Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблем със субтитрите
#21
Здравейте,
Ползвам Коди 18.6 на енигма 2 приемник,както и репото на Мартин.При опит да гледам филми от някой от торент сайтовете не ми излизат външните субтитри.Ако филма има негови субтитри ги зарежда нормално,но ако ги свалям през добавките ги виждам като неактивни и не се стартират.Някой може ли да помогне???
Отговори
#22
(20-10-2020, 22:36)Whale написа: Здравейте,
Ползвам Коди 18.6 на енигма 2 приемник,както и репото на Мартин.При опит да гледам филми от някой от торент сайтовете не ми излизат външните субтитри.Ако филма има негови субтитри ги зарежда нормално,но ако ги свалям през добавките ги виждам като неактивни и не се стартират.Някой може ли да помогне???

Ако може някакъв скрийншот да дадеш, че за първи път чувам за "неактивни" субтитри.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#23
(21-10-2020, 09:21)martinstz написа:
(20-10-2020, 22:36)Whale написа: Здравейте,
Ползвам Коди 18.6 на енигма 2 приемник,както и репото на Мартин.При опит да гледам филми от някой от торент сайтовете не ми излизат външните субтитри.Ако филма има негови субтитри ги зарежда нормално,но ако ги свалям през добавките ги виждам като неактивни и не се стартират.Някой може ли да помогне???

Ако може някакъв скрийншот да дадеш, че за първи път чувам за "неактивни" субтитри.
Довечера ще пусна след работа.
Ето тука е описан същият проблем:

https://forum.kodi.tv/showthread.php?tid=326482

Може би решението е просто,но ще разбера като се прибера.
Отговори
#24
(21-10-2020, 12:04)Whale написа:
(21-10-2020, 09:21)martinstz написа:
(20-10-2020, 22:36)Whale написа: Здравейте,
Ползвам Коди 18.6 на енигма 2 приемник,както и репото на Мартин.При опит да гледам филми от някой от торент сайтовете не ми излизат външните субтитри.Ако филма има негови субтитри ги зарежда нормално,но ако ги свалям през добавките ги виждам като неактивни и не се стартират.Някой може ли да помогне???

Ако може някакъв скрийншот да дадеш, че за първи път чувам за "неактивни" субтитри.
Довечера ще пусна след работа.
Ето тука е описан същият проблем:

https://forum.kodi.tv/showthread.php?tid=326482

Може би решението е просто,но ще разбера като се прибера.
От това, което си описал като проблем, мисля, че не е същото, за което пишат в този форум. Там, доколкото разбирам, става въпрос за вече свалени субтитри, които след Стоп и Възобновяване на филма, не се стартират автоматично, а от това, което си писал, оставам с впечатление, че ти се визуализират търсените субтитри, но стоят неактивни и не можеш да избереш някои от тях.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#25
Може би не съм описал много точно проблема.Локалните субтитри си вървят няма значение езика.Когато заредя външни субтитри от добавките се виждат,но не тръгват.Като ги избера ги възприема,но после автоматично си пуска локалните.В случая когато имаме само външни субтитри си ги зарежда,но не тръгват.Не виждам тука как се вмъква скрийншот ама мисля,че сега по-точно го обясних.
Отговори
#26
(21-10-2020, 22:19)Whale написа: Може би не съм описал много точно проблема.Локалните субтитри си вървят няма значение езика.Когато заредя външни субтитри от добавките се виждат,но не тръгват.Като ги избера ги възприема,но после автоматично си пуска локалните.В случая когато имаме само външни субтитри си ги зарежда,но не тръгват.Не виждам тука как се вмъква скрийншот ама мисля,че сега по-точно го обясних.
Сега ми се проясни донякъде, но пък сега не мога да разбера, след като филма си го изтеглил и има субтитри, за какво са ти други? И още, защо не си пускаш директно онлайн филма, така няма да има локални субтитри, а и няма да се налага предварително да го теглиш? Нещо може би аз не успявам да разбера идеята! Иначе, след изтеглянето на субтитри, като отвориш пак менюто за субтитри, над бутона за Download има опция да избереш измежду наличните субтитри. Ако всичко е наред със зареждането на субтитрите, би трябвало от там да можеш да ги смениш.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#27
Само като идея-да не би да са вградени ,тогава няма как да ги смени?
Отговори
#28
Благодаря Ви.Не е голям проблем.Филмите ги гледам онлайн,но просто не ми пуска субтитрите,който му задавам.По подразбиране си пуска локалните или ако няма такива нищо не пуска.Явно е проблем на версията на Коди или на Енигмата,защото в другата стая съм на андроид бокс и всичко си върви.Различно е,че там съм на версия 17.6.Ако ми остане време и тука ще мина на по-ниска версия и ще пиша за резултат.
Отговори
#29
(22-10-2020, 22:12)Whale написа: Благодаря Ви.Не е голям проблем.Филмите ги гледам онлайн,но просто не ми пуска субтитрите,който му задавам.По подразбиране си пуска локалните или ако няма такива нищо не пуска.Явно е проблем на версията на Коди или на Енигмата,защото в другата стая съм на андроид бокс и всичко си върви.Различно е,че там съм на версия 17.6.Ако ми остане време и тука ще мина на по-ниска версия и ще пиша за резултат.
Не мисля, че има значение от версията. Аз съм навсякъде с 18.8 и нямам проблеми. Все още не мога да разбера работата с "локалните", а пък гледаш онлайн?! Ако можеш да дадеш скрийншотове или клипче, на това, което правиш, може би ще бъде по-лесно да се разбере.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#30
(23-10-2020, 09:24)martinstz написа:
(22-10-2020, 22:12)Whale написа: Благодаря Ви.Не е голям проблем.Филмите ги гледам онлайн,но просто не ми пуска субтитрите,който му задавам.По подразбиране си пуска локалните или ако няма такива нищо не пуска.Явно е проблем на версията на Коди или на Енигмата,защото в другата стая съм на андроид бокс и всичко си върви.Различно е,че там съм на версия 17.6.Ако ми остане време и тука ще мина на по-ниска версия и ще пиша за резултат.
Не мисля, че има значение от версията. Аз съм навсякъде с 18.8 и нямам проблеми. Все още не мога да разбера работата с "локалните", а пък гледаш онлайн?! Ако можеш да дадеш скрийншотове или клипче, на това, което правиш, може би ще бъде по-лесно да се разбере.

martinstz

Имаш ли идея защо един път ми намира субтитри за даден филм друг път не, дава грешка Server error. Дали наистина няма връзка до сървъра или проблема е в kodi настройките...  ( ползвам BulgarianSubs + AutoSubs за Arenabg и Zamunda)
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Проблем с Коди RAKCHO 16 1,522 18-04-2024, 15:56
Последна публикация: rtk
  Проблем с Bulsatcom Fusion tv след ъпдейта от 2024 година eurii 3 200 15-04-2024, 15:07
Последна публикация: eurii
  Kodi проблем с торенти FS 4K Max crusheraaa 14 3,069 02-04-2024, 13:17
Последна публикация: Aashvi78
Wink Проблем с Kodi за AppleTV undeath 4 1,285 29-02-2024, 05:07
Последна публикация: sarika78
  Проблем с субтитри kaneto007 3 536 21-02-2024, 17:21
Последна публикация: martinstz

Отваряне на: