Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблем със субтитрите
#41
(11-01-2021, 11:42)zenmate2015 написа: Здравейте, има проблем и с ваденето на субтитри и от Yavka-ta и то доста от преди проблема със subsab.

За съжаление, човекът, чиято е добавката, не влиза във форума и няма какво да се направи по нейната функционалност. Ако на някой му се занимава да я огледа и оправи е добре дошъл.

(11-01-2021, 11:52)offman написа: оказа се че както спомена martinstz от BSplayer са доста точни  и винаги излизат

В репото съм качил и a4kSubtitles. Пробвайте я. На мен ми харесва Wink
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#42
Здравейте!Имам проблем с добавката a4kSubtitles.
При търсене ми излиза съобщение imdb id not provided.
Ползвам Коди 18.9 на андроид бокс.Моля за помощ?
Отговори
#43
(16-01-2021, 12:04)Kam написа: Здравейте!Имам проблем с добавката a4kSubtitles.
При търсене ми излиза съобщение  imdb id not provided.
Ползвам Коди 18.9 на андроид бокс.Моля за помощ?

Инсталирай си от репото на Марто  "Bulgarian Subs" и "BSPlayer"
Отговори
#44
(16-01-2021, 12:04)Kam написа: Здравейте!Имам проблем с добавката a4kSubtitles.
При търсене ми излиза съобщение  imdb id not provided.
Ползвам Коди 18.9 на андроид бокс.Моля за помощ?

Наистина вчера и на мен ми излизаше за малко, но снощи работеше нормално. Може би търси някаква връзка с IMDB и по някое време не е можела да я осъществи. Само предполагам! Иначе няма какво да направим по въпроса, тъй като добавката само е листната в репото. Ако има проблем, ще трябва да се чака разработчиците ѝ да я оправят.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#45
Аз "Bulgarian Subs" и "BSPlayer" си ги ползвам и всичко е ОК
Реших да пробвам a4kSubtitles. и не става поне при мен
Затова питам да не би да е при мен проблема“
Отговори
#46
(16-01-2021, 20:50)Kam написа: Аз "Bulgarian Subs" и "BSPlayer" си ги ползвам и всичко е ОК
Реших да пробвам a4kSubtitles. и не става  поне при мен
Затова питам да не би да е при мен проблема“

Проблемът не е при Вас. Добавката си работи, но извлича данни от IMDB за съответния филм и ако не осъществи достъп до там или не намери данни за филма, изписва тази грешка. За това и писах да дадете пример, но и сам можете да проверите, дали има данни за съответния филм в IMDB. Тя добавката няма някакви особени настройки, че да има проблем само при Вас с нея.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#47
Разбрах кога става поне при мен.Когато ползвам
Замунда или Зелка за намиране на филлм тогава
Ако вляза през Елемнтум всичко ОК.Странно нали
той ги плейва и прз Замунда и Зелка....
Отговори
#48
(16-01-2021, 23:44)martinstz написа:
(16-01-2021, 20:50)Kam написа: Аз "Bulgarian Subs" и "BSPlayer" си ги ползвам и всичко е ОК
Реших да пробвам a4kSubtitles. и не става  поне при мен
Затова питам да не би да е при мен проблема“

Проблемът не е при Вас. Добавката си работи, но извлича данни от IMDB за съответния филм и ако не осъществи достъп до там или не намери данни за филма, изписва тази грешка. За това и писах да дадете пример, но и сам можете да проверите, дали има данни за съответния филм в IMDB. Тя добавката няма някакви особени настройки, че да има проблем само при Вас с нея.

Addon-а използва VideoPlayer.IMDBNumber метата от видео плеъра на KODI, ако тази мета не е сложена от самия Video addon, тогава има частичен workaround да се опита да намери IMDb Id-то като търси по името на файла който се стриймва, но това няма да сработви в повечето случаи. Трябва да се ползва Video addon който стандартно си добавя IMDBNumber в метата.
Отговори
#49
(30-01-2021, 17:45)newt-sc написа:
(16-01-2021, 23:44)martinstz написа:
(16-01-2021, 20:50)Kam написа: Аз "Bulgarian Subs" и "BSPlayer" си ги ползвам и всичко е ОК
Реших да пробвам a4kSubtitles. и не става  поне при мен
Затова питам да не би да е при мен проблема“

Проблемът не е при Вас. Добавката си работи, но извлича данни от IMDB за съответния филм и ако не осъществи достъп до там или не намери данни за филма, изписва тази грешка. За това и писах да дадете пример, но и сам можете да проверите, дали има данни за съответния филм в IMDB. Тя добавката няма някакви особени настройки, че да има проблем само при Вас с нея.

Addon-а използва VideoPlayer.IMDBNumber метата от видео плеъра на KODI, ако тази мета не е сложена от самия Video addon, тогава има частичен workaround да се опита да намери IMDb Id-то като търси по името на файла който се стриймва, но това няма да сработви в повечето случаи. Трябва да се ползва Video addon който стандартно си добавя IMDBNumber в метата.

Благодаря за инфото!
Не бях обърнал внимание, но след пояснението ти, мисля тези дни да добавя IMDBNumber за Замунда, Зелка и АренаБГ.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#50
Здравийте.При инсталиране на добавки за субтитри и не само от хранилището на Мартин на Амазон Фаре стик 4к пише ,че има проблем с
SCRIPT.MODULE.IDNA версия 2.6.Скрипта липсва.
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Проблем с Коди RAKCHO 16 1,304 1 час
Последна публикация: rtk
  Проблем с Bulsatcom Fusion tv след ъпдейта от 2024 година eurii 3 121 15-04-2024, 15:07
Последна публикация: eurii
  Kodi проблем с торенти FS 4K Max crusheraaa 14 2,944 02-04-2024, 13:17
Последна публикация: Aashvi78
Wink Проблем с Kodi за AppleTV undeath 4 1,246 29-02-2024, 05:07
Последна публикация: sarika78
  Проблем с субтитри kaneto007 3 482 21-02-2024, 17:21
Последна публикация: martinstz

Отваряне на: