Привет, Гост
Трябва да се регистрирате преди да може да публикувате на нашия сайт.

Потребителско име
  

Парола
  





Търси форуми

(Разширено търсене)

Форумни статистики
» Членове: 5,695
» Последен член: krasyvg
» Форумни теми: 1,167
» Форумни публикации: 21,050

Пълна статистика

Последни теми
P2PBG
Форум: Компоненти за Kodi
Последна публикация: martinstz
19-06-2026, 23:43
» Отговори: 20
» Разглеждания: 7,144
Bulgarian Subs
Форум: Компоненти за Kodi
Последна публикация: martinstz
13-06-2026, 22:08
» Отговори: 224
» Разглеждания: 291,327
P2pbg.com
Форум: Електронни услуги
Последна публикация: martinstz
13-06-2026, 01:16
» Отговори: 1
» Разглеждания: 171
Добавка за български кана...
Форум: Android TV BOX
Последна публикация: kardzali
12-06-2026, 03:23
» Отговори: 6
» Разглеждания: 1,801
Elementum
Форум: Компоненти за Kodi
Последна публикация: IvoMarkov
11-06-2026, 10:56
» Отговори: 27
» Разглеждания: 22,847

 
  Проблем с размера на картината
Публикувано от: smokey2750 - 08-10-2022, 15:04 - Форум: Общи дискусии, проблеми и решения - Отговори (8)

Здравейте фенове! Имам два проблема.

Първият когато  гледам филм или предаване на запис , след като пусна следващия филм или друга серия тръгва черен екран с звук (трябва да излезна от коди да изтрия кеша за да тръгне нормално). А вторият на всички филми двата черни бара ги няма и картината е разтеглена ( пробвах всички настройки в video setings ) .  Моля ако някой може да помогне! ANDRIDTV  KODI 19.4

Принтирай

  Проблем със звука.
Публикувано от: satanasko - 02-10-2022, 18:19 - Форум: Общи дискусии, проблеми и решения - Отговори (4)

След инсталиране на приложение hbo max на tv box x96 в Коди изпезна звука, нямам си идея дали е свързано със инсталацията на въпросното приложение. Сега като пусна кодито под часът горе вдясно има червено говорителче с X.

Принтирай

  Въпрос за размера на Kodi за Android tv?
Публикувано от: m1TeT0 - 21-09-2022, 13:10 - Форум: Общи дискусии, проблеми и решения - Отговори (7)

Здравейте. Прави ми впечатление, че с течение на ползването приложението непресттанно си увеличава размера. Трия пакети и temp, но пак програмата качва mb и почти е заело цялата памет на TV. В началото на ползването и вкарването на добавките програмата е заема много по-малко място в това отношение? Някаква идея как и какво да премахна, че да не заема цялата свободна памет на ТВ? Вариантът за fresh start ми е ясен, но пък отнема доста време.

Принтирай

  въпрос относно Булсат и xbox series x
Публикувано от: Vasilvarna - 14-09-2022, 14:22 - Форум: Общи дискусии, проблеми и решения - Отговори (1)

Здравейте , имам два въпроса и ще съм ви благодарен ако ми помогнете



1. Има ли алтернатива на elementum за xbox series x , тъй като тази добавка не работи на конзолата . Идеята ми е да пускам филми от добавките като arenabg и zamunda . КОДИ matrix19.4 ?



2. добавката за булсат работи идеално на всичките ми други устройства ( телефон , fire cube ) но на конзолата ми изписва винаги MODULE IMPORT FAIL ( точно както като си объркал паролата или usera.



Благодаря ви .



п.с ( Всичко други добавки вървят идеално)

Принтирай

  активиране тв бокс
Публикувано от: nikodn - 11-08-2022, 20:13 - Форум: Общи дискусии, проблеми и решения - Отговори (7)

Здравейте ,
може ли стъпки за активиране,защото не се получават нещата с тв бокса дава че свързването с мрежовия сървър е невъзможно.
Благодаря предварително.
Нещата са нови за мен.
Единият e Медиа плеър Xiaomi TV Stick 4K, Android TV 11, Bluetooth, Wi-Fi, HDMI, Черен

Принтирай