Коди Фен Форум България

Пълна версия: Приставка за гледане Булсат
В момента виждате орязана версия на нашия форум. Вижте пълната версия с подходящо форматиране.
Страници: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
А бре то за вървене - вървят, но не през коди! Или поне аз НЕ мога да ги изкарам през добавката в коди?
Та би ли споделил как върят при теб през приложението в коди?

Иначе с дреамос вървят...но е много сложно!

[Изображение: Bula.jpg]

Най-лесният вариант си остава фюжън бокс или андроид бокс!

@username - Би ли ни обяснил как при теб вървят?
(20-02-2019, 20:24)zdravkos написа: [ -> ]А бре то за вървене - вървят, но не през коди! Или поне аз НЕ мога да ги изкарам през добавката в коди?
Та би ли споделил как върят при теб през приложението в коди?

Иначе с дреамос вървят...но е много сложно!

[Изображение: Bula.jpg]

Най-лесният вариант си остава фюжън бокс или андроид бокс!

@username - Би ли ни обяснил как при теб вървят?
Както виждаш отворено е в браузъра с мой UI който копира до голяма степен от тяхния на фюжън или андроидтв ап. Извел съм си и един скрипт който да ми генерира плейлиста и мога да я ползвам както в коди така и в vlc и др.
Ясно,  Smile
благодаря за отговора, така и предположих...
(20-02-2019, 21:02)zdravkos написа: [ -> ]Ясно,  Smile
благодаря за отговора, така и предположих...

Иначе имах предвид, че не зависи само от булсатком.  Wink
Някой може ли да каже дали при него спира добавката за булсатком fusion и какво може да се направи за да се гледа нормално телевизия
(03-03-2019, 11:26)zaekadj написа: [ -> ]Някой може ли да каже дали при него спира добавката за булсатком fusion и какво може да се направи за да се гледа нормално телевизия

След колко време спира? Самата добавка генерира линкове, които имат определено време живот, след което трябва пак да се генерират. Мисля че беше 3 часа, но в настройките на добавката може да се откоригира това. Колко обаче може да се удължи живота на стрийма, нямам представа, защото никога не съм гледал през добавката повече от час - час и половина. А колкото до "нормално" гледане на телевизия, единствените, които могат да Ви гарантират това на 90%, са доставчиците на телевизия Wink , като и при тях се случва да има проблеми. Останалите алтернативи, като добавките за Коди и разни приложения няма как да Ви гарантират "нормално" гледане.
Доставчикът на айпи телевизията работи доста стабилно, може да се гледа с часове, да не кажа дни един и същ поток без да прекъсва... Аз използвам емулация на АндроидТВ апликацията за Линукс ОС, базирана на bscfusion приставката за Коди(xbmc) от коди_дев(коди1).
Поздрави!
гледането спира след около 45 минъти до 1 час най много до час и 15 минъти засичал съм го всеки път,мой пруятел твърди че преди е инсталирал фюжъна и е работело жез проблем с часове а и не зная какво стана но изчезнаха диемите и макс спорт
Здравейте, при мен на tv box с андроид 8.1, приложението на булсат тръгват каналите на диема и макспорт, но на коди със същия акаунт ги няма!?!
(16-03-2019, 23:38)ilokar написа: [ -> ]Здравейте, при мен на tv box с андроид 8.1, приложението на булсат тръгват каналите на диема и макспорт, но на коди със същия акаунт ги няма!?!

Двете неща нямат нищо общо. През приложението на Булсат, тези канали се виждат само на Андроид ТВ, а добавката за Коди не може да симулира такава връзка, поради което не се виждат тези канали.
Страници: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26