Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bscfusion (СПРЯНА)
Ми  и на Коди няма да ги имаш ако си смениш профила на PC или Android Smile Булсат бачкат с профили и всеки профил  има  рестрикции за количество и качество на каналите. За Фюжън бокса просто са добавени още параметри  за достъп до профила. Никой се не нави да  покаже дори юзер агента  за бокса Smile Иначe който иска да разбере за други боксове и у-ва  може да погледне  тука https://deviceatlas.com/blog/list-of-user-agent-strings
User Agent
Mozilla/5.0 (X11; Linux x86_64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/50.0.2661.89 Safari/537.36
а някой може ли да каже как може да филтрираме(скрием) част от каналите?
пробрах от SYSTEM -> SETTINGS -> TV - > General -> Channel Manager и става, но работи известно време и после пак са всички канали
порових се и тук, но за съжаление не успях да се ориентирам какво точно трябва да напраявя
предварително се извинявам ако дублирам вече зададен въпрос

благодаря!
Работи докато не се генерира нова листа и всичко започне отначало.Всичко може да стане,но ще ти трябва скрипт и собствена листа за тази работа.Този скрипт ще ти слага определени канали в твоята листа и няма да има смисъл да ги криеш.Това да знаеш,че нестава много лесно и се изисква доста опит и познания.
дел

Изтрих си коментара, защото имах в предвид услугата на друг оператор не на булсат.
Така със сигурност ще работи,защото URL и редът на канала ще е един и същ всеки път.Въпросът е дали можеш да го направиш?Аз немога и затова не си играя да подреждам каналите. Smile
При мен е така, но се скапва когато те направят някаква "примоция" или добавят/премахнат канал
вчера след като си постнах въпроса се порових още по темата и гледам, че някои колеги въобще не ползват IPTV simple client-а, а вместо него използват някакъв плъгин FTV Guide който позлволява пренареждане на каналите, скриване на част от тях и т.н. ... до колкото разбрах обаче това е аддон за EPG-то и как ще се гледат стриймовете без IPTV simple client-а не успях да разбера.... или просто не е вярно Smile

както и да е де, най-вероятно най-лесния и работещ начин явно ще е чрез скрипт, чрез прокси-то също е интересен варианта ама поне на мен няма да ми върши работа Smile
Преработваш плейлистата в статична или си съзадаваш "ini" за динамичната и гледаш. В темата съм приложил доста скриин шотове. Това, че ти неможеш неозначава, че не работи.
Бъгавият ПВР симпъл не е задължително условие за да се гледат m3u файлове, може и без него  Idea дори е препоръчително при всяка друга възможност да се избягва неговото използване.

Приложението за Булшит може да работи и без никакъв ПВР.
Заповядайте готова направена  плейлиста Булсатком .Заместете си IP-  то със вашето  и гледайте на каквато си искате. Адреса е локален  за да не гледа целия свят от вашия акаунт Smile


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА) forumadmins 954 1,262,725 20-02-2024, 11:44
Последна публикация: martinstz
  Приставка Теленет (СПРЯНА) ByJohnie 1 3,584 18-08-2022, 02:15
Последна публикация: zeraniex
  HBO GO Bulgaria (СПРЯНА) Majide 426 442,330 08-03-2022, 19:32
Последна публикация: Majide
  FILMBOX LIVE Bulgaria (СПРЯНА) Majide 1 7,565 24-04-2021, 18:34
Последна публикация: Majide
  BRIGADA (СПРЯНА) Majide 48 72,987 03-03-2021, 20:08
Последна публикация: Majide

Отваряне на: