Привет, Гост
Трябва да се регистрирате преди да може да публикувате на нашия сайт.

Потребителско име
  

Парола
  





Търси форуми

(Разширено търсене)

Форумни статистики
» Членове: 5,695
» Последен член: krasyvg
» Форумни теми: 1,167
» Форумни публикации: 21,050

Пълна статистика

Последни теми
P2PBG
Форум: Компоненти за Kodi
Последна публикация: martinstz
19-06-2026, 23:43
» Отговори: 20
» Разглеждания: 7,083
Bulgarian Subs
Форум: Компоненти за Kodi
Последна публикация: martinstz
13-06-2026, 22:08
» Отговори: 224
» Разглеждания: 291,181
P2pbg.com
Форум: Електронни услуги
Последна публикация: martinstz
13-06-2026, 01:16
» Отговори: 1
» Разглеждания: 166
Добавка за български кана...
Форум: Android TV BOX
Последна публикация: kardzali
12-06-2026, 03:23
» Отговори: 6
» Разглеждания: 1,775
Elementum
Форум: Компоненти за Kodi
Последна публикация: IvoMarkov
11-06-2026, 10:56
» Отговори: 27
» Разглеждания: 22,783

 
  Прескачане на кадър
Публикувано от: shushurs - 14-03-2024, 00:23 - Форум: Общи дискусии, проблеми и решения - Отговори (1)

Здравейте,някой от вас има ли моя проблем?
Когато гледам филм през няколко минути,а понякога и по често,както гледам,без някакви буфери директно прескача с поне 5сек картината.
Няма никакво замисляне,просто прескача напред все едно на плеъра се натиска клавиша за напред с 5сек.
Много ми е странно.
Най често го прави в приложението Филмифен,но и на вси4ки филми го срещам често.
Ако някой има такъв проблем и го е решил,ще се радвам да ми помогне,защото това прескачане е много неприятно.
Благодаря предварително.

Принтирай

  Добавка Gong Player
Публикувано от: harry_gg - 10-03-2024, 22:10 - Форум: Компоненти за Kodi - Без отговори

Добавка: Gong Player

Описание: 
Добавка за гледане на видео съдържание (без реклами) от сайта gong.bg/player. Главно, спортни предавания, репортажи и обзори от българската А и Б групи, английсксата премиер лига, френската лига 1, Формула 1, НБА, записи на спортните новини на Нова ТВ и други.

Инсталиране: 
Инсталирайте от хранилището BG Addons или ръчно, като свалите zip файла от тук (и ръчно инсталирате всички зависимости).

Поддържани версии на Коди:
* Коди 19 /ако видеото не тръгва, стартирайте чрез контекстното меню (десен бутон) -> "Възпроизведи от тук" 
* Коди 20
* Коди 21  все още не работи заради проблем с inputstream.adaptive

[Изображение: screenshot-02.jpg]

Принтирай

  Проблем с субтитри
Публикувано от: kaneto007 - 20-02-2024, 22:54 - Форум: Общи дискусии, проблеми и решения - Отговори (3)

От няколко дена,приставката за субтитри а4ksubtitles ми изписва за проблем с регистрацията на Opensubtitles.com . Въвеждам си името и паролата навсякъде,където е възможно и нищо. С коди версия 20.1 съм и xenon real-debrid build 2,4 . Някакви идеи?

Принтирай

  Проблем с Коди
Публикувано от: RAKCHO - 13-02-2024, 16:21 - Форум: Общи дискусии, проблеми и решения - Отговори (16)

Здравейте!
Скоро си инсталирах коди на телевизора и за да активирам функциите му трябва от флашка да кача зип файлове ,но като сложа флашката не ми я отваря в коди.
Има ли друг начин да кача файловете прочетох доста теми за SMB връзка но не можах да се свържа с компютъра.

Принтирай

  Eurosport Player
Публикувано от: b_ignatov - 18-01-2024, 18:35 - Форум: Компоненти за Kodi - Отговори (9)

Здравейте,
Искам да попитам дали някой има опит с добавката на Евроспорт? Платил съм месечен абонамент за мога да гледам АО24, но май ударих греда.Оказа се че въпросният плеър работи само на Андроид/IOs и през браузер.За съжаление аз искам да го подкарам на Коди или LG OLED TV с WebOS.За телевизора нямам обяснение, защо вече не се поддържа, но за Коди ще се боря, защото има няколко добавки, които при мен не тръгват.Ще съм благодарен ако някой знае нещо, защото в момента гледам с HDMI кабел от лаптопа на Телевизора Smile
Благодаря предварително.

Принтирай