Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Приставка за гледане Булсат
В интерес на истината - само за Fusion, защото не желаех да купувам приемник и антена, исках само бокса.
И да, беше голяма разправия, че "не може така" но исках втори абонамент, ползвах с роднини съвместно друг абонамент с 5 приемника и това може би наклони везните. Тогава в листата им (трябваше в офис да ида, не става по телефон или онлайн) на хартия имаше "Fusion план 12.90 включване, 5лв месечна такса"
Отговори
Водите ненужна дискусия. Веднага Ви давам пример за още по-евтино заплащане към Булсат с всички канали - намирате приятел, който е техен абонат и ползва по-малко от 4 у-ва, разбирате се с него да заплаща за още един допълнителен приемник и вие му заплащате само стойността за допълнителния приемник. Гледате си всичко за около 2лв. на месец. Ако искате си вземете и приемника при вас, ако искате си ползвайте само приложението им. И всичкото това удоволствие за "огромния" разход от 2лв. на месец.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
(16-01-2021, 23:49)martinstz написа: Водите ненужна дискусия. Веднага Ви давам пример за още по-евтино заплащане към Булсат с всички канали - намирате приятел, който е техен абонат и ползва по-малко от 4 у-ва, разбирате се с него да заплаща за още един допълнителен приемник и вие му заплащате само стойността за допълнителния приемник. Гледате си всичко за около 2лв. на месец. Ако искате си вземете и приемника при вас, ако искате си ползвайте само приложението им. И всичкото това удоволствие за "огромния" разход от 2лв. на месец.

Да, така правих с моя баджанак с години (Аз съм абонат на Близу/А1). Но той реши да сменя доставчика, аз пък искам да си ползвам Булсат+TVH и за това отидох да си подновя отдавна спрян абонамент. Опитах се да намеря бележките за плащане, но за съжаление не успявам. В общи линии е до разговор и настояване в офис. Първоначално не можело да имам абонамент само с Fusion. Сега вече и това може. Или варианта със споделен абонамент. Това е.
Отговори
Здрасти, ползвам коди Fusion от доста време но сега преминах андроид 11 на телефона и не мога да го инсталирам стигам до
->Локален път посочвате файла Android- Android/data/ като кликна на data не се отваря това с версии на коди 18.9, 18.5, 19
има ли решение.
Отговори
(20-01-2021, 11:25)losh1 написа: Здрасти, ползвам коди  Fusion от доста време но сега преминах  андроид 11 на телефона и не мога да го инсталирам стигам до
->Локален път посочвате файла  Android- Android/data/ като кликна на  data не  се отваря  това с версии на коди 18.9,  18.5, 19
има ли  решение.

А разрешил ли си в настройките на Коди да се виждат скритите файлове и папки? За съжаление съм с Андроид 10 и не мога да тествам.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
Да, разрешил съм пробвам с тези репо на Mar33 и PVR IPTV Simple Client 3.10.0
п.п. Най вероятно аз бъркам нещо щом никой друг не споменава за проблеми.
Отговори
(20-01-2021, 11:52)losh1 написа: Да, разрешил съм  пробвам с тези репо на Mar33  и PVR IPTV Simple Client 3.10.0
п.п. Най вероятно аз бъркам нещо  щом никой друг не споменава за проблеми.

Добре де пирставката имаше опция да копираш листата на друго място. Просто пробвай така, пробвай да я подкараш с някой друг апп(примерно perfectplayer) за да си сигурен, че всичко е точно с листата.
Отговори
Задължително ли трябва да съм платил абонамент към булсатком за да ползвам дабавката на Мар33?
Отговори
(20-01-2021, 17:40)dimityr1952 написа: Задължително ли трябва да съм платил абонамент към булсатком за да ползвам дабавката на  Мар33?

Разбира се. Да не говорим, че покзва само каналите за които сте платили съответно.
Отговори
(20-01-2021, 15:46)Fireblade написа: Просто пробвай така, пробвай да я подкараш с някой друг апп(примерно perfectplayer) за да си сигурен, че всичко е точно с листата.
 С този perfectplayer листата се зареди, при кодито не ми дава да стигна до    bulsat. m3u
стигам да тук  storage/Android/data не се отваря дата.
п.п. искаш да кажеш, че кодито може да отвори perfectplayer и чрез него да отворя листата ?
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Приставка Теленет (СПРЯНА) ByJohnie 1 3,501 18-08-2022, 02:15
Последна публикация: zeraniex
  Приставка Елементал ByJohnie 12 23,267 11-11-2021, 23:19
Последна публикация: sovenik
  Приставка FILMI2K ByJohnie 70 94,653 30-09-2021, 15:23
Последна публикация: zypy
  Приставка за гледане ARENABG ByJohnie 70 85,566 09-06-2021, 10:35
Последна публикация: EmanResu
  Приставка за гледане ENVY ByJohnie 56 65,887 14-10-2020, 23:06
Последна публикация: martinstz

Отваряне на: