Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TV BOX, статии, характеристики, ревюта
#31
Такааааа, отидох на магазина и инсталирах коди 17,6, по незнайни причини, системата показва 17,3, pvr  сервиз не е активен в системното инфо, преди на pvr client имаше дженерал инфо и още доста неща, сега няма нищо, просто някакво съобщение фолбак фреймрейт- оф и на друг ред ресет, натиснах ресет, не стана нищо

Ебаси дървото което съм си купил, вчера се обадих до един сервиз в бг и човека каза в AV дупката трябва да има бутонче, натисни го с кламер и ще се рестартира бокса, днес пробвам има само някаква пластинка метална и нищо друго, не се рестартира, отидох на настройки, пробвах от там да го рестартирам- по клиповете го има като рестарт и сторидж, няма рестарт, има само сторидж

Пълно дърво, ще го шибна в земята
Отговори
#32
(19-05-2018, 10:27)Валентин написа: Такааааа, отидох на магазина и инсталирах коди 17,6, по незнайни причини, системата показва 17,3, pvr  сервиз не е активен в системното инфо, преди на pvr client имаше дженерал инфо и още доста неща, сега няма нищо, просто някакво съобщение фолбак фреймрейт- оф и на друг ред ресет, натиснах ресет, не стана нищо

Ебаси дървото което съм си купил, вчера се обадих до един сервиз в бг и човека каза в AV дупката трябва да има бутонче, натисни го с кламер и ще се рестартира бокса, днес пробвам има само някаква пластинка метална и нищо друго, не се рестартира, отидох на настройки, пробвах от там да го рестартирам- по клиповете го има като рестарт и сторидж, няма рестарт, има само сторидж

Пълно дърво, ще го шибна в земята
Всъщност се рестартира, може да не си го натиснал както трябва както и да е/ВНИМАВАЙ КАТО НАТИСКАШ ДА НЕ ПРЕЦАКАШ ВЪТРЕ ЩИФТЪТ ЗА РЕСТАРТ/, проблемът ти е най вероятно че имаш инсталиран kd player, не коди. От самият бокс приложения премахни KDPLAYER и KODI и инсталирай наново от google play това нещо KODI, после вече си стартирай коди както си му е редът и си инсталирай нужните добавки. А това за БГ сервиз изобщо не ги слушай Big Grin То ако ставаше само с консултация по телефонът....
Отговори
#33
Такаааааааааа, отново сме в играта.  В калдата форума един пич ми изпрати видео как се рестартира моето чудо и си го направих сам/ рестарта- връщане на първичните настройки/ До тук добре, но когато трябва да се направи нова папка и там да отиде списъка генериран за бг телевизии не разрешава създаването и. Опитвах какви ли не варианти, но не иска и това е. Сложих SD карта, но дали защото картата е скапана или поради друга причина но не се записва нищо върху нея. Добавката започва да генерира плей лист обаче не става нищо след това. Изгледах някакво клипче на един руснак и сложих неговия плей лист в интернет  и оооооооооооо----- чудо взе че тръгна . Тръгнаха няколко телевизии, жената ме похвали, има около 100 канала.  Но има проблем- не иска да инсталира фюжън- направих както трябва но като поискам да разархивирам от хранилище , не иска да направи нищо. От там не виждам другите хранилища за да ги активирам.  

Имах инсталиран КДплеър, а не коди. Махнах го този плеър, но преди с него мисля че гледах няколко филма/просто за проба/, имам някакъв друг плеър с който не мога да гледам видео, какво да направя. И иконата на този КД плеър стои и не се маха. Версията на коди е 17,6
Отговори
#34
(23-05-2018, 21:42)Валентин написа: Такаааааааааа, отново сме в играта.  В калдата форума един пич ми изпрати видео как се рестартира моето чудо и си го направих сам/ рестарта- връщане на първичните настройки/ До тук добре, но когато трябва да се направи нова папка и там да отиде списъка генериран за бг телевизии не разрешава създаването и. Опитвах какви ли не варианти, но не иска и това е. Сложих SD карта, но дали защото картата е скапана или поради друга причина но не се записва нищо върху нея. Добавката започва да генерира плей лист обаче не става нищо след това. Изгледах някакво клипче на един руснак и сложих неговия плей лист в интернет  и оооооооооооо----- чудо взе че тръгна . Тръгнаха няколко телевизии, жената ме похвали, има около 100 канала.  Но има проблем- не иска да инсталира фюжън- направих както трябва но като поискам да разархивирам от хранилище , не иска да направи нищо. От там не виждам другите хранилища за да ги активирам.  

Имах инсталиран КДплеър, а не коди. Махнах го този плеър, но преди с него мисля че гледах няколко филма/просто за проба/, имам някакъв друг плеър с който не мога да гледам видео, какво да направя. И иконата на този КД плеър стои и не се маха. Версията на коди е 17,6
Обяснил съм ти в по горните постове какво да направиш и къде да четеш и кои добавки да ползваш, ако не разбираш моят български машинопис не мога да ти помогна! Най вероятно ще трябва да приемеш че тези добавки не са за теб докато не им схванеш логиката. Тая СД карта не ти трябва за някакъв си плейлист 100кб.
Четене му е майката оттам идва и знанието Idea Няма смисъл в тема за плейлисти да пишеш за коди и булсат и подобни
Отговори
#35
Пич, извинявай, ама не разбирам кво правиш и трудно мога да помогна, дори и да искам.
Коя добавка генерира плейлист? Защо генерира върху външен носител, а не директно върху вътрешната памет на устройството.

От къде инсталираш добавката за булсатком? От кое хранилище?

Моля те, създай си друга тема, за да не цапаме тази. Вече няма нищо общо с проблема ти.

http://blog.kodibg.org/бг-адонс-хранилище/
http://blog.kodibg.org/как-да-гледаме-бъ...визия-в-к/

Инсталирай си Kodi на компютъра и се учи там. Ако сбъркаш нещо, ще преинсталираш и си в играта. Ще ядеш дървото, ама ще е научиш. Само желание да имаш...
Отговори
#36
(23-05-2018, 22:41)ZZlatev написа: Пич, извинявай, ама не разбирам кво правиш и трудно мога да помогна, дори и да искам.
Коя добавка генерира плейлист? Защо генерира върху външен носител, а не директно върху вътрешната памет на устройството.

От къде инсталираш добавката за булсатком? От кое хранилище?

Моля те, създай си друга тема, за да не цапаме тази. Вече няма нищо общо с проблемът ти.

http://blog.kodibg.org/бг-адонс-хранилище/
http://blog.kodibg.org/как-да-гледаме-бъ...визия-в-к/

Инсталирай си Kodi на компютъра и се учи там. Ако сбъркаш нещо, ще преинсталираш и си в играта. Ще ядеш дървото, ама ще е научиш. Само желание да имаш...

ок
Отговори
#37
Преинсталирай - windows, linux или kodi. Не преинсталирай нищо няма какво да объркаш на коди има премахни добавка или обнови няма смисъл от такива гимнастики
Отговори


Отваряне на: