Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблем със субтитрите
#11
(06-04-2020, 18:31)mapkxxx написа:
(06-04-2020, 18:27)martinstz написа:
(06-04-2020, 18:18)mapkxxx написа:
(31-03-2020, 22:36)martinstz написа:
(31-03-2020, 18:50)mapkxxx написа: Имам същя проблем със субтитрите, както и след като инсталирах последно репо ми се появяват и други субтитри освен за избрания филм. Около 220 на бр.

Благодаря предварително!

Предполагам, че си си направил Коди на български. Пробвай да го направиш на английски.
Благодаря, така и стана. А можете ли да ми кажете как да добавя Arenabg?

В какъв смисъл да добавите Arenabg? Да инсталирате добавката ли? Ами тя се инсталира от някое от хранилищата. Или БГ Репо, или Mar33.
Не я намирам или трябва да се добави ръчно

Като влезете в, примерно Репо Мар33, отивате на Video Add-ons и тя е 4-тата от горе на долу:

[Изображение: 1.jpg]
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#12
Благодаря много,
намерих ги. Не съм ги инсталирал. 

Поклон
Отговори
#13
Здравеите от няколко дена не ми намира никакви субтитри с нито една приставка за суб. какав може да е проблема ???
Отговори
#14
Нямя лог - няма проблем!

Моля придържайте се към желанието на Мартин и пишете в темите на съответните добавки.
| < Laziness is stupidity of the body, stupidity is laziness of the mind > |
| < Faulheit ist Dummheit des Körpers, Dummheit ist Faulheit des Geistes > |
Отговори
#15
(09-04-2020, 11:31)georgi88 написа: Здравеите от няколко дена не ми намира никакви субтитри с нито една приставка за суб. какав може да е проблема ???

Ако Коди ти е на български, направи го на английски, рестартирай го и пробвай пак. А инче, така поставен въпроса, сигурно и маговете няма да го разберат. Дай примери, дай какви приставки ползваш, дай от къде се опитваш да гледаш, дай име на филм, дай лог файл. Нали не смяташ, че тук хората са магове и гледат на топка?!
И пак да помоля - пишете в темите за добавките, а не в темата за репото. Какво общо има репото с това, че дадена добавка не вади субтитри?
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#16
Здравейте, бих искал да попитам дали има приставка която да зарежда автоматично субтитри при пускане на видео. ДА ги открива и зарежда автоматично
Отговори
#17
(22-04-2020, 14:39)mirko80 написа: Здравейте, бих искал да попитам дали има приставка която да зарежда автоматично субтитри при пускане на видео. ДА ги открива и зарежда автоматично

Има настройки на самото Коди, да зарежда първите открити субтитри, но така рискуваш да ти зареди неподходящи субтитри. Wink
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#18
За да не отварям нова тема ще напиша тук какъв е моя проблем. От известно време имам следния проблем. Намирам субтитрите на филма но когато се опитам да ги сваля ми изписва "грешка при сваляне на субтитрите". Има ли значение в коя папка ги слагам. Бяха в папката на видеото, след това пробвах в персонална папка но не се получава. Малко се поразрових и установих какъв е проблема. Когато задам опция да ползва субтитри които съм качил на флашката в персоналната папка спира да сваля субтитрите от добавките. Има ли вариант да ползвам двете опции без да пипам настройките постоянно, защото понякога не мога да изскарам субтитрите през добавките за субтитрити и трябва да ги вкарвам в филма с флашка?
Отговори
#19
(10-05-2020, 12:45)Ksiks79 написа: За да не отварям нова тема ще напиша тук какъв е моя проблем. От известно време имам следния проблем. Намирам субтитрите на филма но когато се опитам да ги сваля ми изписва "грешка при сваляне на субтитрите".  Има ли значение в коя папка ги слагам. Бяха в папката на видеото, след това пробвах в персонална папка но не се получава. Малко се поразрових и установих какъв е проблема. Когато задам опция да ползва субтитри които съм качил на флашката в персоналната папка спира да сваля субтитрите от добавките. Има ли вариант да ползвам двете опции без да пипам настройките постоянно, защото понякога не мога да изскарам субтитрите през добавките за субтитрити и трябва да ги вкарвам в филма с флашка?

Винаги можеш да отидеш и да му дадеш да търси субтитри от добавките, както и, ако е наобратно, т.е. първо да търси, а ти ръчно да указваш използване от папка, можеш да отидеш на Browse for subtitle... и да си избереш вече свалени субтитри, от папка, която искаш.

[Изображение: 1.jpg]

[Изображение: 2.jpg]

Колкото до грешката за сваляне на субтитрите, много е писано за нея - Коди не може да разархивира субтитри, архивирани с WinRAR по-голям от 3-та версия, както и архивирани със 7zip.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#20
[Изображение: Kodi.jpg]
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Проблем с Коди RAKCHO 16 1,532 18-04-2024, 15:56
Последна публикация: rtk
  Проблем с Bulsatcom Fusion tv след ъпдейта от 2024 година eurii 3 200 15-04-2024, 15:07
Последна публикация: eurii
  Kodi проблем с торенти FS 4K Max crusheraaa 14 3,072 02-04-2024, 13:17
Последна публикация: Aashvi78
Wink Проблем с Kodi за AppleTV undeath 4 1,288 29-02-2024, 05:07
Последна публикация: sarika78
  Проблем с субтитри kaneto007 3 544 21-02-2024, 17:21
Последна публикация: martinstz

Отваряне на: