Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Добавка за Play Diema Xtra
#1
Здравейте,
Искам да питам има ли читава добавка за Коди за Play Diema Xtra и ако не може ли да се направи такава.
Господата от Nova Broadcasting са си направили приложение което върви само на андроид телефони и ios устройства. Дори с последната версия на андроид приложението премахнаха и опцията за кастване от телефон към смарт телевизор и към тв бокс.
Та накратко търся вариант да гледам Play Diema Xtra директно от тв бокса ми.
Отговори
#2
(09-03-2021, 12:26)Rooney7601 написа: Здравейте,
Искам да питам има ли читава добавка за Коди за Play Diema Xtra и ако не може ли да се направи такава.
Господата от Nova Broadcasting са си направили приложение което върви само на андроид телефони и ios устройства. Дори с последната версия на андроид приложението премахнаха и опцията за кастване от телефон към смарт телевизор и към тв бокс.
Та накратко търся вариант да гледам Play Diema Xtra директно от тв бокса ми.

Принципно могат да се инсталират почти всички приложения от телефона на ТВ бокс или като си свалите apk файла (https://apkpure.com/play-diema-xtra/com....oup.dxplay), слагате го на една флашка и през някакъв файлов браузър го инсталирате. Пробвайте, пък може и да тръгне на бокса Wink
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#3
Пробвал съм го. Изобщо не е оптимизирано за бокс и смарт тв. Половината от опциите на менюто му са скрити извън екрана и не могат да бъдат достигнати. Половин час си играх само да си вкарам потребителското име и парола и накрая нищо. Писах и на подръжката им но хората явно искат да прибират пари два пъти за едно и също. Ако искаш да гледаш на телевизор си плащаш, а за мобилен телефон плащаш втори път.
Отговори
#4
(09-03-2021, 14:16)Rooney7601 написа: Пробвал съм го. Изобщо не е оптимизирано за бокс и смарт тв. Половината от опциите на менюто му са скрити извън екрана и не могат да бъдат достигнати. Половин час си играх само  да си вкарам потребителското име и парола и накрая нищо. Писах и на подръжката им но хората явно искат да прибират пари два пъти за едно и също. Ако искаш да гледаш на телевизор си плащаш, а за мобилен телефон плащаш втори път.

Точно така, а и с последния ъпдейт вече не може да се каства от телефон на ТВ...много ниско падат. 
И аз също бях пробвал да подкарам приложението преди време, но резултатът беше доста лош Big Grin
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Добавка Gong Player harry_gg 0 115 10-03-2024, 22:10
Последна публикация: harry_gg
  Видео добавка: BTV+ harry_gg 90 89,955 03-02-2024, 11:23
Последна публикация: harry_gg
Video CodeHealth Play Majide 0 273 25-12-2023, 01:08
Последна публикация: Majide
  BNT Play zypy 6 5,148 29-12-2022, 15:05
Последна публикация: xpact
  Nova Play Majide 115 133,668 05-06-2022, 15:45
Последна публикация: Majide

Отваряне на: