Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Приставка за гледане Булсат
(20-01-2021, 18:50)losh1 написа:
(20-01-2021, 15:46)Fireblade написа: Просто пробвай така, пробвай да я подкараш с някой друг апп(примерно perfectplayer) за да си сигурен, че всичко е точно с листата.
 С този perfectplayer листата се зареди, при кодито не ми дава да стигна до    bulsat. m3u
стигам да тук  storage/Android/data не се отваря дата.
п.п. искаш да кажеш, че кодито може да отвори  perfectplayer и чрез него да отворя листата ?

Явно проблемът е в права. Така че, най-добре посочи друга папка за генериране на плейлиста и после от PVR-а посочи него.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
(20-01-2021, 18:50)losh1 написа: ...... стигам да тук  storage/Android/data не се отваря дата.

Това в настройката на Коди направи ли го ?

[Изображение: bc5a04b6-a910-4dce-ba46-beeda1031b0f]
Отговори
(20-01-2021, 19:01)martinstz написа:  


Явно проблемът е в права. Така че, най-добре посочи друга папка за генериране
от къде да посоча това
п.п. от файловия диспечер на кодито ли излизат ми лев и десен прозорец в кой се посочва пътя за генериране на bulsat. m3u


Това в настройката на Коди направи ли го ?
да
Отговори
Марто,(извинявам се, че се обръщам на "ти") има ли вариант да се преработи добавката която работи с TVHeadend?
Отговори
(20-01-2021, 19:20)losh1 написа:
(20-01-2021, 19:01)martinstz написа: Явно проблемът е в права. Така че, най-добре посочи друга папка за генериране
от къде да посоча това
п.п. от файловия диспечер на кодито  ли  излизат ми лев и десен прозорец в кой се посочва пътя за генериране на bulsat. m3u


Това в настройката на Коди направи ли го ?
да

В настройките на добавката, на More има Enable Copy. Като го маркираш, ще ти се появи опция за избиране на папка, където да прави копие на генерираните плейлист и ЕПГ. Там си избираш папка и си готов.

(20-01-2021, 20:33)mehanic написа: Марто,(извинявам се, че се обръщам на "ти") има ли вариант да се преработи добавката която работи с TVHeadend?

Аз лично не се занимавам с THeadend и не съм виждал добавката, но предполагам, че ще може. По-добре пиши на човека, чиято е.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
Стана работата, благодаря на отзовалите се.
п.п. по тази начин "В настройките на добавката, на More има Enable Copy. Като го маркираш, ще ти се появи опция за избиране на папка"
Отговори
(21-01-2021, 03:07)losh1 написа: Стана работата, благодаря на отзовалите се.
п.п. по тази начин "В настройките на добавката, на More има Enable Copy. Като го маркираш, ще ти се появи опция за избиране на папка"

Аз го бях написал още в поста за perfect player, но явно е трябвало да опиша от къде в добавката да го направиш Smile 

Исках да питам относно development-a по добавката, днес седнах да разгледам дали от булс@тком имат механизъм за refresh на тоъкън без да трябва да се генерира playlist-a като изтече. Та интересно ми е някой пробвал ли е подобен solution и ако да докъде е стигнал? Бих се радвал да помогна с нещо подобно и да не трябва да се пускат/спират PVR и т.н.
Отговори
Днес си актуализирах Коди на 20-ца, но тази представка на Булсатком Fusion не може да тръгне. Някой има ли представа какво трябва да се направи в настройките, че да работи коректно?
Отговори
(17-01-2023, 13:13)ROBERT написа: Днес си актуализирах Коди на 20-ца, но тази представка на Булсатком Fusion не може да тръгне. Някой има ли представа какво трябва да се направи в настройките, че да работи коректно?

Добавката работи само с актуален акаунт към Булсат. Ако нямате такъв, няма как да тръгне. От написаното не става много ясно, какво по-точно не тръгва и какви грешки дава.
Също така, не става ясно дали сте спазили всички стъпки за инсталиране и настройване на добавката и PVR клиента, чрез който се гледа. Тук: https://kodibg.org/forum/thread-532.html където е описанието на добавката, има инструкция, какво и как трябва да се настрои. Прочетете внимателно и ако срещнете затруднения, пишете.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
Имам регистриран и заплащан акаунт в Булсатком. С версията 19.3 работеше безупречно. Днес след като актуализирах Коди на версията 20 Nexsus като вземе да обработва ПВР клиента го прави до някъде и после ми излиза съобщение "Module import". Появяват се каналите, но когато стартирам някой от тях излиза съобщение, че един или повече елементи не могат да бъдат възпроизведени и да се види журнала в който няма нищо регистрирано.
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Приставка Теленет (СПРЯНА) ByJohnie 1 3,501 18-08-2022, 02:15
Последна публикация: zeraniex
  Приставка Елементал ByJohnie 12 23,265 11-11-2021, 23:19
Последна публикация: sovenik
  Приставка FILMI2K ByJohnie 70 94,628 30-09-2021, 15:23
Последна публикация: zypy
  Приставка за гледане ARENABG ByJohnie 70 85,549 09-06-2021, 10:35
Последна публикация: EmanResu
  Приставка за гледане ENVY ByJohnie 56 65,832 14-10-2020, 23:06
Последна публикация: martinstz

Отваряне на: