Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bscfusion (СПРЯНА)
#61
Имаш ли team viewer 10 да погледна поне на Windows какъв ти е проблема ? Имам инсталирано коди на windows,Linux и едно умрело Lenovo s android 4.4.2 и навсякъде работи. Друг е въпроса че хората от свободия решиха да качват коди и на микровълновите си печки и на всякакви други тамагочита.Ако добавката е объркана няма да работи при никой. След като работи при мене на 3 опер. с-ми и при още поне 100 човека значи проблемите дето ги имате са си локално на вашата техника. Само вие си знаете какво ,как и на какво инсталирате . Един си беше объркал потребителското име и орева орталъка 4 дена ,че при него не работи. Имате да добавите (ако искате) 2 интернет адреса на новата добавка и това е цялата философия и иновация в новите версии. И да не ги добавите тия адреси за логотата и програмата пак ще ви работят каналите.
#62
(26-11-2015, 13:43)Alkatrazbg написа: Ако имаш активна регистрация  и си платил месечната си такса всичко си работи. Не ви работи защото не четете и не правите нещата както трябва. Добавката работи със API-то на Булсат  и докато  некадърните програмисти от тая фирма не го изменят  и добавката ще си работи. На новите версии на добавката  е изменено само от къде да сваля програмата и логата за каналите с цел  по-бързо зареждане. При новите версии вече не се съхрянява локално  EPG.

Добре де, ама при условие че два-три дена всичко работи както трябва на Андроид плеъра и аз естествено не ръчкам нищо освен да сменям каналите, днес няма лого и EPG. Това пък защо се получава? Всички програми си работят,но... липсват "екстрите".
           " Ако е тъпо, но работи значи не е тъпо "
#63
(26-11-2015, 21:25)Alkatrazbg написа: Имаш ли team viewer 10  да погледна поне на Windows какъв ти е проблема ? Имам инсталирано коди на windows,Linux и едно умрело Lenovo s android 4.4.2  и  навсякъде работи. Друг е въпроса че  хората от свободия решиха да качват коди и на микровълновите си печки и на  всякакви други тамагочита.Ако добавката е  объркана няма да работи при никой. След като работи при мене на 3 опер. с-ми  и при още  поне 100  човека  значи проблемите дето ги имате са си локално на вашата техника.  Само вие си знаете какво ,как  и на какво инсталирате . Един си беше объркал  потребителското име и  орева орталъка 4 дена ,че при него не работи. Имате да добавите (ако искате)  2 интернет адреса на новата добавка  и това е цялата философия и иновация в новите версии. И да не ги добавите тия адреси за логотата и програмата пак ще ви работят каналите.

Браво Бате нареди ги!
При мен на всякакви OS бачка,сега се занимавам с един Gear s2 сигурно и там ще стане ха-ха-ха!

(26-11-2015, 21:43)frizera написа:
(26-11-2015, 13:43)Alkatrazbg написа: Ако имаш активна регистрация  и си платил месечната си такса всичко си работи. Не ви работи защото не четете и не правите нещата както трябва. Добавката работи със API-то на Булсат  и докато  некадърните програмисти от тая фирма не го изменят  и добавката ще си работи. На новите версии на добавката  е изменено само от къде да сваля програмата и логата за каналите с цел  по-бързо зареждане. При новите версии вече не се съхрянява локално  EPG.

Добре де, ама при условие че два-три дена всичко работи както трябва на Андроид плеъра и аз естествено не ръчкам нищо освен да сменям каналите, днес няма лого и EPG. Това пък защо се получава? Всички програми си работят,но... липсват "екстрите".

Чети всики постове и си създай някакъв ред за инсталацията че съгурно не 100 а 1100 човека вече поеха и го направиха това KODI !!!
#64
Проблема е ,че линка който е за логотата и програмата се редиректва от друг адрес и плъгина не захапва като хората. Писах вече за тоя проблем и пичовете казаха ,че ще видят какво могат да направят. Заради това не се появяват ни логота ни програма. Номера понякога става като се рестартира самата добавка на Булсат няколко пъти.
#65
(26-11-2015, 21:56)Alkatrazbg написа: Проблема е ,че линка който е за логотата и програмата  се редиректва от друг адрес  и плъгина не захапва като хората.  Писах вече за тоя проблем  и  пичовете казаха ,че ще видят какво могат да направят.  Заради това  не се появяват ни логота ни програма. Номера  понякога става като се рестартира самата добавка на Булсат  няколко пъти.

Ей сега слязох от компа и всичко бачка безупречно,
#66
Какво означава нареди ги? Аз не съм пипал лаптопа, а изведнъж спира да работи сървиса. За андроида може аз да бъркам, но на Windows-a не съм пипал нищо.

Не мога да те разбера и тебе. Хем не можеш да помогнеш, хем не спираш да се обаждаш. Слязал бил от компа. Казах ти вече, че съм го инсталирал на 2 лаптопа с две различни ОС. Сега изведнъж без да го пипам не иска да тръгва.
#67
То нищо не е спряло да работи а се е обновила версията и начина по който работи. И от там вече е трябвало ти да се чатнеш,че трябва да промениш 2 интернет адреса и всичко да тръгне. Адресите ги пише във темата за EPG. Защо извадиха толкова нови версии не ги знам като и старата 0.0.2g си бачкаше екстра. Е малко бавно кешираше в началото ама после си работеше супер.
#68
Бе колега, колега... не е въпрос на четене а е въпрос на факти! Днес работи, утре дава грешка, в други ден, отново работи без да е правено каквото и да е, по-в други ден няма ЕПС, след това няма лого, после пак спира и тръгва когато му е кеф и всичко това след появата на 0.0.2к версията. До преди няколко дена с 0.0.1 нямаше цветно лого, но нямаше проблеми!!!!! Когато го бутнеш ПАЛИ!!! Голям праз, че нямало ЕПС. Има интернет за тази работа.
           " Ако е тъпо, но работи значи не е тъпо "
#69
И ти си прав.
Аз съм сигурен, че всичко тва като ъпдейт е направено за нас потребителите, за да ни е по-удобно и....безплатно. Ще се справят хората!
#70
(26-11-2015, 22:27)frizera написа: Бе колега, колега... не е въпрос на четене а е въпрос на факти! Днес работи, утре дава грешка, в други ден, отново работи без да е правено каквото и да е, по-в други ден няма ЕПС, след това няма лого, после пак спира и тръгва когато му е кеф и всичко това след появата на 0.0.2к версията. До преди няколко дена с 0.0.1 нямаше цветно лого, но нямаше проблеми!!!!! Когато го бутнеш ПАЛИ!!! Голям праз, че нямало ЕПС. Има интернет за тази работа.

Не се пали човече форума е създаден за черпим идеи и да тестваме после.Никой не се родил научен.Ние пишем тук за покажем че невъзможните неща стават възможни,даваме насоки за да Ви помагаме.Няма точно определена инструкция,след всяка промяна всичко е различно версията която си ползвал 0.0.1 не е била първата и няма да е последната,преди нея тествахме и други лично аз тествах една в началото на октомври 0.0.9 нямаше лога нямаше епг,но пак временно и то пак за по-добро.Нали всички промени се правят за да се начеши кефа!!!Така че трай и следвай напътствията ако искаш достатъчно се изписа поне в тази тема,да не говорим че има обяснено поне на още две места в този форум.Писано е и в други форуми AlkatrazBg знае,нали Бате ?.


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА) forumadmins 954 1,241,252 20-02-2024, 11:44
Последна публикация: martinstz
  Приставка Теленет (СПРЯНА) ByJohnie 1 3,502 18-08-2022, 02:15
Последна публикация: zeraniex
  HBO GO Bulgaria (СПРЯНА) Majide 426 432,311 08-03-2022, 19:32
Последна публикация: Majide
  FILMBOX LIVE Bulgaria (СПРЯНА) Majide 1 7,430 24-04-2021, 18:34
Последна публикация: Majide
  BRIGADA (СПРЯНА) Majide 48 71,690 03-03-2021, 20:08
Последна публикация: Majide

Отваряне на: