Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Как да гледаме 1080p Телевизия без да буферира
#40
(04-12-2015, 18:04)BlackWolf написа: Тогава като няма да ми се получат нещата с Коди защо тези сървъри искат да им се даде името на устройството което ще се ползва за плейлиста,навсякъде има за коди, аз ползвам сега тест на един сървър и имам буфериране на 1080p каналите, които са 720p и sd вървят,трябва да има някакъв начин за да се получат нещата в коди, дали с емулатор или сталкер клиент  ако става кажете как и какво се прави,сега с тоя сървър уж няма натовареност ама буфера е факт,и с коди на бокса и с vlc player на компа е факт, ако някой знае добър IPTV платен сървър с който няма буфериране с коди на 1080p каналите нека да го сподели, да е европейски с чужди програми, или някой който да работи с специален техен си плеър и с него да става, като на Nettv plus например, руски не ме интересува, търся някой къде предлага над 1000 канала, сега гледам един IPTV Gate oще не знам как са нещата там,дано да намеря начин без да купувам други устройства да ми се получат нещата в андроид бокса, бях тествал как се гледа и в руският Torrent-TV и там буфер на 1080 , отварям им порта и след малко пак е затворен,антивирусната ми е изключена,и няма какво да ми го затваря но се затваря, само вътре в самият сайт се гледа малко по добре, с коди и vlc си има буфер,настройките в коди не помагат за тея сървъри, какво може да се направи тука е темата помагайте :-)

За качествен сървис "коди" е като да караш с гуми втора употреба взети от скраб ярд, става но не се препоръчва то подлага под въпрос сигурността на портала от посегарелства. Можеш да ползваш емулатор или сталкер портал, но няма да се отървеш от буферирането, ако портала който си избрал държи на качеството си никога няма да те активира с тези притурки. Не забравяй, че мерак се гаси с пари - купи си някой от моделите на Инфомир (Линукс) и ще разбереш кава е разликата. Аз гледам PPV в стандарт 3D без проблеми с 25Мbps измерена на спиид теста вграден в портала който гледам.
Отговори


Съобщения в темата
RE: Как да гледаме 1080p Телевизия без да буферира - от xbmcbg - 04-12-2015, 21:37

Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Предложения за IPTV българска телевизия с kodi KpuCko 24 21,140 08-03-2021, 23:03
Последна публикация: mehanic
  Коди проблем с бг телевизия Punki 3 4,440 20-09-2020, 13:17
Последна публикация: DIVAK22
  Помощ за гледане на телевизия. Slackwere 11 12,218 22-06-2020, 19:57
Последна публикация: Fireblade
  варианти за гледане на телевизия в Коди theskillboy 9 9,848 05-05-2020, 12:06
Последна публикация: gogobravo
  Нова телевизия в HD формат ROBERT 13 13,608 29-09-2019, 19:52
Последна публикация: xbmcbg

Отваряне на: