Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi на стар лаптоп
#21
Aser Asire 5250

AMD Dual-Core C-50 (1.0 GHz, 1024 KB L2 Cache )
ОПЕРАТИВНА ПАМЕТ
3GB DDR 3 1066MHz
ВИДЕО КАРТА
AMD Radeon HD 6250 -(APU)
Резолюция - 1280x1024 - в момента с неработеща матрица , свързан на външен монитор ASER , с резолюция 1920x1080 през VGA.

Ubuntu работи по същият начин (само че вместо черен екран се вижда background ) .
Изобщо всичко което е **buntu работи така .
Kodibuntu върви нормално , но се отказах заради версията на Kodi 17.6 .Не съм съвсем сигурен но адони които се инсталират на 18.3 , на по стари версии не се инсталират- дават -некоректна структура (по спомен) .
На Kodibuntu не можах да се свържа през wifi (сигурно има начин , но аз много малко седях с него ).

Преди да се захвана с това , лаптопа беше с Ubuntu -стартиращ по подразбиране -windows 7 и android x 86 .
Всичко работещо без проблем . След първата инсталация на Libreelec - която работеше по същият начин като сега , смених харда понеже загубих доста важни заз мен файлове . На новият хард инсталирах първо Libreelec -абсолютно по същият начин заработи , тогава форматирах през hbcd 15.2 full format с нули , и от тогава качвам трия и така .
Отговори
#22
Опитай с Geexbox дали ще стартира без грешки.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#23
Стартира без грешки .Причината да боря Libreelec я обясних -заради проблема с адоните( И за спорта де .)
Иначе Openpctv ми хареса най много - без грешки , пъргав , лесна настроика -при инсталацията ти предлага всичко , кое да стартира по подразбиране, настройка на wifi , но също стара версия 14 и нещо и пак проблема с адоните .
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Рестартиране на Kodi(LibreELEC) ZZlatev 3 6,262 23-12-2016, 23:28
Последна публикация: ZZlatev

Отваряне на: