Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
plugin.service.bscfusion - версия "Р"
(28-10-2016, 00:28)Sei4etosei4eto написа: В map_to_hts.py на map_all адресът е api/service/mapper/start. А на raspberry pi в папката tv headend /config има папка която се казва service_mapper. Дали има а значение, че на едното място е с / а на другото с _ ? За едно и също нещо ли става на въпрос?

[Изображение: Clipboard02.jpg][Изображение: Clipboard03.jpg]
При мен издаде същото съобщение. Но нещата май са наполовина свършени. За съжаление не ми вади каналите в Libreeleca, но генерираните m3u файлове, като кликна на стрелките най-вляво на страницата, се отварят в плейър и може да се гледа канала. Прекъсва от време на време, но и аз ще изчакам 2-3 дена да видя какво става.

(28-10-2016, 00:58)tubehead написа: 1. Инсталираш python 2.7 (отмяташ добави към PATH за улеснение после)
2. Копираш "request" и "simplejson" директориите от kodi\addons в директорията на плъгин-на (където се намира скрипта)
3. променях първия ред от скирпта на "#!/" (това честно казано не съм убеден че е нужно, но не съм пипал какъвто и да е код от десетина години и нямам време да се запознавам със синтаксиса на питон...та може и да не е просто коментар Wink
4. Пускаш скрипта с правилните аргументи (виж няколко поста назад) и би трябвало да си готов (мапването отнема доста време)

Разбира се преди да започнеш следва kodi и tvheadend да са активирани....
Не гарантирам че резултата ще е успешен Wink

Каква ти е командата за т.4?
Отговори
същата като твоята....остават ми 48 канала за мапване......но както казах "привидно" работи........сега погледнах mux-овете в tvheadend.....

pipe://C:\Users\..........\AppData\Roaming\Kodi\userdata\addon_data\plugin.program.bscfusion\dat\dumper 192.....................:8888 hobby_lov_hd

така като гледам е много вероятно нищо да не тръгне Smile явно все пак ще трябва да се върна години назад и да си припомня някой неща....

май си е нужна линукс среда....тези дни може да си поиграя с някоя малинка.....
Отговори
Не тръгва на Libreeleca, но по мрежата можеш да гледаш толкова канала колкото регистрирани приемника имаш.
[Изображение: Clipboard04.jpg]
Отговори
няма да тръгне....

лог от tvheadend:

2016-10-27 23:03:39.613 iptv: Unable to start pipe 'pipe://C:\U..................
Отговори
(28-10-2016, 01:42)tubehead написа: няма да тръгне....

лог от tvheadend:

2016-10-27 23:03:39.613 iptv: Unable to start pipe 'pipe://C:\U..................

При мен всичко в момента е на Libreelec.

pipe:///storage/.kodi/userdata/addon_data/plugin.program.bscfusion/dat/dumper 192.168.1.10:8888 bulgaria24

Но каналите не ми излизат в интерфейса му. Мога да гледам по мрежата само.
Отговори
Мисля, че при мен просто няма как да се получат нещата....tvheadend ми е на линукс сървър.....аз се опитвам да пусна скрипта от win машина....възможно ли е да е нужно и двете приложения да са на една и съща машина?
Отговори
Не, не би трябвало да е задължително на една машина. Аз поне съм пускал (без този плъгин) на една машина TVH, Коди-то на Андроид бокс (няколко).
Отговори
Конкретно в случая с плъг-ина говоря, иначе clinet/server модела е ясен Wink
Но на пръв прочит имам чувството, че скрипта е писан с идеята коди да е инсталиран на машината на която се намира и tvheadend (или поне да бъде пуснат от такава машина)....или греша?
Отговори
Писан е с идеята да е на Линукс (alike).
Отговори
И трябва сами да си напишете още един скрипт с който всичко да се получи автоматично.
Върнете се на скриншота на автора му, разгледайте го добре и ако сте наблюдателни ще забележите каква е разликата с това което вие правите.
Успешен тест с китайска играчка MXQ - 20$
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА) forumadmins 954 1,258,376 20-02-2024, 11:44
Последна публикация: martinstz
  plugin.service.bscfusion - версия "Q" olymp 142 204,621 14-08-2020, 23:45
Последна публикация: Topper
  plugin.video.bscfusion xbmcbg 16 31,992 26-06-2017, 18:48
Последна публикация: taraponty
  Bscfusion (СПРЯНА) Matrata 1,058 1,670,799 18-01-2017, 17:35
Последна публикация: thedeamon
  plugin.video.bnt ltrifonov@gmail.com 2 7,309 31-10-2016, 20:10
Последна публикация: Majide

Отваряне на: