| Привет, Гост |
Трябва да се регистрирате преди да може да публикувате на нашия сайт.
|
| Форумни статистики |
» Членове: 5,695
» Последен член: krasyvg
» Форумни теми: 1,167
» Форумни публикации: 21,050
Пълна статистика
|
|
|
| 3 монитора на Windows |
|
Публикувано от: ZZlatev - 26-05-2016, 18:23 - Форум: Общи дискусии, проблеми и решения
- Отговори (4)
|
 |
Има ли такъв филм?
На видео картата имам - 1 DVI, 1 VGA, 1 HDMI.
Имам 3 монитора - 1 VGA, 1 HDMI и един DVI преходник към HDMI.
Към 1 монитор съм свързал VGA. Към 2 монитор съм свързал чрез DVI преходник с HDMI кабел и остава един HDMI от картата свободен.
Възможно ли е да изкарам тези три сигнала на три монитора. Изобщо тва три сигнала ли са?
|
|
|
|