Привет, Гост
Трябва да се регистрирате преди да може да публикувате на нашия сайт.

Потребителско име
  

Парола
  





Търси форуми

(Разширено търсене)

Форумни статистики
» Членове: 5,695
» Последен член: krasyvg
» Форумни теми: 1,167
» Форумни публикации: 21,050

Пълна статистика

Последни теми
P2PBG
Форум: Компоненти за Kodi
Последна публикация: martinstz
19-06-2026, 23:43
» Отговори: 20
» Разглеждания: 7,083
Bulgarian Subs
Форум: Компоненти за Kodi
Последна публикация: martinstz
13-06-2026, 22:08
» Отговори: 224
» Разглеждания: 291,181
P2pbg.com
Форум: Електронни услуги
Последна публикация: martinstz
13-06-2026, 01:16
» Отговори: 1
» Разглеждания: 166
Добавка за български кана...
Форум: Android TV BOX
Последна публикация: kardzali
12-06-2026, 03:23
» Отговори: 6
» Разглеждания: 1,775
Elementum
Форум: Компоненти за Kodi
Последна публикация: IvoMarkov
11-06-2026, 10:56
» Отговори: 27
» Разглеждания: 22,780

 
  2048p
Публикувано от: a.radoslav@gmail.com - 27-04-2024, 17:17 - Форум: Общи дискусии, проблеми и решения - Отговори (5)

Здравейте. KODI 21 инсталирано на LG webOS. Всичко върви без проблеми с изключение на филм или сериал с резолюция 2160p. Тръгва да го зарежда, крашва KODI и ресетва телевизора. Някакви идеи и насоки за решение на проблема ако сте се сблъсквали с нещо подобно разбира се?

Принтирай

  Проблем с Bulsatcom Fusion tv след ъпдейта от 2024 година
Публикувано от: eurii - 15-04-2024, 13:21 - Форум: Общи дискусии, проблеми и решения - Отговори (3)

Здравейте,
Ползвам един Андроид ТВ бокс, A95X F3 Air II 4GB/32GB 4K AV1 TV BOX RGB Light Android 11 Amlogic S905W2 ARM Cortex A53, на който си бях качил и си гледах добавката от репо-то на martinstz mar33 и всичко си беше точно до ъпдейта който се случи в началото на годината. Вероятно се ъпдейтна добавката и сега вече при стартиране ми пише - Can't start, check log information  - или нещо с този смисъл. Не мога да намеря къде го записва този Лог за да го прочета какво иска.
Тв бокса ползва Коди 19 макар и под някакво негово си име TVMC - tv media center - но както казах, до края на 2023 година си гледах Булсата без проблем.
На този бокс не мога да надградя Коди с по-висока версия и питането ми е, дали някъде има версията на Мар33, която е преди ъпдейта от 24.01.2024 за да мога да си пусна бокса отново?

Мерси предварително!

Принтирай

  Backup addon
Публикувано от: a.radoslav@gmail.com - 10-04-2024, 09:04 - Форум: Компоненти за Kodi - Отговори (11)

Здравейте. Инсталирах успешно KODI на телевизор LG. Всичко работи перфектно благодарение на Mar33. Има ли допълнително приложение или начин след като направя BACKUP да го прехвърля на USB Flash която съм прикачил към телевизора. BACKUP-a e направен с приложението от хранилището на KODI. Благодаря. Хубав ден.

Принтирай

  Sport HD проблем
Публикувано от: Zvez - 01-04-2024, 08:04 - Форум: Компоненти за Kodi - Отговори (2)

От няколко дена имам проблем не ми изкарва нито едно събитие на живо(папката е празна). Въпроса ми е проблема с добавката ли е или със сайта?

Принтирай

  По-стари версии?
Публикувано от: Stoqnst - 31-03-2024, 15:15 - Форум: Общи дискусии, проблеми и решения - Отговори (4)

Здравейте. Имах инсталирано коди 17.6 сьответно с добавки като замунда,зелка и т.Н. Работеха си идеално. Наложи се обаче да вьрна фабричните настройки на твбокса и сега с тази версия на коди доста добавки не се инсталират. Ясно ми е, че са за по-нови версии на коди, но ми е стар андроида и не мога да ги инсталирам тях. Вьпросьт ми е има ли някьде архив на добавки от старите им версии? Говоря за видео добавки главно, тези които са в хранилището на мартин и бгрепо.

Принтирай