Привет, Гост
Трябва да се регистрирате преди да може да публикувате на нашия сайт.

Потребителско име
  

Парола
  





Търси форуми

(Разширено търсене)

Форумни статистики
» Членове: 5,025
» Последен член: Svilen73
» Форумни теми: 1,114
» Форумни публикации: 20,175

Пълна статистика

Последни теми
Zamunda Magnet Video
Форум: Компоненти за Kodi
Последна публикация: martinstz
3 часа
» Отговори: 334
» Разглеждания: 429,695
Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕН...
Форум: Компоненти за Kodi
Последна публикация: martinstz
7 часа
» Отговори: 958
» Разглеждания: 1,266,901
EON PVR клиент
Форум: Компоненти за Kodi
Последна публикация: martinstz
, 11:57
» Отговори: 46
» Разглеждания: 11,435
Backup addon
Форум: Компоненти за Kodi
Последна публикация: martinstz
, 11:53
» Отговори: 11
» Разглеждания: 561
Как да използваме Element...
Форум: Ръководства и полезни връзки
Последна публикация: martinstz
, 11:48
» Отговори: 6
» Разглеждания: 3,830

 
  m8s Android TV box buffering
Публикувано от: darko85 - 08-03-2016, 01:11 - Форум: Общи дискусии, проблеми и решения - Отговори (11)

Здравейте , първо съм нов. От скоро открих KODI. Искам да кажа адски ме кефи, направо ме изкъртва. Така да дойдем към проблема. Ползвам Lenovo A6000 на него най-напред се запознах с KODI и какво е то макар .че винаги има какво да се научи. Та на телефона Кодито си бачка перфектно 16 Jarvis.Гледам булсат с fusion tv, нямам никакви забележки. Та след като бях възхитен от телефона и по цяло от KODI реших да си купя ТV BOX с андроид специално заради Коди. Взех си M8S TV китайче с 2 рам 4 ядра процесор и 8 ядра видео или нещо такова от сорта. Бокса като цяло си бачка , картината е убиствена обаче на булсат на повечето канали ми заплита и ми дава buffering за част от секундата което е дразнещо. Гледам из tubata че има Easy Advanced Settings за премхване на буферирането ама не помага Sad Иначе си гледам телевизия от tv-gledai.bg без проблем. Но не е КОДИ ! Sad и картината е скапана. Та въпроса ми е някво решение ? Нета ми е 50 мегабита и по WIFI го мачих и по LAN буферирането си го има Sad Адски ще съм благодарен ако някой помогне

Принтирай

  the mother of repo collections!
Публикувано от: xbmcbg - 08-03-2016, 00:15 - Форум: Ръководства и полезни връзки - Без отговори

Maybe the largest collection of repositories. Add the following url as a source, and you can find almost any repo that exists. You do have to know what you are looking for!

Код:
http://touchtonebuilds.com/repo/

Принтирай

  sports devil auto update
Публикувано от: xbmcbg - 06-03-2016, 02:59 - Форум: Общи дискусии, проблеми и решения - Отговори (4)

Go to SYSTEM and select from the submenu FILE MANAGER
Double click on ADD SOURCE
Enter - http://noobsandnerds.com/portal/ and click DONE
Select NONE and enter NoobsandNerds, click on DONE and then OK
Go to HOME once again and select SYSTEM
Select INSTALL FROM ZIP FILE
Select the red icon label NoobsandNerds
Donwload theCommunity_Portal_Repo.zip
As soon as the repository has been refreshed select INSTALL FROM REPOSITORY
Select Community Portal Addon Repository
Select VIDEO ADDONS
Select Sportsdevil Launcher and hit on INSTALL
You have successfully installed the add-on!
Go into HOME, select VIDEO ADDONS
Select Sportsdevil Launcher
If you don’t already have Sportsdevil installed, the launcher will find it for you and install it.
You may have to remove previous Repos or versions of Sportsdevil to avoid creating a conflict between different versions.
With Sportsdevil Launcher you can always have the latest version of Sportsdevil with just some clicks!

Принтирай

  Raspberry Pi 3 Model B
Публикувано от: harry_gg - 29-02-2016, 15:48 - Форум: Хардуер: RPi/miniPC/HTPC/Game consoles - Отговори (51)

За феновете на Малинката, версия 3 с:
* вграден 802.11n Wireless LAN,
* Bluetooth 4.0,
* 64-битов четири-ядрен ARM Cortex A53 CPU,
* 400MHz VideoCore IV GPU,
* 1GB LPDDR2-900 SDRAM,

Oбещават да е ~50% по-бърз от предния модел 2 Rolleyes
Официалния дистрибутор за БГ Комет, го предлага за около 80 лв.

[Изображение: 100437_large.jpg?v=1456728391]

[Изображение: 100437_2_large.jpg?v=1456728393]

Принтирай

  Локални субтитри за онлайн филм
Публикувано от: asvan - 28-02-2016, 15:43 - Форум: Общи дискусии, проблеми и решения - Отговори (3)

Здравейте. Мога ли да заредя локални субтитри, предварително изтеглени на компютъра с инсталиран Уиндоус 7 и Коди Айсенгард, при гледане на филм, примерно от Дженезис. Пускам филма, за който имам субтитри, отивам на иконата за аудио, натискам търсене на субтитри, но се отваря празна страница, без възможност за браузване.
Предварително благодаря.

Всъщност разбрах. Трябва да посочите в настройките път до персонално папка за субтитри, и поставите изтеглените там.

Принтирай