Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Молба за скрип на Aceproxy
#21
Нелегални портали колкото искаш.Въпросът е какво търсиш.На мен целта ми е да си направя собствен портал,който да споделя с още няколко човека със сходни спортни интерси SmileДа бъде със стабилен платен източник независимо дали сателит или платена листа.Неискам да имам 1000 канала,а само тези които ще се гледат.
Отговори
#22
Никой не те спира да създадеш поредният "нелегален" портал, който да е по твой вкус - ДЕЙСТВАЙ. 
Наблегни и на "амтега" картите щом си решил да правиш нещо по-стабилно през сателит, посади и гора от антени на покрива на блока.
Времето е твое.
Отговори
#23
Ще бъде полунелегален и не чак толкова грандиозен с гора от сателити. Smile
Отговори
#24
Да те информирам, че ще ти е нужно и помещение с постоянна температура (климатик) в апартамент малко трудно ще се получи.
Отговори
#25
Говоря за машина, която ще е максимум с две платки и 100 мегабита порт. Ще се гледа от 5-6 човека максимум. Едва ли ще ми трябва сървърно помещение за такава аматьорска работа.Всичко ще е на любителско ниво и като начало не основен източни за гледане на Тв
Отговори
#26
xbmcbg както ти е отговорено вече от Игнатов ,това ще е HOME IPTV и не е нужно да разбира и кмета на София ,че някой си е пуснал 200 канал Smile Климатик може и да има вече ама да се ползва от хората в жилището за охлаждане и отопление Smile Игнатов едва ли ще се конкурира с големите телекоми .
Отговори
#27
Попитах защото имам в България един стар проект който все още работи, но не ми е нужен, а ми заема място в гаража та си мислех да му подаря цялата система: - 200 ресивъра в 4 рака, но щом така стоят нещата се въздържам.
[Изображение: Screenshot_from_2016_10_18_15_54_31.png]
Отговори
#28
Само Алкатразчо ме разбира какво имам искам и какво имам предвид Smile

@xbmcbg
Стига пуска снимки на сървъра в работата ти Smile
Отговори
#29
В грешка си, това е мое хоби от далечната 1995 г. та чак до сега - в него инвестирам всичките средства които "спестявам" от спирането на цигарите
Професионално се занимавам с конструиране на медицинска техника.
Отговори
#30
Никой ли няма да помогне  за  скрипт ,който да генерира листа ей така ?

Код:
http://192.168.2.100:8000/pid/e3ea0780a0937b624c4786a2381652c99cced603/Amedia_Premium_HD.mp4

А не както е сега

Код:
http://192.168.2.100:8000/pid/9091f144c2e0f82e46e028d0a561a07ba5dfa05d/stream.mp4.
Поне кажете какво да променя бе хора.
Пишете питонски скриптове за Коди  и никой  не изяви желание  да  помогне с 1  параметър да се генерира плейлистата  различно.
Отговори


Отваряне на: