Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Приставка за гледане Булсат
А бре то за вървене - вървят, но не през коди! Или поне аз НЕ мога да ги изкарам през добавката в коди?
Та би ли споделил как върят при теб през приложението в коди?

Иначе с дреамос вървят...но е много сложно!

[Изображение: Bula.jpg]

Най-лесният вариант си остава фюжън бокс или андроид бокс!

@username - Би ли ни обяснил как при теб вървят?
| < Laziness is stupidity of the body, stupidity is laziness of the mind > |
| < Faulheit ist Dummheit des Körpers, Dummheit ist Faulheit des Geistes > |
Отговори
(20-02-2019, 20:24)zdravkos написа: А бре то за вървене - вървят, но не през коди! Или поне аз НЕ мога да ги изкарам през добавката в коди?
Та би ли споделил как върят при теб през приложението в коди?

Иначе с дреамос вървят...но е много сложно!

[Изображение: Bula.jpg]

Най-лесният вариант си остава фюжън бокс или андроид бокс!

@username - Би ли ни обяснил как при теб вървят?
Както виждаш отворено е в браузъра с мой UI който копира до голяма степен от тяхния на фюжън или андроидтв ап. Извел съм си и един скрипт който да ми генерира плейлиста и мога да я ползвам както в коди така и в vlc и др.
Отговори
Ясно,  Smile
благодаря за отговора, така и предположих...
| < Laziness is stupidity of the body, stupidity is laziness of the mind > |
| < Faulheit ist Dummheit des Körpers, Dummheit ist Faulheit des Geistes > |
Отговори
(20-02-2019, 21:02)zdravkos написа: Ясно,  Smile
благодаря за отговора, така и предположих...

Иначе имах предвид, че не зависи само от булсатком.  Wink
Отговори
Някой може ли да каже дали при него спира добавката за булсатком fusion и какво може да се направи за да се гледа нормално телевизия
Отговори
(03-03-2019, 11:26)zaekadj написа: Някой може ли да каже дали при него спира добавката за булсатком fusion и какво може да се направи за да се гледа нормално телевизия

След колко време спира? Самата добавка генерира линкове, които имат определено време живот, след което трябва пак да се генерират. Мисля че беше 3 часа, но в настройките на добавката може да се откоригира това. Колко обаче може да се удължи живота на стрийма, нямам представа, защото никога не съм гледал през добавката повече от час - час и половина. А колкото до "нормално" гледане на телевизия, единствените, които могат да Ви гарантират това на 90%, са доставчиците на телевизия Wink , като и при тях се случва да има проблеми. Останалите алтернативи, като добавките за Коди и разни приложения няма как да Ви гарантират "нормално" гледане.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
Доставчикът на айпи телевизията работи доста стабилно, може да се гледа с часове, да не кажа дни един и същ поток без да прекъсва... Аз използвам емулация на АндроидТВ апликацията за Линукс ОС, базирана на bscfusion приставката за Коди(xbmc) от коди_дев(коди1).
Поздрави!
Отговори
гледането спира след около 45 минъти до 1 час най много до час и 15 минъти засичал съм го всеки път,мой пруятел твърди че преди е инсталирал фюжъна и е работело жез проблем с часове а и не зная какво стана но изчезнаха диемите и макс спорт
Отговори
Здравейте, при мен на tv box с андроид 8.1, приложението на булсат тръгват каналите на диема и макспорт, но на коди със същия акаунт ги няма!?!
Отговори
(16-03-2019, 23:38)ilokar написа: Здравейте, при мен на tv box с андроид 8.1, приложението на булсат тръгват каналите на диема и макспорт, но на коди със същия акаунт ги няма!?!

Двете неща нямат нищо общо. През приложението на Булсат, тези канали се виждат само на Андроид ТВ, а добавката за Коди не може да симулира такава връзка, поради което не се виждат тези канали.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Приставка Теленет (СПРЯНА) ByJohnie 1 3,568 18-08-2022, 02:15
Последна публикация: zeraniex
  Приставка Елементал ByJohnie 12 23,729 11-11-2021, 23:19
Последна публикация: sovenik
  Приставка FILMI2K ByJohnie 70 96,383 30-09-2021, 15:23
Последна публикация: zypy
  Приставка за гледане ARENABG ByJohnie 70 87,254 09-06-2021, 10:35
Последна публикация: EmanResu
  Приставка за гледане ENVY ByJohnie 56 67,103 14-10-2020, 23:06
Последна публикация: martinstz

Отваряне на: