Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elementum (Permission denied) 13
#31
Пробвай с PageDown да скролнеш надолу до края.
End работи със сигурност, но явно не става за това, което ти трябва на теб.
Отговори
#32
Опитвам се да скролна на дясно, не на долу, но и с PageDown не става.
Отговори
#33
(18-07-2019, 21:20)dimov81 написа: Опитвам се да скролна на дясно, не на долу, но и с PageDown не става.

Няма такава опция.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#34
Защо Elementum Burst BG не ми зарежда торенти, които със сигурност са налични в Замунда и арена?
Отговори
#35
(31-07-2019, 01:44)ivanhoe.bg написа: Защо Elementum Burst BG не ми зарежда торенти, които със сигурност са налични в Замунда и арена?

Elementum Burst BG не работи с Арена. Колкото до Замунда, може да има много причини, като най-често срещаната е, в настройките на Елементум да сте оставили много малък брой резултати, които да се показват на екрана (по подразбиране е 9, аз го правя на 20), както и да сте оставили да търси в много провайдъри (аз съм оставил 5-6 в които да търси). Освен това в самите Burst добавки има опция по колко резултата от провайдър да търси. Там също можете да си поиграете с настройките. Ако след всичко това пак не Ви вади резултат за някой торент, който знаете, че го има в Замунда, то пратете ми името на филма за да го проверя при мен.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#36
Снощи имаше проблем и не работеше сайта. Днес работи.
За мен е истинска мъка да гледам торенти през Елементум. То е бъгване и крашване нонстоп. Изчезнат сийдърите, филма забива, рутера се скапва, рестарт, опит да се пусне от средата - крашване. Истинска игра на нерви.
Отговори
#37
(31-07-2019, 23:02)ivanhoe.bg написа: Снощи имаше проблем и не работеше сайта. Днес работи.
За мен е истинска мъка да гледам торенти през Елементум. То е бъгване и крашване нонстоп. Изчезнат сийдърите, филма забива, рутера се скапва, рестарт, опит да се пусне от средата - крашване. Истинска игра на нерви.

Аз гледам през Елементум, откакто са го сътворили и почти не съм срещал проблеми, особено последните месеци. Остави си да ти търси само в 4-5 провайдъра, към които има стабилна връзка от България, както и българските провайдъри. Увеличи си броя на резултатите, които да се показват на екран и си пускай филми на воля. Ако не си лимитирал провайдърите, нищо чудно да се опитваш да стартираш от източници, към които или има малко сийдъри или интернетът към тях е слаб. Освен това, щом рутерът чак ти се скапва, ми се струва, че там също имаш проблем. В заключение - проблемът определено не е в добавката, а трябва да го търсиш при теб - слаб рутер, слабо у-во, от което гледаш, недобри настройки на добавката и т.н.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#38
(31-07-2019, 23:02)ivanhoe.bg написа: Снощи имаше проблем и не работеше сайта. Днес работи.
За мен е истинска мъка да гледам торенти през Елементум. То е бъгване и крашване нонстоп. Изчезнат сийдърите, филма забива, рутера се скапва, рестарт, опит да се пусне от средата - крашване. Истинска игра на нерви.

Ако не е тайна би ли споделил какъв хардуер (коди и рутер... ) използваш, каква е взаимната им свързаност? Защо не потърсиш причината първо там?
За първи път срещам информация за скапване на рутер по такива причини и ми е интересно Cool .
Звучи ми като хакването на сървъра за пръскачките на водоноската с която поливат на Народното Събрание Wink Smile
Отговори
#39
Ха Ха Smile 

"OT on.
В Народното събрание отдавна няма пръскачки, водоноски и т.н. ... виж, че всичко в и около НС е некачествено, само бурен и за нищо не става Big Grin
OT off."

Едва ли рутерът е виновен за проблемите с добавката!
| < Laziness is stupidity of the body, stupidity is laziness of the mind > |
| < Faulheit ist Dummheit des Körpers, Dummheit ist Faulheit des Geistes > |
Отговори
#40
Да, рутерът нещо ми се скапва, когато пускам да гледам торенти. Сигнал пуска, но реално интернета изчезва. С Терариум не ми се появява този проблем. Така или иначе и там вече е трудно да се гледа.
Вдигнах броя на резултатите, които да се извеждат. Откъде да намаля провайдърите?
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  1337x не работи с Elementum Burst angryniko 12 1,561 05-03-2024, 13:28
Последна публикация: m1TeT0
  Грешка в Elementum Elanooo 3 1,682 12-03-2023, 23:20
Последна публикация: martinstz
  Elementum + trakt calendars ZZlatev 0 675 26-01-2023, 15:34
Последна публикация: ZZlatev
  Elementum: Bad ststus getting top .......Trakt shows: 503 eleena 1 1,079 15-12-2022, 12:13
Последна публикация: Topper
  Elementum installation failed johnbaker 4 2,665 26-07-2022, 12:58
Последна публикация: johnbaker

Отваряне на: