Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Free BG TVs
(11-11-2017, 21:42)harry_gg написа: Проблема беше в базата данни. Може да изчакате няколко часа сама да се ъпдейтне или да свалите новата.
https://github.com/harrygg/plugin.progra...b?raw=true

Привет Хари,

Аз също имам проблем с генератора. Дава ми постоянно някаква грешка. Какъв лог мога да ти изпратя за да те улесня?
Дебиан 9 ползвам.
Отговори
Каква грешка ти дава? Един kodi.log може да покажеш.
Отговори
http://www.359hiphop.com/359tv-online
Отговори
Harry_bg здравей,
Стрийма на БТВ и Евроком не работи. Може и други да има но тези забелязах аз.
Отговори
Да и при мен не работеше снощи случайно го видях. Ще видя.
Отговори
Хари, беше ми неудобно пак да пиша, но пrоблемът с Нова е все още наличен. Последно като писах беше оправен точно за 24 часа, после пак се бъгна нещо.
Нова пак я няма в SimpleIPTV, но е налична през адона. Не знам защо така кофти се бъгва.
Отговори
Удобно, неудобно трябва да пишеш защото иначе вероятно няма да разбера Big Grin
В крайна сметка открих къде е проблема и го оправих.
Отговори
Аз гледам ежедневно през добавката в комбинация със simple iptv pvr и щом е така положението, ще докладвам винаги какво се случва.
Към момента при мен явно още не се е актуализирала добавката и Нова все още я няма в таб телевизия. Проверих за ъпдейти, няма налични, подмених tv.db ръчно, но няма ефект.
Отговори
Хари, току що заработи, не знам дали нещо беше променено или защото подмених отново tv.db
При Опенелек на распберри
при подмяна на tv.db във "smb://openelec.local/userdata/addon_data/plugin.program.freebgtvs" заработи отма
при подмяна на tv.db във "sftp://openelec.local/storage/.kodi/addons/plugin.video.free.bgtvs/resources" не искаше да заработи.
Отговори
Хари, докладвам, че БиТ не върви, нито през добавката, нито през пвр-а.
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  BG Free TV accrington 1 1,829 05-02-2023, 15:02
Последна публикация: mehanic

Отваряне на: