Привет, Гост
Трябва да се регистрирате преди да може да публикувате на нашия сайт.

Потребителско име
  

Парола
  





Търси форуми

(Разширено търсене)

Форумни статистики
» Членове: 5,012
» Последен член: slavastinov
» Форумни теми: 1,110
» Форумни публикации: 20,142

Пълна статистика

Последни теми
Електронен програмен спра...
Форум: Ръководства и полезни връзки
Последна публикация: milstan
20-04-2024, 18:21
» Отговори: 1,239
» Разглеждания: 1,458,426
Проблем с Коди
Форум: Общи дискусии, проблеми и решения
Последна публикация: rtk
18-04-2024, 15:56
» Отговори: 16
» Разглеждания: 1,522
[УРОК] Как да създадем vi...
Форум: Програмиране
Последна публикация: Majide
18-04-2024, 00:48
» Отговори: 52
» Разглеждания: 70,368
Проблем с Bulsatcom Fusio...
Форум: Общи дискусии, проблеми и решения
Последна публикация: eurii
15-04-2024, 15:07
» Отговори: 3
» Разглеждания: 200
Хранилище за добавки на M...
Форум: Компоненти за Kodi
Последна публикация: Majide
14-04-2024, 00:28
» Отговори: 21
» Разглеждания: 25,092

 
  PVR clients - изчезват
Публикувано от: BobetoD - 08-09-2016, 20:51 - Форум: Общи дискусии, проблеми и решения - Отговори (5)

Здраве желаем,

Взех си tv box nexbox a95x - някакво китайче.

Четейки започнах да настройвам и да си оправям проблемчетата. Но за това нищо не намирам...

При опит да активирам даден PVR client (например. IPTV sipmle), клиента изчезва от листата след избора на "Enable". Същото важи и за други pvr clients, когато се опитам да ги активирам. След ресет ми пищи, че за се включи TV трябва да имам поне един активиран клиент. Но дори и без рестат със ръчно подкарване, пак изписва че няма активен клиент.
Специално IPTV simple, го ъпдейтвах, трих, инсталирах....не става.......
При активиране клиентите изчезват, след рестарт на kodi, листата с клиенти е пълна но всички седят disable".....

коди 16.1

Принтирай

  TUBITV
Публикувано от: Majide - 06-09-2016, 18:52 - Форум: Компоненти за Kodi - Отговори (15)

Приставката е предназначена за англоезична аудитория и не предлага локализирано съдържание!

Гледайте безплатни сериали и филми от tubitv.com. Tubi TV предлага безплатно популярни филми и сериали, стриймвани към вас във високо качество. За разлика от Netflix и Hulu, Tubi TV е абсолютно безплатна услуга. Няма да похарчите дори и стотинка. Също не е нужно да се регистрирате с кредитна карта. За разлика от кабелната телевизия, може да гледате услугата навсякъде, по всяко време и на всяко устройство, затова грабнете пуканките и се наслаждавайте! Безплатно добавяме филми и сериали всяка седмица, така че, винаги да имате избор. Гледайте нови филми, екшъни, документалки, корейски драми, аниме, ужаси и т.н., без да заплащате месечна такса! Tubi TV поддържа най-голямата колекция от безплатни и легални TV сериали и филми от които да избирате, където и когато пожелаете! Това не е официална приставка! Ако е наличен официален APP за вашата платформа, използвайте него вместо тази приставка. Всички права върху съдържанието са запазени от филмовите студия.

[Изображение: screenshot-01.jpg]

Въпроси и отговори:
? Когато опитам да отворя категория или отделно видео, получавам грешка. Какво да направя?
- Изпратете ми лог файла на Kodi, за да открия и отстраня проблема.


Последната актуална версия на приставката, може да изтеглите от ТУК . Свалете ръчно и инсталирайте от ZIP файл. Проверявайте регулярно за нови версии!
The last actual version of the addon can be downloaded from HERE. Download manually and install from ZIP file. Check periodically for updates!

Принтирай

  Exodus - субтитри
Публикувано от: tany66 - 04-09-2016, 21:12 - Форум: Общи дискусии, проблеми и решения - Отговори (5)

Здравейте,извинявам се предварително за невежеството
Взех си един китайски ТВ бокс,има Коди,има инсталирано Exodus но при опит да изкарам субтитри ми изписва че нямам инсталирано приложение за субтитри.
Какво трябва да инсталирам в конкретният случай?
Благодаря предварително.

Принтирай

  IMEDIA (СПРЯНА)
Публикувано от: Majide - 04-09-2016, 10:02 - Форум: Компоненти за Kodi - Без отговори

Сайтът imedia.bnt.bg вече не съществува поради съкращения в бюджета на БНТ или нещо друго и затова тази приставка вече няма да функционира!

Пропуснали сте да изгледате последния епизод на "Дързост и красота"? Нямате проблеми! С тази добавка за Kodi, можете да гледате програмата на БНТ до седем дни назад (защо това ми изглежда познато?) Налични са също търсачка, архив и каталози по азбучен ред, канал и жанр. Препоръчително е използването на широколентова интернет връзка!

[Изображение: 156so0j.png]

Имайте в предвид, че услугата е в етап на разработка, предстоят промени и някои нейни функции не работят както трябва или непостоянно!

Въпроси и отговори:

? Получавам грешка. Какво да направя?
- Можете да ми покажете log файла на Kodi за да диагностицирам проблема.

? Заглавията в раздела за записи са ми подредени неудобно от най-стария запис към най-новия. Искам последния запис да е най-отгоре.
- Разгърнете левия страничен панел на Confluence и променете "Ред: Възходящ" на "Ред: Низходящ."

Принтирай

  Soundgraph iMON VFD
Публикувано от: Hangman - 26-08-2016, 17:51 - Форум: Хардуер: RPi/miniPC/HTPC/Game consoles - Без отговори

Някой има ли представа къде в България може да се намери това Soundgraph iMON VFD ?
Търсих през Google-то ама нещо на камък само!

https://sourceforge.net/projects/xbmc-on-imon/

[Изображение: 126794_HTPC_close_up_shot_not_working_correctly.jpg]

[Изображение: LCD_Antec_Contrast_High.JPG]

Принтирай