Коди Фен Форум България

Пълна версия: Приставка за гледане Булсат
В момента виждате орязана версия на нашия форум. Вижте пълната версия с подходящо форматиране.
Страници: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
И на мобилния и на WiFi то се губят. Няма ги никви за жалост, защото мислех мач да гледам сега в движение, но уви.
Можеш да използваш добавката, която Мартин поддържа. Там ги има 99%, защото винаги 1% е в ръцете на самите булсатком. Препоръчвам ти да я погледнеш.
(11-04-2018, 18:25)ZZlatev написа: [ -> ]Можеш да използваш добавката, която Мартин поддържа. Там ги има 99%, защото винаги 1% е в ръцете на самите булсатком. Препоръчвам ти да в погледнеш.
Случайно да си бил администратор на WOWZA?
Тествал съм я, да, но не знам тва какъв ме прави... Кво имаш предвид? Ако в профила да налични, значи ще има на всякъде, така ли?

Sent from my E6553 using Tapatalk
(11-04-2018, 18:33)ZZlatev написа: [ -> ]Тествал съм я, да, но не знам тва какъв ме прави... Кво имаш предвид? Ако в профила да налични, значи ще има на всякъде, така ли?

Sent from my E6553 using Tapatalk

Ами не казваш че добавката контролира булсат на 99%, хайде сега за тестът си инсталирай добавката през на мартин репото, през твоят мобилен на виваком или какъвто разполагаш, после постни картинка как диемите излизат на 99% става ли? Big Grin
Пич, аз тва не го споменах, защото ти вече го каза на човека. Той каза, че на wifi също ги няма, за тва му казах да пробва с на Мартин добавката.
Наистина, трудно за разбиране ли съм го написал... Ако е така, се извинявам.
(11-04-2018, 19:54)ZZlatev написа: [ -> ]Там ги има 99%, защото винаги 1% е в ръцете на самите булсатком.
Това двойникът ти го изръси сигурно Smile
Ами, там при условие, че е с wifi, наистина винаги си ги има диемите. Не разбирам кво искаш да кажеш...
Този 1% го сложих, защото на мен ми се е случвало да изчезват от нищото, както и на приятел, който използва добавката от половин година за основна телевизия.
Sent from my E6553 using Tapatlk
(11-04-2018, 19:59)ZZlatev написа: [ -> ]Ами, там при условие, че е с wifi, наистина винаги си ги има диемите. Не разбирам кво искаш да кажеш...

Sent from my E6553 using Tapatalk
Добавките работят на един и същ принцип разликата е в това, че едната използва остаряла версия на scipt.module.request а другата не използва въобще този скрипт. Изводът е че ако на едната ги има, трябва да ги има и на другата. И не на последно място в по горните постове съм прикачил снимка че излиза Диема Спорт, ако някой си е направил трудът да прочете SmileА като за последно само ще спомена че това не е официална приставка и не се залъгвайте че добрата фея съществува и всичко е възможно !
Аз не случайно те попитах дали ги има в тази добавка. Просто не помня, когато съм тествал. За другата знам със сигурност, за тва я предложих.

Sent from my E6553 using Tapatalk
Страници: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26