Привет, Гост
Трябва да се регистрирате преди да може да публикувате на нашия сайт.

Потребителско име
  

Парола
  





Търси форуми

(Разширено търсене)

Форумни статистики
» Членове: 5,021
» Последен член: marto512
» Форумни теми: 1,114
» Форумни публикации: 20,161

Пълна статистика

Последни теми
Как да използваме Element...
Форум: Ръководства и полезни връзки
Последна публикация: Plamen5555
, 13:12
» Отговори: 5
» Разглеждания: 3,799
Филми на КОДИ
Форум: Общи дискусии, проблеми и решения
Последна публикация: samzike
02-05-2024, 19:24
» Отговори: 37
» Разглеждания: 56,679
EON PVR клиент
Форум: Компоненти за Kodi
Последна публикация: Fireblade
02-05-2024, 16:48
» Отговори: 45
» Разглеждания: 11,347
Backup addon
Форум: Компоненти за Kodi
Последна публикация: mebe
02-05-2024, 07:05
» Отговори: 10
» Разглеждания: 541
Zamunda Magnet Video
Форум: Компоненти за Kodi
Последна публикация: Plamen5555
01-05-2024, 23:15
» Отговори: 327
» Разглеждания: 429,441

 
Sad mtel sport 1 и mtel sport 2
Публикувано от: tvmaniac - 28-01-2017, 23:28 - Форум: Общи дискусии, проблеми и решения - Отговори (14)

Здравейте! Първо искам да се извиня ако вече има такава тема по въпроса но съм нов в форума.
Ако не бяха ме ядосали булсата нямаше да стигам до това положение. Имах надежди към булсата, че ще развият каналите Tv+, F+ и SPORT+HD но не. След, като мтел създадоха спортният канал мтел спорт 1 и очакващият се да стартира мтел спорт 2 чрез горе споменатите канали в мрежата на булсата ще изгубят голяма част от спортните събития. Разочарован съм от булсата защото аз съм голям фен на тениса и от навия сезон на тази година няма да мога да гледам тенис от atp 250; atp 500; atp 1000 и wta. Прерових целият интернет; влизах в какви ли не сайтове да намеря да гледам каналите на мтел без пари но уви нищо. Преди ми беше лесно използвах сайта http://livestream-tv.net/forum/ където гледах част от световни и европейски спортни канали с ace player но от няколко дена разбрах, че не работи и има само някакво подобие на форум. Мога ли да гледам тези два канала, но ако може и всичките канали на мтел през kodi на лаптопа ми и да ми помогнете ако може защото не съм много на ти с такъв тип работа чрез kodi.
Аз съм със лаптоп HP 15 notebook-windows 8.1; 64 b; 4gb ram; 1000 gb hard; intel pentium 2.16 ghz; vidocard intel hd graphics.

Принтирай

  Настройки на Коди
Публикувано от: lookup - 26-01-2017, 13:26 - Форум: Общи дискусии, проблеми и решения - Отговори (11)

Здравейте, нов съм в форума ико има такава тема се извинявам.
Днес инсталирах Коди v17. но не мога да се справя с настройките за гледане на онлайн филми и субтитри на Български.
Моля някой запознат да обясни какви са стъпките и какво къде трябва да се добави?
Благодаря ви предварително за помощта.

Принтирай

  Тунери
Публикувано от: Binqta - 24-01-2017, 19:05 - Форум: Хардуер: RPi/miniPC/HTPC/Game consoles - Отговори (24)

Може би аз не съм намерил из форума, може би няма информация. Та интересно ми е, за TVH сървъра по какъв начин влиза входната телевизия? Какъв вид телевизия се ползва (ако не са збранени споменаването на имена), през какви тунери или ресийвъри.
Може аз да съм в грешка но при кодирани сигнали, тунерите задължително ли са със слотове ?
Споделете своя опит.  Rolleyes

Принтирай

  Pine64
Публикувано от: ZZlatev - 23-01-2017, 00:14 - Форум: Хардуер: RPi/miniPC/HTPC/Game consoles - Отговори (23)

https://www.pine64.org/

Код:
PINE A64 is Single Board Computer powered by Quad-Core ARM Cortex A53 64-Bit Processor.

Някой случайно да си е закупил тази играчка? 

Според вас raspberry pi 3 или pine си заслужава повече?

Принтирай

  DVD Player Error Моля за помощ ANDROID
Публикувано от: pavlinskii - 19-01-2017, 22:55 - Форум: Общи дискусии, проблеми и решения - Без отговори

Прилагам Ви LOG file от който някои разбиращ да ми помогне за което благодаря предварително.

http://pastebin.com/ia9QqmT4

След ползване на този add on
hebrew-repository.xbmc-israel-1.0.4

Playlist loader

При пускане на канала ми изписва да проверя log file и там както се вижда излиза грешка с DVD Player.

СТАВА ВЪПРОС ЗА ANDROID НА WINDOWS СИ РАБОТИ,

Принтирай