <advancedsettings>
<network>
<buffermode>1</buffermode>
<cachemembuffersize>157286400</cachemembuffersize>
<readbufferfactor>20</readbufferfactor>
</network>
</advancedsettings> 

Андроид бокса ми е свързан с кабел към рутера ми, интернета ми е добър но въпреки това на такива програми веднага буферира, спира и пак така, кеша съм го изчистил от .Xunity Maintenance но пак си има буфер на 1080p програми , с включена и изключено хардуерно ускорение няма промяна, не знам проблема в източника ли е или при мене в настройките на Коди, някой ако ги разбира тези неща да помага.
Отговори
#2
Дай пример за "телевизионни външни програми"? Проблема може да не е в теб, а в сървъра който стриймва тези програми - ако няма бандуит и не може да понесе няколко потребителя едновременно...
Отговори
#3
Листите с телевизии дето се подмятат в интернет карат по 3 дена. Като се накачулят 100 майумуни на подобна листа и ще буферира. И 1gb да си направиш кеша ,като проксито което раздава е опряло в шейпъра на канала му за ъплоуд нищо няма да оправиш.
Отговори
#4
Пример видеодобавка ChicagoTeam канали FOX ACTION HD, FOXMOVIES HD, FOX CINEMA и така нататък, но си мисля че проблема тука е в източника, ако някои знае добавки от които може да се гледат такива 1080p програми без буфериране ще е супер Smile
Отговори
#5
Добавката се казва собствен сорс Smile Хубавите листи не се разнасят във форумите и са затворени за 5-6 човека . Така се гарантира дълго ползване и липса на буфериране.
Отговори
#6
Ами аз съм готов да платя за такъв подбран лист който да отварям с Кодито и да не е за няколко дена, но предпочитам само 720HD и 1080HD топ канали - филми,музика,спорт, HBOHD и CinemaxHD за българия ако е възможно да се намерят линкове за тях,много ми е интересно такъв хубав лист къде го споменава Alkatrazbg и го ползват толкова малко хора какво има като съдържание Smile
Отговори
#7
(19-11-2015, 20:50)BlackWolf написа: Ами аз съм готов да платя за такъв подбран лист който да отварям с Кодито и да не е за няколко дена, но предпочитам само 720HD и 1080HD топ канали - филми,музика,спорт, HBOHD и CinemaxHD за българия ако е възможно да се намерят линкове за тях,много ми е интересно такъв хубав лист къде го споменава Alkatrazbg и го ползват толкова малко хора какво има като съдържание Smile

Отговора е www.tivi.bg , но ще ти трябва Mag 254 (може и с STB emulator или IPTV Stalker) цената им е 100 лева за година, Диемите и HBO се доплащат допълнително. Те са от малкото професионалисти които използват оригинален стриим, ползвах ги 3 години без проблеми и нямам забележки към тях.
Системата им работи на 100% има запис, timeshift ....
Отговори
#8
Други устройства не смятам да купувам, на мене целта ми е да гледам на Андроид бокса ми такива програми и затова ще си търся такъв лист.
Отговори
#9
(19-11-2015, 21:15)BlackWolf написа: Други устройства не смятам да купувам, на мене целта ми е да гледам на Андроид бокса ми такива програми и затова ще си търся такъв лист.

На Андроид бокса можеш да инсталираш STB emultor, a в КОДИ IPTV Stalker. Link към STB emultor съм дал е темата за MyTv.bg , a  IPTV Stalker се намира в кодито вграден.
Отговори
#10
Със тоя емулатор и PVR клиента за Сталкер няма да направи нищо. Искаш ли да ти дам ей сега един портал и да те видя как точно ще гледаш от него ?
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Предложения за IPTV българска телевизия с kodi KpuCko 24 20,363 08-03-2021, 23:03
Последна публикация: mehanic
  Коди проблем с бг телевизия Punki 3 4,313 20-09-2020, 13:17
Последна публикация: DIVAK22
  Помощ за гледане на телевизия. Slackwere 11 11,913 22-06-2020, 19:57
Последна публикация: Fireblade
  варианти за гледане на телевизия в Коди theskillboy 9 9,558 05-05-2020, 12:06
Последна публикация: gogobravo
  Нова телевизия в HD формат ROBERT 13 13,279 29-09-2019, 19:52
Последна публикация: xbmcbg

Отваряне на: