Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Молба за скрип на Aceproxy
#41
С тая програма могат ли да се вкарват пътища на торент филми (без да се свалят самите филми) през Астра и от там да се гледат на бокс или някой плеър ?
Отговори
#42
http://meyerweb.com/eric/tools/dencoder/
Отговори
#43
През Астра аз не можах да ги пусна . На Сталкера вървят филмите барабар със субтитрите и аудиото .
Отговори
#44
Как подкара субтитри? Аз само външни успявам да вкарам. Kodi е доста удобно нещо.
Отговори
#45
Ми то на портала си има опция за тая работа. Може и линк от торента направо енкоднат,или да си ги хостнеш в някоя папка на сървъра и от там да ги линкнеш. Даже новата версия 5.2.0 може сама да ти извлече аудио пътечките и езиците на субтитрите ако са няколко.
[Изображение: Screenshot_at_2017_07_28_00_03_20.png]
Отговори
#46
Да, за сталкера е ясно.
Отговори
#47
С няколко думи какво трябва да имам за да си направя тази гимнастика с Филмите ?
PC (характеристика ?)+ Linux + Stalker + Aceproxy + Маг устройство?
Ако нещо съм пропуснал моля споделетеSmile))
Отговори
#48
Ми да речем кошник от сорта на:Intel Core 2 Duo E6750 (2.66GHz. 4MB L2);Памет2048MB DDR2 SDRAM; Твърд диск 80GB HDD Serial ATA и на тоя кошник едно Убунту 14.04. И на тоя таралясник му качваш проксита астра и сталкера след което си гледаш каквото ти е кеф в домашната мрежа или с комшиите. Такива компютри са да речем DELL OPTIPLEX 755
Отговори


Отваряне на: