Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VOYO Bulgaria
#1
Здравейте,

Представям ви пълнофукционален адон за Kodi за voyo.bg - всичко достъпно през браузър е достъпно през Коди (включително  сериали, предавания, филми и т.н.)
Линк към  github с кода: https://github.com/stanislav-m/voyobgvod . Zip с добавката, може да се изтегли от тук. Вероятно (надявам се) скоро да бъде добавен към bgaddons хранилище.

[Изображение: Screenshot-2019-07-13-22-54-22.png]

[Изображение: Screenshot-2019-07-13-22-55-31.png]

[Изображение: Screenshot-2019-07-13-22-56-40.png]
Отговори
#2
Представката работи на kodi 18.2 (Windows, Linux) и 18.3 Android.
За възпроизвеждане на видео се използва InputStreamAdaptive.

Представката автоматично го инсталира, ако вече не е инсталирано, само очаква потвърждение от потребителя.

Видеото на запис (предавания, филми, сериали и т.н.) от voyo използва widevine кодировка/защита.
Такив вид кодиране (за защита на видео с защитени авторски права) се ползва също от Netflix, Amazon Video и т.н.

По време на възпроизвеждане видеото, непрекъснато се разменят ключове с лицензионнен сървер.
За всичко това се грижи InputStreamAdaptive.
Около месец април излезе версия на този адон, която добави функционалност, с която стана възможно възпроизвеждането на защитеното видео от voyobg. Въпреки това, чак в края на месец май (с бета версията 18.3 на коди) стана възможно възпроизвеждане на видео от voyobg от Android устройства. Причината беше в дефект в InputStreamAdaptive за Adroid (https://github.com/peak3d/inputstream.ad...issues/272).

Надявам се допълнителната информация да ви е била от полза.
Отговори
#3
Здравейте, актуализирана ли е добавката за kodi 19. Мерси.
Отговори
#4
Плануваш ли за версия 19 ъпдейт?
Отговори
#5
Stani_m благодаря много за добавката ползвам я с най-новата версия 0.1.0 както и преди това. Имам обаче 1 въпрос от както ползвам добавката винаги когато гледам нещо по-дълго от 1 час на 56-58 минута забива и трябва да се се излезе от съдържанието и да се зареди на ново за да догледам. Гледах по логовете, гледах и в кода на добавката не успях да намеря нищо, което да ограничава точно до ~ 1 час. Чудя се дали не е от inputstream.adaptive-a, но пък го ползвам за предавания от A1 xplore TV и там го няма този проблем.
Отговори
#6
Изпробвах добавката днес. Не прекъсна, при гледане на цял 01:30ч. игрален филм. При браузване на категориите се визуализират само първите 100 заглавия. В сайта останалите зареждат с lazy load при скролване до края на списъка. Тук обаче с Beautiful Soup това не се случва. Препоръчвам (за по-лесно) да добавите една търсачка, през която хората да могат да откриват ръчно заглавията, които не им се листват в разделите. Като цяло е много добре направена - препоръчвам Cool   Каталогът на услугата няма да коментирам.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#7
(07-11-2021, 16:02)Majide написа:
Изпробвах добавката днес. Не прекъсна, при гледане на цял 01:30ч. игрален филм. При браузване на категориите се визуализират само първите 100 заглавия. В сайта останалите зареждат с lazy load при скролване до края на списъка. Тук обаче с Beautiful Soup това не се случва. Препоръчвам (за по-лесно) да добавите една търсачка, през която хората да могат да откриват ръчно заглавията, които не им се листват в разделите. Като цяло е много добре направена - препоръчвам Cool   Каталогът на услугата няма да коментирам.

Имам чувството, че беше зареди inputstream.adaptive-a нещо(за проблема с 1 час работа). Ползвам я почти всеки ден и този проблем се оправи след като ъпдейтвах някоя от версиите на inputstream-a, даже още със Kodi 18.9. Сега я ползвам с 19.3 и съм забелязал абсолютно същото, че взима 100 заглавия зареди lazy load-a. Play-ването на телевизия според мен може да се подобри и има проблем със Спорта на живо - не успява да го play-не - мога да изкарам лога за да се види грешката. Иначе добавката е ТОП и мисля, че мога да помогна с development-a за точно тези неща който ме дразнят, но не ми остава никакво време ... Бих donate-нал stani_m да ги оправи (пращам каса бира до адрес или някое скъпо whiskey Big Grin )
Отговори
#8
Здравейте, от известно време добавката за Voyo.bg не работи. 
Прилагам снимка и лог файл за разглеждане и отсранянване на проблема. 

[Изображение: Kodi.jpg] 
Предварително Благодаря!
Отговори
#9
Здравейте,

Не съм нещо много активен ...

Аз си мисех, че никой не я ползва тази представка ...



И на мен ми прекъсваше на около 1 час ползване на предаване/филм и т.н. Аз си мислех, че е от Voyo, но може и да е било от inputstram.adaptive. Така или иначе скоро не се е случвало.



Всъщност някой път телевизите не тръгват от първия път, но не мисля че е от кода ...
Отговори
#10
Здравей,

искаме да я ползваме добавката. При мен понякога след 4-5 опита да пусна филм тръгва. Често се случва да не тръгне, стига до някой филм и когато искам да го пуснаи ми дава греша. Добавката е хубава и сигурен съм, че ще се ползва.
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  VOYO.BG harry_gg 17 19,292 09-01-2024, 13:26
Последна публикация: miros-ps
  HBO GO Bulgaria (СПРЯНА) Majide 426 430,955 08-03-2022, 19:32
Последна публикация: Majide
  FILMBOX LIVE Bulgaria (СПРЯНА) Majide 1 7,425 24-04-2021, 18:34
Последна публикация: Majide

Отваряне на: