Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
plugin.service.bscfusion - версия "Р"
#21
(23-10-2016, 22:44)Alkatrazbg написа: Уди  аз съм написал във съответната секция как да гледате Булсатком и  на други у-ва. Сега обясних и как да си върнете старата версия и как да я  накарате да не се обновява. Кой ме е направил модератор и аз не знам  и не съм се  молил на никой за подобни виртуални титли. Акаунти аз не трия  защото  няма причини да го правя.  Защо трябва да харесвам или не харесвам даден софтуер  та да съм модератор във форум ? На какъв  език  и по-какъв начин да  напиша ,че  това е моето  вътрешно  IP  на моя рутер ? Толкова ли ти е трудно да се сетиш ,че   ни те знам ти имаш ли рутер или нямаш рутер а  и с какво IP  e той ? Като имаш много свободно време си преправи  700+  реда сам  със текстов редактор  и си сложи каквото  IP искаш. PHP  сървъра си е сървър и  на какво  ще   плейнете линковете си е ваш избор. Дали ще е на едно VLC,SMPlayer,бокс,сателитен  приемник и тн . няма значение. Постарали сме се да ви дадем 100% готови работещи решения ,ама не сме в състояние на всеки един да обърнем персонално внимание защото той или тя нямат необходимите знания и умения.

P.S 
Продавам  зеленчуци в събота на пазара Уди. :Smile Да беше  видял първо  какви са линковете в листата и да беше прочел темата на Majide за Гледане на Bulsat IPTV през всякакъв плейър в дома ви преди да питаш. Добавката  е  написана от човек ,който не е поел ангажимент да ни дава  подробна информация защо е  преправил това и онова ,а и не е длъжен да го прави. Старите хора са казали,че "На харизан кон зъбите не се гледат"  та и  ние не може да имаме претенции към нещо за което  не сме положили  1 секунда  усилие.

Нищо лично видях, че си дал решение затова и я del-нах публикацията си. Споко, не се газирай излишно. Продавай си зеленчуците на пазара и аз започнах с цветя пак на сергия на пазара Smile. Форума  е  "Коди Фен Форум" ако не греша това значи Форум на хората които харесват и използват Коди, а от твоите мнения предположих, че ти НЕ си Фен на Коди и си модератор в "Коди Фен Форум"-а. Странно !!!! но.... защо не?

Виждам, че си активен по темите и малко критика няма да те издразни --> Темата на Majide за Гледане на Bulsat IPTV няма смисъл да я споменаваш сега, ами да беше я споменал тогава в поста с IP-то. Както не сте в състояние да обърнете на всеки внимание така и ние не сме в състояние да изчетем всичко. Интересува ни как да подкараме "Bulsat IPTV на Kodi", а не "Гледане на Bulsat IPTV през всякакъв плейър в дома ви".  Тая тема дори и няма Kodi в заглавието си за да я намеря с търсене на стринга "Kodi"

Има разлика нали? 

Лично мен не ме интересува да гледам Bulsat IPTV на всякакъв плейар, а ме интересува да го подкарам само на Kodi Smile.
Отговори
#22
Взимам си бележка и ще се постарая следващия път като давам инфо да го обяснявам със снимки видео и подробни обяснения. И повече няма да взимам отношение за добавки и изобщо за нищо свързано с Коди. Решението което съм дал е елементарно и е в топ 3 на решенията за които може да се сети човек. Има потребители ползващи Коди и те ще отговарят вместо мен. Аз ще се старая да се спазват правилата на форума каквато ми е основната функция като модератор на поверения ми раздел. Не желанието ти да четеш беше компенсирано в рамките на 10 минути с готово решение. Който го интересува и му е интересно ще прочете а на който не му е интересно ще си зададе въпроса и ще чака някой дето си е загубил времето да експериментира и прочете да му отговори. Няма как да се "газирам" от човек за който 10 минути четене са свръх усилие и загуба на време. Вместо това започва да търси сметка на този и онзи къде и как е регистриран и какви са му интересите.
Лека и спокойна вечер ти желая.
Отговори
#23
Уди, ти явно още не си разбрал, че никой с нищо не ти е задължен. Cool
Вместо да седнеш и да се информираш за своя сметка изкарваш другите виновни, че ти нямаш достатъчно познания. Angel След като си толкова голям фен на КОДИ, но незнаеш как да се възползваш от нововъведенията в адоните проблема е изцяло твой. Този аддон беше променян няколко пъти (видео, програмен, а сега е системен) с цел подобряване на качеството. По времето когато се обсъждаше в международнят форум и ти незнаеше какво е това "чудо" наречено  КОДИ, положението беше под контрол и всички които са фенове на KODI, а не "гледачи" на безплатна телевизия винаги бяха благодарни. Tongue
Това е хоби и шепа хора се трудят безплатно за да задоволят своите потребности, а други чакат всичко на тепсия, и не се притесняват да имат претенции към техният доброволен труд. Idea
Комунистическите идеи да се дели по равно на всички, независимо техният принос отдавна не са актуални. Big Grin

Смятах да ви напиша инструкция, но вече пасувам и аз.
Отговори
#24
(24-10-2016, 05:06)Юxbmcbg написа: Уди, ти явно още не си разбрал, че никой с нищо не ти е задължен. Cool
Вместо да седнеш и да се информираш за своя сметка изкарваш другите виновни, че ти нямаш достатъчно познания. Angel След като си толкова голям фен на КОДИ, но незнаеш как да се възползваш от нововъведенията в адоните проблема е изцяло твой. Този аддон беше променян няколко пъти (видео, програмен, а сега е системен) с цел подобряване на качеството. По времето когато се обсъждаше в международнят форум и ти незнаеше какво е това "чудо" наречено  КОДИ, положението беше под контрол и всички които са фенове на KODI, а не "гледачи" на безплатна телевизия винаги бяха благодарни. Tongue
Това е хоби и шепа хора се трудят безплатно за да задоволят своите потребности, а други чакат всичко на тепсия, и не се притесняват да имат претенции към техният доброволен труд. Idea
Комунистическите идеи да се дели по равно на всички, независимо техният принос отдавна не са актуални. Big Grin

Смятах да ви напиша инструкция, но вече пасувам и аз.
Е, хайде не така! Моля! Типично по български винаги има по някой недоволен, че на него му се е паднало по-малко от безплатната баница.
Подскажи моля, на другите, които имат желание да се ровят в софтуера за забавление, как да се възползваме от подобрения аддон.
Благодаря!
Отговори
#25
Хайде извинявайте всички които се засегнахте от думите ми.
Фен съм на XBMC Media Center, от самото му създаване.
Фен съм на всичко безплатно защото е .... е безплатно Smile и смятам че ние хората сме стигнали до етап в който не е необходимо крайния потребител да плаща каквото и да е т.к. достатъчно пари се печелят от реклами и цената всеки електроуред е завишена с процент който отива за авторски права. Т.е. ако си плащате плащате вече платено (двойно).
И много ме хваща яд когато доставчиците вземат такса за канали по които текат реклами - но това вече е за друг форум Smile
Евала на всички които се трудят безплатно може да се каже, че и аз съм от тях.
Максимата "Залудо работи, ама залудо не стой" е предпочитан начин от мен също.
Изказах мнение и не съжалявам т.к. благодарение на "маслото в огъня" се написа доста информация по темата, която е полезна за читателя.
Още веднъж извинявайте и благодаря за решенията които предоставихте - всичко си работи отново Smile а това е крайната цел все пак.
Отговори
#26
Какъв е тоя зор бе хора??И двата форума се подпалиха по темите за БСК през Коди,а даже и виновни има Smile Аз пък съм много доволен че частично са спрели достъпа до добавкта и че повечето немогат да си я пуснат.Хора......разберете че безплатен хляб никъде няма и ако искате да гледате качествено ще трябва да плащате. Smile
Отговори
#27
Smile Англия може да имат 4-5000 безплатни ТВ канала - (UK Turk, TV UK аддонс и други).
това с хилядите е по данни от форум, аз най много съм си пускал 746 безплатни канала но пак е доволно.
ама тук в България - няма безплатен обяд  Smile е па и ние сме бели ора брееее Smile

--- опс ще кажете то ония там не са вече бели и затова имат
- малко off - като бях там един бял не видях в центъра на Лондон - е имаше си ама рядко Smile гледката бяла руса под ръка с афро си е стандарт.

Просто сме егоисти ние българите и това е - признавам си и  аз съм, но се стремя да не бъда.
Гледайте руснаците какво правят за безплатните неща и нека не се чудим защо отиват напред и ни изкупуват (ами остават им пари за важните неща - затова, а не си ги дават за телевизия например).

Това вече не е за тази тема но понеже го споменах за да бъда полезен ето едно туториалче
UK Turk Install
Този който обяснява прилича на англичанин.

Има и други клипчета в Youtube

ДРУГИ
 
малко обаче говорят от типа "Жената болен децата и той" ама стават.
Отговори
#28
(23-10-2016, 23:09)xbmcbg написа: Благодаря на автора на аддона за ъпдейта !
PVR Simple вече ви е свободен за използване с адруги аддони, а Булшит е прехвърлен на по-добрият PVR (вече можете и да записвате).

И кой е този PVR и какви настройки ще иска?
Отговори
#29
Предлагам на всички тук да не спекулират и да не дават отговори през половин уста и догадки. Най-добре изчакайте разработчика на добавката kodi_dev да разясни действието на новата добавка.
До тогава може да върнете на старата версия ръчно в settings.xml. За да не се ъпдейтва променете версията на нещо от сорта на 9.9.99
https://www.dropbox.com/s/e4nslasml6kipi...n.zip?dl=0
Отговори
#30
(24-10-2016, 12:43)lacholex написа: И кой е този PVR и какви настройки ще иска?

Името на ПВР-а е написано в добавката.
Настройва се по същият начин по който се настройва и за Нетера.
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА) forumadmins 954 1,241,050 20-02-2024, 11:44
Последна публикация: martinstz
  plugin.service.bscfusion - версия "Q" olymp 142 202,056 14-08-2020, 23:45
Последна публикация: Topper
  plugin.video.bscfusion xbmcbg 16 31,618 26-06-2017, 18:48
Последна публикация: taraponty
  Bscfusion (СПРЯНА) Matrata 1,058 1,654,260 18-01-2017, 17:35
Последна публикация: thedeamon
  plugin.video.bnt ltrifonov@gmail.com 2 7,213 31-10-2016, 20:10
Последна публикация: Majide

Отваряне на: