Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Спиране на Булсата след ъпдейт
#21
(02-11-2016, 11:45)ROBERT написа: Аз се извинявам, но не всички хора са програмисти или ИТ-специалисти тук и има и такива които работят в други сектори. 
Аз също не съм програмист и преди години започнах от кота "голяма 0", но имах желание да се науча. Също като теб нося панталони, но не посещавам форуми за шеф и кройка, а си купувам готови .....
Когато българите независимо от това дали живеят в България или в чужбина проумеят факта, че НИКОЙ С НИЩО НЕ ИМ Е ДЛЪЖЕН, тогава нещата при тях започват да се променят и всичко тръгва в правилната посока.
По твоята логика, този който има кокошки трябва да раздава яйцата им на всеки срещнат, защото другите не желаят да ги произвеждат, но имат необходимост от тях  Big Grin
ТЕМАТА стоя 10 часа без отговор защото на теб ти е много ценно времето за да погледнеш в съседната тема където беше отговорено на твоето питане още в денят на промяната, да не говорим за използване на форумната търсачка ....
Отговори
#22
(02-11-2016, 14:19)xbmcbg написа:
(02-11-2016, 11:45)ROBERT написа: Аз се извинявам, но не всички хора са програмисти или ИТ-специалисти тук и има и такива които работят в други сектори. 
Аз също не съм програмист и преди години започнах от кота "голяма 0", но имах желание да се науча. Също като теб нося панталони, но не посещавам форуми за шеф и кройка, а си купувам готови .....
Когато българите независимо от това дали живеят в България или в чужбина проумеят факта, че НИКОЙ С НИЩО НЕ ИМ Е ДЛЪЖЕН, тогава нещата при тях започват да се променят и всичко тръгва в правилната посока.
По твоята логика, този който има кокошки трябва да раздава яйцата им на всеки срещнат, защото другите не желаят да ги произвеждат, но имат необходимост от тях  Big Grin
ТЕМАТА стоя 10 часа без отговор защото на теб ти е много ценно времето за да погледнеш в съседната тема където беше отговорено на твоето питане още в денят на промяната, да не говорим за използване на форумната търсачка ....
     Не мислех да влизам в полемика с никого тук защото не това е целта на един форум. Ако някой си направи труда да отвори Уикипедия за Интернет-форум е дадено следното определение:
     "Интернет форум, или още наричана дъска за съобщения, е сайт за онлайн дискусии. Заражда се като модерен еквивалент на дъските за бюлетини. "
    В този смисъл аз виждам целта на един форум като дискусия,обмяна на опит и знание,нови идеи и оригинални хрумвания до които един или група членове на форума са достигнали и имат желанието да споделят постигнатото и с останалите. Така, че не искам никой да ми "раздава яйца", а търся способи,начини и форми чрез които може да се достигне до решаване на даден казус.
   А що се отнася до това, че българите не могат да проумеят факта, че никой с нищо не им е длъжен, да, но нали на взаимопомоща и колективната мисъл се крепи целия прогрес на тази планета. Както има една много хубава българска поговорка - Една птичка пролет не прави. Но озлоблението, ненавистта и отчуждението са взели такива застрашителни форми у нас в България, че нацията ни е на път да се самоунищожи.
  Но всичко това е предмет за други форуми,този е за технологии.
Отговори
#23
Можеш ли да посочиш място в този форум на което и ти си написал полезна информация за другите? - от поста ти разбирам, че си човек който работи в екип.
Отговора ти не обхваща следната част от моят пост:
Цитат:ТЕМАТА стоя 10 часа без отговор защото на теб ти е много ценно времето за да погледнеш в съседната тема където беше отговорено на твоето питане още в денят на промяната, да не говорим за използване на форумната търсачка ....
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Проблем при коди след ъпдейт RadkoD 3 3,389 26-02-2021, 01:44
Последна публикация: ZZlatev
  Reset to default след изключване gtashev 3 3,316 01-02-2020, 20:35
Последна публикация: Majide
  Ъпдейт porko 2 3,552 01-11-2019, 09:35
Последна публикация: xbmcbg
  Проблем след рестарт на КОДИ toppako 6 6,954 07-04-2018, 19:16
Последна публикация: ByJohnie
  Изключване след края на видео/филм/ tteodor 3 4,090 08-02-2018, 22:22
Последна публикация: tteodor

Отваряне на: