| Привет, Гост |
Трябва да се регистрирате преди да може да публикувате на нашия сайт.
|
| Форумни статистики |
» Членове: 5,695
» Последен член: krasyvg
» Форумни теми: 1,167
» Форумни публикации: 21,050
Пълна статистика
|
|
|
| Прескачане на кадър |
|
Публикувано от: shushurs - 14-03-2024, 00:23 - Форум: Общи дискусии, проблеми и решения
- Отговори (1)
|
 |
Здравейте,някой от вас има ли моя проблем?
Когато гледам филм през няколко минути,а понякога и по често,както гледам,без някакви буфери директно прескача с поне 5сек картината.
Няма никакво замисляне,просто прескача напред все едно на плеъра се натиска клавиша за напред с 5сек.
Много ми е странно.
Най често го прави в приложението Филмифен,но и на вси4ки филми го срещам често.
Ако някой има такъв проблем и го е решил,ще се радвам да ми помогне,защото това прескачане е много неприятно.
Благодаря предварително.
|
|
|
| Проблем с субтитри |
|
Публикувано от: kaneto007 - 20-02-2024, 22:54 - Форум: Общи дискусии, проблеми и решения
- Отговори (3)
|
 |
От няколко дена,приставката за субтитри а4ksubtitles ми изписва за проблем с регистрацията на Opensubtitles.com . Въвеждам си името и паролата навсякъде,където е възможно и нищо. С коди версия 20.1 съм и xenon real-debrid build 2,4 . Някакви идеи?
|
|
|
| Проблем с Коди |
|
Публикувано от: RAKCHO - 13-02-2024, 16:21 - Форум: Общи дискусии, проблеми и решения
- Отговори (16)
|
 |
Здравейте!
Скоро си инсталирах коди на телевизора и за да активирам функциите му трябва от флашка да кача зип файлове ,но като сложа флашката не ми я отваря в коди.
Има ли друг начин да кача файловете прочетох доста теми за SMB връзка но не можах да се свържа с компютъра.
|
|
|
|