Здравейте гостенино! Вход Регистриране

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблеми с дистанционно
аз съм с тв бокс т9 и имам проблем с по нови версии на коди от 18 бета за това ползвам 17.6 а и на него си ми работят бутоните за превключване на каналите долато на по новите версии не работят

Отговор
Бутоните Rewind/Forward от дистанционното ли:
[Изображение: t9remote.jpg]
...или навигационните стрелки за нагоре"^" и надолу"V" ? Ако е второто, проблемът може да се реши като си смениш дистанционното управление с друго. Написал съм ревю, точно за този модел дистанционно. Можеш да го прочетеш ТУК.
[Изображение: notrobosmall.jpg]

Отговор
това е дистанционното на коди 17.6 бутоните работя но на 8.4 не там работи само кръсташката първото което казваш бутоните за каналите не работят на 18.4 предполагам че трябва да се инсталира някоя добавка за да заработят

Отговор
@zaekadj, не те разбирам. Покажи снимки на това дистанционно.

Отговор
дистанционното е същото което ти показваш става на въпрос за бутоните над хоум бутона стрелките те не работят на версия 18.4 стрелките за смяна на каналите

Отговор
Това не са бутони за смяна на канал? Маджиде го е написал коректно.

Отговор
За бутоните оградени с червена линия на снимката ли имаш в предвид? Това са бутони за превъртане назад и напред: Rewind & Forward.

Пробвай да обновиш до Коди 18 и изпълни т.1. в тази тема за бутоните на дистанционните управления. Според мен ще успееш, ако знаеш какво точно искаш да се получи.
[-] The following 1 user Likes Majide's post:
  • martinstz

Отговор

Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
Information Настройване на дистанционно за работа с Коди Majide 0 252 19-08-2019, 23:24
Последна публикация: Majide

Отваряне на: