Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KODI ANNOUNCES LEGAL ACTION TO SMASH PIRACY LINKS
#11
Няма да има скоро разлики. Най-много да продължават да копират кода на KODI и само да сменят логото. Освен адони, иска някой да разработва и самия софтуер.

От друга страна, ако се намери кой да се захване с новия проект, ще е много добре за потребителите. Колкото повече - толкова повече. Wink
Отговори
#12
Аз си мисля, че 99.9% от потребителите ползват Коди именно заради улеснения достъп до пиратско съдържание. Ако то се ограничи по някакъв начин ... май това ще е краят на Коди и ще минаваме на друго...
Отговори
#13
Ако не е KODI, нещо друго ще е. Вариантите стават все повече с течение на времето, вместо да намаляват. Обвинението "пиратско" отдавна и безвъзвратно остаря, да не говорим колко е погрешно. За всяка друга стока, освен "интелектуалната" има връщане на парите в 30 дневен срок, ако не ти хареса.
Отговори
#14
(24-02-2016, 17:52)tonywoolf написа: За всяка друга стока, освен "интелектуалната" има връщане на парите в 30 дневен срок, ако не ти хареса.
С това не съм съвсем съгласен. Обикновено е само при online покупка или при покупка където предварително не си видял/докоснал продукта (примерно при поръчка по телефон). Иначе си прав "пират" вече не е обидно Cool
Kodi 16.1 (т.е. myKodi 16.1) на QNAP  Cool
Kodi 16.1 на Windows 10
Отговори
#15
Искаш да кажеш, че ще ти върнат парите в киното, ако не ти хареса филма след прожекцията?
Отговори
#16
(25-02-2016, 11:47)tonywoolf написа: Искаш да кажеш, че ще ти върнат парите в киното, ако не ти хареса филма след прожекцията?

Не, за "интелектуална собственост" си прав, но не си прав, че за всяка друга стока ти връщат парите. Ако някой магазин го прави като върнеш тениска то е само защото се правят на добри, а не че имаш законово право на това и реално ти дават само "кредит" за магазина много рядко да ти върнат кеш (разбира се това изключва специални оферти на "пробвай и върни" или очевидни дефекти на стоките).
Kodi 16.1 (т.е. myKodi 16.1) на QNAP  Cool
Kodi 16.1 на Windows 10
Отговори
#17
off topic:
В Европа, положението явно е много зле, аз съм връщал отворена бутилка с чилийска ракия "pisco" и никой дори не ме попита защо я връщам, ако имаш касовата бележка ти връщат парите по метода който си платил (кеш-кеш, кредитна карта - кредитна карта) ако нямаш ще ти се наложи да си избереш друго или да приемеш "gift card".
Отговори
#18
Стой си в USA и не говори къде е зле, нали там ти е добре на теб Big Grin
Отговори
#19
Не съм в USA, a в Belize за да не плащам за парно Wink
Отговори
#20
(25-02-2016, 16:28)xbmcbg написа: off topic:
В Европа, положението явно е много зле, аз съм връщал отворена бутилка с чилийска ракия "pisco" и никой дори не ме попита защо я връщам, ако имаш касовата бележка ти връщат парите по метода който си платил (кеш-кеш, кредитна карта - кредитна карта) ако нямаш ще ти се наложи да си избереш друго или да приемеш "gift card".

Е чак "зле", не бих го нарекъл, но има ред. Аз съм в Германия, така че тук може и да е по-строго Smile Но съм живял и в Люксембург и там беше сурово.
Kodi 16.1 (т.е. myKodi 16.1) на QNAP  Cool
Kodi 16.1 на Windows 10
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
Wink Проблем с Kodi за AppleTV undeath 4 1,116 29-02-2024, 05:07
Последна публикация: sarika78
  Проблем с Kodi и Zamunda Kose 1 548 19-12-2023, 16:34
Последна публикация: martinstz
  Kodi PC qbadabaduuu 9 1,479 15-12-2023, 13:11
Последна публикация: m1TeT0
  Kodi 19: Грешка-dependency xbmc python 2.1.0 could not be satisfied i_deni 22 13,469 30-10-2023, 20:55
Последна публикация: irongrip
  Kodi 18.9 Бг добавки teyri 2 844 30-10-2023, 13:06
Последна публикация: teyri

Отваряне на: