Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Помощ за гледане на телевизия.
#1
Здравейте преди време си бях инсталирал bulsatcom fusion iptv, от там генерирах през IPTV simple client .m3u файла, тези дни се опитвам да го направя отново, но все ми излиза грешка module import fail и не може да ми генерира самия m3u, сменях request плъгина пак не става. Вие от къде гледате телевизия, дайте някви идеи.
Отговори
#2
Здравей,
Добавката не се поддържа от много време вече. Отделно от това качеството на каналите, гледани чрез тази добавка, е под всякаква критика. 
Защо не използваш добавката Fusion TV App под андроид. Там качеството е много по-добро. Имаш достъп до платформата на Булсат за иптв...
За основен източник на телевизия използвам stb с кабелен и сателитен тунер. Така не съм зависим от интернет проблеми или атмосферни условия...
| < Laziness is stupidity of the body, stupidity is laziness of the mind > |
| < Faulheit ist Dummheit des Körpers, Dummheit ist Faulheit des Geistes > |
Отговори
#3
Може ли да дадеш малко повече инфо, къде да намеря тази добавка, аз работя на tv box с Андроид, и не ми е проблем чрез и интернет да гледам.
Отговори
#4
(15-02-2020, 15:55)Slackwere написа: Здравейте преди време си бях инсталирал bulsatcom fusion iptv, от там генерирах през IPTV simple client .m3u файла, тези дни се опитвам да го направя отново, но все ми излиза грешка module import fail и не може да ми генерира самия m3u, сменях request плъгина пак не става. Вие от къде гледате телевизия, дайте някви идеи.

1. Добавката за Булсат си работи. Явно при теб има някакъв проблем.
2. Щом си им абонат, по-добре си ползвай тяхното приложение, както е писал колегата по-горе. Там стриймовете са с много по-добро качество, отколкото в добавката.
3. Приложението на Булсат го има в Google Play.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#5
Къде може да е проблема тогава, с kodi 18.5 съм, пиша правилно име и парола, OS ID ми е Samsung. Всичко както би трябвало да е правилнл, и пак ми изписва Module import fail. Възможно ли е да не ми ги зарежда понеже ползвал акаунта и на други устройства, а да има някакъв лимит на влизания? А знам че мога през самото приложение, проблема е там че искам да гледам телевизия през самото Коди, а до сега не мога да се сетя от къде мога да докопам читав работещ .m3u файл.
Отговори
#6
(15-02-2020, 19:14)Slackwere написа: Къде може да е проблема тогава, с kodi 18.5 съм, пиша правилно име и парола, OS ID ми е Samsung. Всичко както би трябвало да е правилнл, и пак ми изписва Module import fail. Възможно ли е да не ми ги зарежда понеже ползвал акаунта и на други устройства, а да има някакъв лимит на влизания? А знам че мога през самото приложение, проблема е там че искам да гледам телевизия през самото Коди, а до сега не мога да се сетя от къде мога да докопам читав работещ .m3u файл.
Това го дава, когато не може да се зареди някой модул. Трябва да видиш в лог файла, кой е той или прати лог-а за да може някой да ти помогне.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#7
Направо преинсталирах всичко и накрая се получи. Благодаря все пак.
Отговори
#8
А решение с прекъсването на fusion-a има ли. Понеже върви 1 час някой програма и после спира, трябва наново да я пускам?
Отговори
#9
(16-02-2020, 20:50)Slackwere написа: А решение с прекъсването на fusion-a има ли. Понеже върви 1 час някой програма и после спира, трябва наново да я пускам?
В настройките на добавката има опция за задаване на интервал на обновяване. Пробвай там. Добавката не се поддържа от години. Последно аз съм оправял някои дреболийки, но нямам никакво намерение да се занимавам с нея. То и няма смисъл, при положение, че тяхното приложение е по-удобно и с по-добро качество. Да ползваш добавката, където картината не е много приятна за гледане, според мен, най-малкото е неудачен вариант Wink
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#10
Здравейте добаката Free BG/World Online TV , не ми отваря XXX телевизиите, какъв може да е проблема .. тръгват да зареждат и не тръгва ?
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  tv box t97z plus 2022 (коди помощ) Jekow1998 0 662 01-02-2023, 22:08
Последна публикация: Jekow1998
  Помощ !Elementum still starting up zhekovbs 6 2,898 25-04-2022, 23:13
Последна публикация: martinstz
  Предложения за IPTV българска телевизия с kodi KpuCko 24 20,366 08-03-2021, 23:03
Последна публикация: mehanic
  Помощ за конфигуриране на Коди на Philips smart TV svetoslavz 2 2,465 27-01-2021, 02:15
Последна публикация: Majide
  Коди проблем с бг телевизия Punki 3 4,313 20-09-2020, 13:17
Последна публикация: DIVAK22

Отваряне на: