Привет, Гост
Трябва да се регистрирате преди да може да публикувате на нашия сайт.

Потребителско име
  

Парола
  





Търси форуми

(Разширено търсене)

Форумни статистики
» Членове: 5,012
» Последен член: slavastinov
» Форумни теми: 1,110
» Форумни публикации: 20,142

Пълна статистика

Последни теми
Електронен програмен спра...
Форум: Ръководства и полезни връзки
Последна публикация: milstan
20-04-2024, 18:21
» Отговори: 1,239
» Разглеждания: 1,458,218
Проблем с Коди
Форум: Общи дискусии, проблеми и решения
Последна публикация: rtk
18-04-2024, 15:56
» Отговори: 16
» Разглеждания: 1,520
[УРОК] Как да създадем vi...
Форум: Програмиране
Последна публикация: Majide
18-04-2024, 00:48
» Отговори: 52
» Разглеждания: 70,354
Проблем с Bulsatcom Fusio...
Форум: Общи дискусии, проблеми и решения
Последна публикация: eurii
15-04-2024, 15:07
» Отговори: 3
» Разглеждания: 200
Хранилище за добавки на M...
Форум: Компоненти за Kodi
Последна публикация: Majide
14-04-2024, 00:28
» Отговори: 21
» Разглеждания: 25,074

 
  Проблем с “Exodus” !
Публикувано от: elvisd68 - 26-07-2016, 23:30 - Форум: Общи дискусии, проблеми и решения - Отговори (4)

Здравейте,
имам следния проблем с “Exodus” като натисна да се покажат филмите по години или по какъвто и да е начин , след натискането долу в дясно се завърта за малко и нищо не се случва!
Каквото и да правя не се показват филмите! Не съм пипал нищо по настройките. Става въпрос за ТВ БОХ.
Имам инсталиран “Exodus” на лаптопа , там нямам никакъв проблем.
Имам инсталиран “Exodus” на друг ТВ БОХ и там няма проблем.

Ако някой може да помогне ще съм много благодарен.

Принтирай

  Ultimate 3 button Wheel Mouse Mod. for KODI IPTV and LiveTV
Публикувано от: xbmcbg - 24-07-2016, 21:13 - Форум: Общи дискусии, проблеми и решения - Без отговори

Код:
<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>

<!-- kens - version 1.03 for PVR.Stalker LiveTV functionality: -->
<!-- Button Ids: -->
<!-- 0: left (in fullscreen mode- returns to last ch.) -->
<!-- 1: right (Back/Previous Menu/or Ch.List/EPG) -->
<!-- 2: middle (Stops Ch./ Stops "Working..." "Death Spin" (wheel moves page up/dn in EPG)) -->
<!-- 3/4/5/6: extra -->

<keymap>
<global>
<mouse>
<leftclick>leftclick</leftclick>
<rightclick>rightclick</rightclick>
<middleclick>Stop</middleclick>
<doubleclick id="0">doubleclick</doubleclick>
<longclick id="0">contextmenu</longclick>

<wheeldown>wheeldown</wheeldown>
<wheelup>wheelup</wheelup>
<mousedrag>mousedrag</mousedrag>
<mousemove>mousemove</mousemove>
</mouse>
</global>
<tvguide>
<mouse>
<wheelup>PageUp</wheelup>
<wheeldown>PageDown</wheeldown>
</mouse>
</tvguide>
<FullscreenLiveTV>
<mouse>
<leftclick>Number0</leftclick>
<rightclick>PreviousMenu</rightclick>
</mouse>
</FullscreenLiveTV>
</keymap>

Принтирай

Lightbulb "Зеленият катинар" или Защитена ли е връзката ни към форума?
Публикувано от: Majide - 18-07-2016, 17:36 - Форум: Официални съобщения и правила, предложения и дискусии - Отговори (18)

Предвид факта, че самия форум не предлага хоставане на аватари в самия него, трябва да използвате някакво друго място за целта. Препоръчваме ви, да използвате Gravatar. Като негови предимства, ще спомена само три: изображенията, могат да зареждат с различни резолюции от тази с която сте ги ъплоуднали; изображенията могат да зареждат както по http, така и през https протокол; можете да асоциирате ъплоуднато изображение с вашия email, за да бъдете по разпознаваеми Shy 


При всички случаи, какъвто и image hosting да изберете, гледайте да поставяте за ваши аватари, изображения, чиито линкове са по https протокол! В противен случай частично се девалидизира цифровия сертификат на форума (не само за вас самите, а и за всички останали потребители), когато бъде посетена публикация, в която фигурира вашия аватар, линкнат през незащитения http протокол.

Ако не разбирате за какво става дума, изпратете ни съобщение и ние ще го направим вместо вас.

Принтирай

Photo Решена! Добавяне кратък път към приложение в началния екран
Публикувано от: Lachko - 03-07-2016, 17:29 - Форум: Общи дискусии, проблеми и решения - Отговори (2)

Привет на всички.

  Извинявам се ако дублирам тема, но не можах да открия нищо което да ми помогне. Интересува ме как бих могъл да си добавя кратък път към приложение за бърз достъп от началния екран на Коди както примерно ми се добавиха EXODUS в секция ВИДЕО, RADIO в секция МУЗИКА и др. Прилагам снимка

http://prikachi.com/images.php?images/817/8821817T.jpg


Никъде не можах да открия как да го направя. Искам сам да си избера приложенията към които да имам бърз достъп. Ако някой знае как нека помогне.

Принтирай

  Проблем с ТВ Бокс
Публикувано от: elvisd68 - 23-06-2016, 15:56 - Форум: Общи дискусии, проблеми и решения - Отговори (2)

Здравейте,
от скоро имам ТВ БОХ и не съм наясно много с него! Имам инсталирано Коди , когато го пуснах за първи път забелязах че Кодито заема някъде около 400мб. проблема дойде след като го настроих! Сега показва че Кодито е заело почти 4Гб. , не съм инсталирал почти нищо , настроил съм Булсата и няколко програми за гледане на филми. Проблема е че като гледам филм на всеки 20-25 минути филма прекъсва явно от не достатъчно памет! Ако някой знае какъв е проблема моля да помогне.

Принтирай