Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Изчезнаха много от каналите
#1
Здравейте,първо да се извиня ако вече е дискутирано по този проблем,ама се ровех из форума и не открих.Та,от два дена може би,ми изчезнаха доста канали.Бяха над 200,а сега са 100тина.Пробвах с линковете от форума,както и бат файла за автоматично изтегляне,но уви не стигам до никъде.XXX каналите ще ги прежаля,но ми се искаше поне спортните да останат.Само да добавя,че съм нов,тоест от версия 15 работя с Коди,иначе в момента съм с 16.Може всичко да е нормално,затова и питам тук.Мерси предварително.
Отговори
#2
Дайте повече информация, какъв плъгин или addon използвате. Ако е възможно покажете и log file за да бъде по-лесно да открием решение на проблема ви.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#3
(07-05-2016, 00:44)bojoviki написа: Та,от два дена може би,ми изчезнаха доста канали.Бяха над 200,а сега са 100тина.

Ако става въпрос за Булсат, може би е свързано с великденската промоция - всички канали се гледаха свободно. А по принцип се гледа това, за което се плаща.
Отговори
#4
(07-05-2016, 11:41)frogst написа:
(07-05-2016, 00:44)bojoviki написа: Та,от два дена може би,ми изчезнаха доста канали.Бяха над 200,а сега са 100тина.

Ако става въпрос за Булсат, може би е свързано с великденската промоция - всички канали се гледаха свободно. А по принцип се гледа това, за което се плаща.

Може би сте прави,понеже съвпадат дните.Но и преди време ползвах Коди със старата версия 15 и си имаше много програми.

(07-05-2016, 10:37)Majide написа:
Дайте повече информация, какъв плъгин или addon използвате. Ако е възможно покажете и log file за да бъде по-лесно да открием решение на проблема ви.

Ами да не ви объркам,но от форума на Коди мисля,че беше,бях го запазил на компютъра.А иначе за log файла,да не става въпрос за този,който е в C/Kodi?Понеже таз са два kodi.log  и  kodi.old.log.Кой да постна?

(07-05-2016, 12:36)bojoviki написа:
(07-05-2016, 11:41)frogst написа:
(07-05-2016, 00:44)bojoviki написа: Та,от два дена може би,ми изчезнаха доста канали.Бяха над 200,а сега са 100тина.

Ако става въпрос за Булсат, може би е свързано с великденската промоция - всички канали се гледаха свободно. А по принцип се гледа това, за което се плаща.

Може би сте прави,понеже съвпадат дните.Но и преди време ползвах Коди със старата версия 15 и си имаше много програми.

(07-05-2016, 10:37)Majide написа:
Дайте повече информация, какъв плъгин или addon използвате. Ако е възможно покажете и log file за да бъде по-лесно да открием решение на проблема ви.

Ами да не ви объркам,но от форума на Коди мисля,че беше,бях го запазил на компютъра.А иначе за log файла,да не става въпрос за този,който е в C/Kodi?Понеже таз са два kodi.log  и  kodi.old.log.Кой да постна?

П.П.Но ако е както казва frogst ,то няма да има смисъл от всичките гимнастики.Но мерси за вниманието
Отговори
#5
Поисках вашия log file, защото не бяхте споменали, че става въпрос за fussion addon-a и принципно, когато има някакви грешки при отварянето или зареждането в лога се виждат най-ясно. След като си изяснихте ситуацията, вече няма нужда да търсите лога.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#6
Ами имам още едно питане,А ако сменим addon-а?Тоест ми препоръчвате друг да инсталираме,ще стане ли?
Отговори
#7
По-голяма вероятност да се получи има ако си смениш абонаментният план, от него зависи колко канала ще имаш.
Отговори
#8
Ами не виждам смисъл,ако платя за повече канали,ще ги гледам и на ТВ-то.Ползвах Коди,понеже имаше доста програми извън моя пакет и мислех,че това му е идеята,но явно не съм бил запознат.А в Интернет има доста платформи,които могат да се ползва.Не разбирам от addon и другите термини Иначе бих пробвал да си направя за Коди.Поздрави
Отговори
#9
Правилото от много време насам е ,че всеки гледа според плана за който си е платил. За празниците бяха пуснали всички канали и ги спряха след това. При Булсат това си е традиция да пускат и спират канали дали с рекламна цел или за някой празник. Няма логика да пусна всичко в интернет защото тогава всички ще минат на най ниския пакет а ще гледат канали за 40 лева на месец .
Отговори
#10
(07-05-2016, 20:42)Alkatrazbg написа: Правилото от много време насам е ,че всеки гледа според плана за който си е платил. За празниците бяха пуснали всички канали и  ги спряха след това. При Булсат това си е традиция да пускат и спират канали дали  с рекламна цел или  за някой  празник. Няма логика да  пусна всичко  в интернет  защото тогава всички ще минат на  най ниския пакет  а ще гледат канали за 40 лева на месец .

Имате пълно право,аз говорех за някои програми,не пълния пакет.Яд ме е на диемаджиите.Преди години се опитаха да вземат ШЛ(не съм сигурен дали и Европейското не пробваха),там не им провървя и сега взеха Английското и бам веднага допълнителните такси.Плащаме за три приемника на Булсат,но на тези няма да им дам и лев повече.Та затова и се ровя из подобни програми.Поздрави и не оставайте с лоши чувства,нищо лично.
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Проблем с БГ каналите hnichku 5 3,385 07-03-2022, 14:59
Последна публикация: sve4lio
  Коди заема прекалено много място? madwolf^ 3 2,948 07-03-2021, 23:58
Последна публикация: martinstz
  Помощ! Как да скрия или защитя с парола каналите за възрастни! gogobravo 4 5,801 03-06-2018, 23:17
Последна публикация: gogobravo
  Kodi прави много скрийншотове lukulus 1 2,991 14-11-2017, 19:15
Последна публикация: Majide
  Проблем с каналите на Булсатком didoboss 32 47,701 15-04-2017, 19:39
Последна публикация: xbmcbg

Отваряне на: