Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TO DO list
#31
(24-11-2015, 22:38)harry_gg написа:
(22-11-2015, 16:08)xbmcbg написа: ...

... Предлагам "Предложения за адони"

Подкрепям. Още по сполучливо ми звучи "Предложения към екипа". Дори и на английски, TODO ми звучи прекалено задължаващо, от сорта на "предстои да бъде направено, свършено, изпълнено..." Не забравяйте, че вашите предложения за нови добавки/приставки/адони или както сте решили да ги наричате на български, ще бъдат направени, ако поне един разработчик бъде правилно мотивиран.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#32
Понеже не може да гласувам два пъти / да променям: пишете още един глас за voyo.bg

И като предложение да добавя - малко допълнение към прогнозата за времето ако може.
Едно време (преди да скапят добавката от екип Коди) беше възможно да се гледа видео вариант на прогнозата - имаше и български сайт който можеше да се ползва. Видеото излизаше на мястото на картата като отделен изглед май беше.

Много ми харесва идеята Коди да ме събужда с видео прогноза за времето.

Ако прекалявам нямам нищо против просто възстановяване на старата функционалност.
Отговори
#33
(25-11-2015, 00:18)NEOhidra написа: Понеже не може да гласувам два пъти / да променям: пишете още един глас за voyo.bg

И като предложение да добавя - малко допълнение към прогнозата за времето ако може.
Едно време (преди да скапят добавката от екип Коди) беше възможно да се гледа видео вариант на прогнозата - имаше и български сайт който можеше да се ползва. Видеото излизаше на мястото на картата като отделен изглед май беше.

Много ми харесва идеята Коди да ме събужда с видео прогноза за времето.

Ако прекалявам нямам нищо против просто възстановяване на старата функционалност.

Честно казано много хубава идея и също така ми се струва че се отдалечаваме от Kodi. Мисля да сглобим един BG вариант от цялата ситуация и да направим 1 българска дистрибуция да използваме Коди само за базова инсталация както има такива дистрибуции
Отговори
#34
Защо да се отдалечаваме?
Отговори
#35
Защото се опитваме да променим всичко в Kodi по наши изисквания и като цяло мненията на всички са целенонасочени, това е мое предположение не казвам да се мисли или да се прави веднага, просто давам предположения Smile Това е форум за дискусия на теми не за заяждане. Мисълта ми беше да направим едно сглобено за удобство на БГ потребителите
Отговори
#36
Не съм за заяждане, просто ми стана чудно и как се стигна до дистрибуция от идеята да имам на разположение една функция на която се радвах до преди няколко години, а сега се възприема като отдалечаване.

Просто не разграничих едното от другото.
Отговори
#37
(25-11-2015, 01:23)NEOhidra написа: Не съм за заяждане, просто ми стана чудно и как се стигна до дистрибуция от идеята да имам на разположение една функция на която се радвах до преди няколко, а сега се възприема като отдалечаване.

Просто не разграничих едното от другото.

Моята мисъл не беше специално към твоя пост, а спрямо целия форум и заинтересованите потребители в него. Но нека не спамим темата, не че не съм я наспил с моята идея за HBO Go Bulgaria но както и да е Smile спирам да пиша
Отговори
#38
Това с времето е идея .. аз лично не знам как е било преди в Коди, но сега може да направим адон за прогнозата. Или за да е по-бързо аддон за последната налична прогноза на Емо Чолаков или на Никол Станкулова по Нова Smile . Давайте идеи.

Междувременно, аз се заех с Voyo, но на пръв прочит филмите там са в някъв странен Windows WMV формат и тръгват по 5 секунди след което спират дори и във VLC ... хм, тъпо. Ще трябва повече време Smile
Отговори
#39
(25-11-2015, 10:53)harry_gg написа: Междувременно, аз се заех с Voyo, но на пръв прочит филмите там са в някъв странен Windows WMV формат и тръгват по 5 секунди след което спират дори и във VLC  ... хм, тъпо. Ще трябва повече време Smile

За база ползвай старата платформа на mytv.bg с нея voyo работеше добре
Отговори
#40
Здравейте! Възможно ли е да се направи добавка и за този сайт http://bg-gledai.tv?  Благодаря ви предварително!
Отговори


Отваряне на: