Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bulsatcom Fusion on Raspberry Pi4
#1
Здравейте!

Ползвам Raspberry Pi4, Kodi 18.9, операционна система LibreElec 9.2.8. Имам инсталирано репото на Мартин. Искам да гледам Bulsatcom Fusion. Имам потребителско име и парола. При стартиране на добавката в горният десен ъгъл на телевизора изписва - Module Import Fail - зарежда до 30% и спира. Къде греша?

Иначе Коди е конфигуриран правилно - гледам телевизии и филми там, където ги има активни. Не съм инсталирал вероятно някои

плъгини и скрипт модули като посочените по-долу, които намирам в инструкции за инсталация под Андроид.

script.module.requests-2.9.1.zip
script.module.garepobg-0.1.4.zip

Благодаря предварително и се извинявам, ако темата е разглеждана, или не е в подходящият раздел.
Отговори
#2
(18-09-2021, 03:04)Calderon написа: plugin.program.bscfusion-99.0.0.33.zip
script.module.requests-2.9.1.zip
script.module.garepobg-0.1.4.zip

Благодаря предварително и се извинявам, ако темата е разглеждана, или не е в подходящият раздел.

Инсталирай последната версия на Bulsatcom, от репото на Марто.
Просто отиди на добавката и дай да се обнови до версията на снимката  

[Изображение: afa5edc7-c942-40e8-b965-8e128bd6330a]

P.S. По подразбиране профила в настройките е на "Samsung" , ако го направиш на "Android" ще имаш налични каналите
Отговори
#3
С последната версия на добавката съм - включил съм автоматично обновяване.
Отговори
#4
(18-09-2021, 11:37)Calderon написа: С последната версия на добавката съм - включил съм автоматично обновяване.
  
Ако трябва премахни въпросната  plugin.program.bscfusion-99.0.0.33.zip   и инсталирай последната добавка за Bulsatcom от репото Mar33 .....
Отговори
#5
С тази версия на добавката съм - repository.mar33-0.0.33.zip. Горепосочената версия на добавката съм изкопирал от стара инструкция за инсталация. Настройката е на Samsung. Сега виждам, че нямам инсталиран този скрипт script.module.garepobg - може би е важен, другите ги имам инсталирани. Някъде прочетох, че дължината на паролата също имала значение - моята е над 20 символа.

PS

Направих нова инсталация на същото репо на Мартин. Очевидно проблемът е в дългата парола. До колко символа трябва да бъде?
Отговори
#6
(18-09-2021, 12:26)Calderon написа: С тази версия на добавката съм - repository.mar33-0.0.33.zip. Горепосочената версия на добавката съм изкопирал от стара инструкция за инсталация. Настройката е на Samsung. Сега виждам, че нямам инсталиран този скрипт script.module.garepobg - може би е важен, другите ги имам инсталирани. Някъде прочетох, че дължината на паролата също имала значение - моята е над 20 символа.

PS

Направих нова инсталация на същото репо на Мартин. Очевидно проблемът е в дългата парола. До колко символа трябва да бъде?

Този скрипт не е нужен за добавката. Той беше нужен при по-старите версии. Иначе правилно си се ориентирал - проблемът е в дължината на паролата. Пробвай с до 10 символа. Поради някаква причина, криптираната по-дълга парола от добавката не бива приемана при логване и това налага използването на по-къси пароли.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#7
Благодаря на Мартин, както и на rtk за своевременните отговори.
Отговори
#8
Здравейте. Инсталирах новата добавка на Марто за версия 19 и ПВР клиента работи, но когато пусна НоваТВ например, звука изпреварва картината и след 30 сек - 1 мин, предаването спира за 1-2 секунди, звука и картината се синхронизират и след няколко мин този цикъл се повтаря.
Има ли нещо в конфигурациите, което може да оправи нещата? Смених стрийма на мултикаст, но нямаше разлика.
Пробвах с други канали, например Boomerang, и нямаше такива проблеми.
Благодаря предварително
Отговори
#9
(05-10-2021, 11:00)TheJackpot написа: Здравейте. Инсталирах новата добавка на Марто за версия 19 и ПВР клиента работи, но когато пусна НоваТВ например, звука изпреварва картината и след 30 сек - 1 мин, предаването спира за 1-2 секунди, звука и картината се синхронизират и след няколко мин този цикъл се повтаря.
Има ли нещо в конфигурациите, което може да оправи нещата? Смених стрийма на мултикаст, но нямаше разлика.
Пробвах с други канали, например Boomerang, и нямаше такива проблеми.
Благодаря предварително

Да добавя нещо към по-горното - моята инсталация на Коди е с имидж на LibreELEC. Инсталирах имиджа на OSMC върху друго устройство в приятели и те нямаха такъв проблем. Те използват същия доставчик на Интернет, но с по-бавна скорост. Няколко дена по-късно преинсталирах моята версия използваки имиджа на OSMC и проблемите са си още там. Моята скорост на Интернет е по-бърза, но проблема си е все още там. 

Някой имал ли е подобни проблеми? И как се преодоляват?

Благодаря предварително.
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  OSMC или Libreelec за Raspberry Pi 1 model B CrownStyle 3 9,491 21-07-2016, 06:37
Последна публикация: xbmcbg

Отваряне на: