Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Спортни канали
#1
Здравейте,от няколко дни имам приложението,добавих си репото Mar33,що годе успях да се оправя Big Grin  но искам да ви попитам,дали има някаква добавка с Българска телевизия с включени към нея диеми спорт и макс спорт ? 
Благодаря предварително Smile
Отговори
#2
(17-07-2020, 15:45)lfcmoni написа: Здравейте,от няколко дни имам приложението,добавих си репото Mar33,що годе успях да се оправя Big Grin  но искам да ви попитам,дали има някаква добавка с Българска телевизия с включени към нея диеми спорт и макс спорт ? 
Благодаря предварително Smile

Щом си инсталирал хранилището, там има добавка Free BG/World Online TV, където в някои от секциите ги има изброените от теб канали.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#3
(17-07-2020, 23:19)martinstz написа:
(17-07-2020, 15:45)lfcmoni написа: Здравейте,от няколко дни имам приложението,добавих си репото Mar33,що годе успях да се оправя Big Grin  но искам да ви попитам,дали има някаква добавка с Българска телевизия с включени към нея диеми спорт и макс спорт ? 
Благодаря предварително Smile

Щом си инсталирал хранилището, там има добавка Free BG/World Online TV, където в някои от секциите ги има изброените от теб канали.
то и да ги има е ад да се гледат дори и с добра скорост на нета... аз например пускам диема спорт заради формулата и тръгва нормално и след известно време прекъсва и почва да зарежда кръгчето посреда на екрана и като зареди тръгва и пак след кратко нормално гледане пак и така до изключване на канала. аз си го обеснявам че е слаб сървъра където са качени. ако някой знае как да правя тоя проблем да пише... с мощен настолен комп съм и с добра скорост на нета.
Отговори
#4
(21-07-2020, 14:31)hrist52 написа:
(17-07-2020, 23:19)martinstz написа:
(17-07-2020, 15:45)lfcmoni написа: Здравейте,от няколко дни имам приложението,добавих си репото Mar33,що годе успях да се оправя Big Grin  но искам да ви попитам,дали има някаква добавка с Българска телевизия с включени към нея диеми спорт и макс спорт ? 
Благодаря предварително Smile

Щом си инсталирал хранилището, там има добавка Free BG/World Online TV, където в някои от секциите ги има изброените от теб канали.
то и да ги има е ад да се гледат дори и с добра скорост на нета... аз например пускам диема спорт заради формулата и тръгва нормално и след известно време прекъсва и почва да зарежда кръгчето посреда на екрана и като зареди тръгва и пак след кратко нормално гледане пак и така до изключване на канала. аз си го обеснявам че е слаб сървъра където са качени. ако някой знае как да правя тоя проблем да пише... с мощен настолен комп съм и с добра скорост на нета.

Както сам си се ориентирал - зависи от сървъра, откъдето идват стриймовете. Само тези, чиито са стриймовете, могат да направят нещо по-въпроса, но силно ме съмнява. Ти лично, нищо не можеш да направиш.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#5
Здравейте, има ли добавка подобна на SportHD, където мога да гледам различни спортни събития, но в HD качество.
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  булсатком IPTV профил за androidtv - h265 vs h264 за някои от основните канали nikolay 0 1,351 15-09-2021, 16:57
Последна публикация: nikolay
  Файър стик Бг канали Pajeroto65 1 2,107 09-02-2021, 16:23
Последна публикация: martinstz
  Спортните канали на А1 в мрежата на Булсат ROBERT 37 35,338 22-10-2018, 22:55
Последна публикация: rtk
  Проблем с превключване SD->HD при сателитни канали през TVH natrov 0 2,403 19-12-2016, 14:37
Последна публикация: natrov

Отваряне на: