Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
offtopic - plugin.service.bscfusion - версия "Р"
#1
[Изображение: Screenshot_from_2016_10_28_18_07_02.png]
Отговори
#2
(28-10-2016, 21:10)xbmcbg написа: И трябва сами да си напишете още един скрипт с който всичко да се получи автоматично.
Върнете се на скриншота на автора му, разгледайте го добре и ако сте наблюдателни ще забележите каква е разликата с това което вие правите.
Успешен тест с китайска играчка MXQ - 20$

Тук не си много много прав, любимият ми Андроид бокс е 130$ MXIII Plus. Най-евтиният 65$. Плюс това, AML процесорите са прекрасни като параметри. Дали мога да си взема Nvidia? Сигурно мога, но тази фирма се провали тотално в очите ми преди много години, сега прави продукти за да вземе парите на клиента, не за да ги зарадва. Аз пък уважавам андорид боксовете, защото каквото имам и както работя на телефона и таблета, така е и на бокса.
Трябва ли потребителите с боксове по 40$ (защото по 20$ няма) да се срамуват или да забравят въобще за такива устройства или услуги?
Айде малко по-сериозно.
Иначе с
Отговори
#3
Topper от къде ги взимаш тия андроид боксове, защото цените ми се струват малко завишени?
Отговори
#4
Примерно:
http://www.gearbest.com/tv-box/pp_142708.html?wid=21
http://www.gearbest.com/tv-box/pp_133202.html
Ако ги намериш по-евтини (не с 1-2$, тези ми попаднаха първи)- купувам по два.
Отговори
#5
Не се пали толкова, при нас във всеки квартален китайски или арабски магазин за евтина електроника цените са такива. Купих един MXQ (1/8 - 805) преди около 6 месеца за проба сега може и да са по-евтини.
Отговори
#6
MX3 Plus - вижда ми се по-евтино, а иначе за другия модел май не намирам по-ниска цена.

Иначе аз си взех това: X96 2GB/16GB за 36.69$ хванах някаква промоция и ми дойде за около седмица... 8 дни ако трябва да съм максимално точен. Smile
Отговори
#7
Мдаа, тук ще трябва да вляза в тона на XMBCBG - купи си нещо за 1/2 цена от Алибаба и после влизаш в 4pda.ru да търсиш по снимка на платката аджеба, какво е това чудо, на всичкото отгоре на са 8/16 гигите, ами са общо 8, пък процесора дали въобще е AML....
Отидохме тотално в офтопик, обаче.
Отговори
#8
Прекарал си се  Big Grin
Отговори
#9
Ако тенденцията е да се преминава към TVHeadend, тo някой да напише подробно как се инсталира и конфигурира.


Няколко пъти говорих с Булсат и им обяснявам, че няма разлика дали ще гледам от мобилния, дали ще си го пусна през Apple TV или на коди. Все е клиент и ако трябва да има регистриране и администрация на устройства, то да се разработи и да се плаща за допълнително устройство. Много легални платформи за IPTV работят така, ама никой не слуша.

Сега е нито риба, нито щука.. има ТВ ама не е HD... кутийки : )
Отговори
#10
Здравейте , тъй като съм нов и реших да попитам тук (ако не е точното място се извинявам )Интересуваме булсата ще има ли проблеми на андроид 6 и коди 17. след ъбдейта на Fusion . И ще мога ли да сложа старата версия . Ето това съм си нарочил: Beelink GT1 TV Box Octa Core Amlogic S912 - 2GB+16GB
http://www.gearbest.com/tv-box-mini-pc/p...79d59361e7 някой пробвал ли го е на булсатком.
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА) forumadmins 954 1,240,569 20-02-2024, 11:44
Последна публикация: martinstz
  plugin.service.bscfusion - версия "Q" olymp 142 202,038 14-08-2020, 23:45
Последна публикация: Topper
  plugin.video.bscfusion xbmcbg 16 31,613 26-06-2017, 18:48
Последна публикация: taraponty
  plugin.service.bscfusion - версия "Р" pepo 235 371,505 01-04-2017, 23:28
Последна публикация: ZZlatev
  Bscfusion (СПРЯНА) Matrata 1,058 1,654,001 18-01-2017, 17:35
Последна публикация: thedeamon

Отваряне на: