Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi, Neterra.tv и PVR Simple IPTV Client
#1
Здравейте,


Имам абонамент за Neterra и ползвам Kodi със съответното приложение. Въпросът ми е, има ли някакъв начин каналите да бъдат прихванати от PVR Simple IPTV Client, за да може човек да си прибави EPG и да се гледа по–комфортно? Знам, че има такава възможност с приложението за IPTV Stalker, като в PVR Simple IPTV Client се нанася адрес 127.0.0.1:8899 и т.н., но възможно ли е да се направи нещо подобно с Neterra и някой има ли идея, как може да стане това?

Благодаря предварително за помощта!
Отговори
#2
https://kodibg.org/forum/thread-36.html
Отговори
#3
(23-11-2015, 17:32)xbmcbg написа: https://kodibg.org/forum/thread-36.html

Благодаря, ще пробвам!  Big Grin
Отговори
#4
Здравейте!Бих искал да попитам защо ми се появиха каналите на Диема Спорт за един ден, а след това изчезнаха ............случвало ли се е и при вас и ако да как мога да оправя проблема.
Отговори
#5
(28-11-2015, 11:33)yani99 написа: Здравейте!Бих искал да попитам защо ми се появиха каналите на Диема Спорт за един ден, а след това изчезнаха ............случвало ли се е и при вас и ако да как мога да оправя проблема.

Нетера никога не е предлагала Диема Спорт, ако искаш помощ следва да си малко по-подробен.
Отговори
#6
Аз не говоря за Нетера, а за fusion tv.
Отговори
#7
(28-11-2015, 15:32)yani99 написа: Аз не говоря за Нетера, а за fusion tv.

Тогава защо спамиш темата за Нетера?
Отговори
#8
Предлага ли Нетера HD канали?
Отговори
#9
Нетера се гледа от два независими източника.
Първият е през техният сайт (КОДИ) има два ХД канала (BNTHD (1080) и BIT (720))
Вторият през сталкер портал и техните два модела STB там вече няма поради проблем с кернела на старият андроид бокс -  BNTHD беше изваден от листа за BIT не съм сигурен. 
Предимството на Нетера , е че в записите са премахнати рекламите
Отговори
#10
Здравейте,

От 2 дена имам проблем с neterra.tv addon-a за коди (  v.2.0.2)
Стигам до списъкът с каналите, но при опит на гледане, просто изчаква малко и ме връща обратно към списъкът с каналите.
Пробвах на няколко различни устройства с различни версии на Коди но с една и съща версия на нетера адон-а. Убеден съм, че и името и паролата на акаунта ми са верни.
Изглежда от Нетера са направили някакви промени и този адон не се справя.
Има ли някой друг който да потвърди моите наблюдения и ако да, знаете ли за алтернативно решение да се гледа нетера през коди?

Благодаря предварително!
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
Wink Проблем с Kodi за AppleTV undeath 4 1,116 29-02-2024, 05:07
Последна публикация: sarika78
  Проблем с Kodi и Zamunda Kose 1 548 19-12-2023, 16:34
Последна публикация: martinstz
  Kodi PC qbadabaduuu 9 1,480 15-12-2023, 13:11
Последна публикация: m1TeT0
  Kodi 19: Грешка-dependency xbmc python 2.1.0 could not be satisfied i_deni 22 13,471 30-10-2023, 20:55
Последна публикация: irongrip
  Kodi 18.9 Бг добавки teyri 2 845 30-10-2023, 13:06
Последна публикация: teyri

Отваряне на: