Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KODI ANNOUNCES LEGAL ACTION TO SMASH PIRACY LINKS
#1
KODI ANNOUNCES LEGAL ACTION TO SMASH PIRACY LINKS
Отговори
#2
Изгубена кауза, но те са длъжни да обявят позицията си по въпроса.
Отговори
#3
Aко погледнеш ще видиш, че сайта и форума им не са вече налични.Не е възможно да се изтегли коди от play.google.com
При вас отварят ли се?

Историята с премахването им от амазон май се повтаря и в play.google.com
Отговори
#4
Аз го виждам в гугъл плей.
https://play.google.com/store/apps/detai....xbmc.kodi
Отговори
#5
От всичко прочетено, изслушано и изгледано стигам до заключението че Microsoft или друга голяма компания са предявили своя апетит към XBMC. По тази причина се наложи преди известно време Team XBMC да преименува своя продукт на Kodi и да го регистристрира като търговска марка. В момента името Kodi няма нищо общо с Xbox (игралната конзола на Microsoft) и са легално "чисти", като единственото, което загрозява пейзажа, са голямото количество addon-и, даващи достъп до съдържание - обект на неуредени авторски права. За да могат да се аргументират пред своите потребители, Team XBMC нарочиха Youtube ъплоудърите за това, че показват как лесно да се инсталират такива неофициални addon-и. Обвинения бяха отправени и към търговците, които продават боксове с Kodi, предварително окомплектовани с широк спектър популярни приставки, нелегални включително. В момента се обмисля евентуалното въвеждане на някакво техническо решение, което да възпрепятства инсталирането на такива добавки, които не са напълно легални. Youtube влогърите се "надигнаха" и започват работа по свой собствен форк: Free Media Center (FMC), който анонсират естествено през Youtube и на други места с обещанието, че няма да налагат никакви ограничения в него.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#6
Хари, и аз го виждам, но не мога да го изтегля от там Big Grin

Majide, друга от причините е предстоящото премахване на задължителните канали в минималният пакет предлаган за окена (март тази година). Това ще рече, че повече никой не може да ме накара да плащам примерно за чалга канали които никога не съм и няма да гледам, а сам ще си избирам кои канали да гледам и съответно да плащам. Синдикатите на разпространителите плачат, че ще с тези промени ще трябва да се разделят с около 15 000 до 30 000 души и не пропускат да си избършат ръцете и с Коди фондацията.
Отговори
#7
За сега може да се тегли от тук
Отговори
#8
Благодаря Hangman, в мрежата има и кашета от сайта на коди така, че не е фатално.
Моля админа да направи твоят линк "sticky" за бъде в полза на тези които се нуждаят от него.

SPMC е разклонение на коди и за доста андроид устройства (основно телевизори) върши прекрасна работа.
Отговори
#9
kodi.tv e активен отново

The Piracy Box Sellers and Youtube Promoters Are Killing Kodi

Цитат:Users, you are welcome to keep doing whatever you want with Kodi. Devs of all stripes, feel free to keep developing whatever you want. This is an open, free platform, developed under the GPL, and always will be....
If you see somebody selling a box that’s “fully loaded” or comes with the phrase “Free movies and TV with Kodi,” please, ask them to stop.....
Отговори
#10
Kodi 16 Jarvis е публикуван като стабилна версия, само че, коментарите на потребителите показват съвсем друго. Аз лично смятам да почакам още два месеца до 16.2 за да помисля изобщо да ъпгрейвам ли Isengard-а. В другия лагер (на youtube-рите), FMC беше преименувана на SMC (SOULLESS MEDIA CENTER). Някакси ми напомня на прехода от XBMC към Kodi. Иначе засега не забелязвам никакви разлики по функционалността между двата (SMC vs Kodi).
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
Wink Проблем с Kodi за AppleTV undeath 4 1,119 29-02-2024, 05:07
Последна публикация: sarika78
  Проблем с Kodi и Zamunda Kose 1 551 19-12-2023, 16:34
Последна публикация: martinstz
  Kodi PC qbadabaduuu 9 1,487 15-12-2023, 13:11
Последна публикация: m1TeT0
  Kodi 19: Грешка-dependency xbmc python 2.1.0 could not be satisfied i_deni 22 13,493 30-10-2023, 20:55
Последна публикация: irongrip
  Kodi 18.9 Бг добавки teyri 2 846 30-10-2023, 13:06
Последна публикация: teyri

Отваряне на: