Коди Фен Форум България

Пълна версия: Приставка за гледане Булсат
В момента виждате орязана версия на нашия форум. Вижте пълната версия с подходящо форматиране.
Страници: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Приставката е супер, че може да отключиш каналите от androidtv версията на Булсатком.
Аз лично ползвам 2 генерирани плейлисти и съм успял да си подкарам всички канали, които използвам благодарение на Вас. Ако някой има същия проблем мога да помогна - За да merge-на двете плейлисти използвам IPTV Merge около 1 ден играчка е, но направиш ли го веднъж после е перефктно - плюс правиш така плейлистата, че да използва epg-то(epg.kodibg.org/dl.php) и логата (logos.kodibg.org) на форума.
Доста идейно за сливане на 2 различни плейлисти Smile 
Не знаех, че съществува тази добавка "IPTV Merge"
Само ми е интересно, обединената вече листа, как ще се казва и няма ли да има презастъпване със булсатската?
Предполагам ще се зарежда през IPTV PVR Simple Client... или ?
(05-01-2021, 12:43)Fireblade написа: [ -> ]Приставката е супер, че може да отключиш каналите от androidtv версията на Булсатком.
Аз лично ползвам 2 генерирани плейлисти и съм успял да си подкарам всички канали, които използвам благодарение на Вас. Ако някой има същия проблем мога да помогна - За да merge-на двете плейлисти използвам IPTV Merge около 1 ден играчка е, но направиш ли го веднъж после е перефктно - плюс правиш така плейлистата, че да използва epg-то(epg.kodibg.org/dl.php) и логата (logos.kodibg.org) на форума.
Защо генерирате 2 плей листи и как ги генерирате. На практика приставката си генерира 1 нали?
(06-01-2021, 00:16)dombodombo написа: [ -> ]
(05-01-2021, 12:43)Fireblade написа: [ -> ]Приставката е супер, че може да отключиш каналите от androidtv версията на Булсатком.
Аз лично ползвам 2 генерирани плейлисти и съм успял да си подкарам всички канали, които използвам благодарение на Вас. Ако някой има същия проблем мога да помогна - За да merge-на двете плейлисти използвам IPTV Merge около 1 ден играчка е, но направиш ли го веднъж после е перефктно - плюс правиш така плейлистата, че да използва epg-то(epg.kodibg.org/dl.php) и логата (logos.kodibg.org) на форума.
Защо генерирате 2 плей листи и как ги генерирате. На практика приставката си генерира 1 нали?

Да в моя случай просто ползвам приставката за каналите от Булсатком и имам друга генерирана листа от А1 приставката за спортните канали най-вече и за да мога да използвам и 2-те плейлисти ползвам IPTV Merge на 6 часа Smile 
Къде да я търся тази добавка IPTV Merge и как да я вкарам в kodi?
(10-01-2021, 19:26)dimityr1952 написа: [ -> ]Къде да я търся тази добавка IPTV Merge и как да я вкарам в kodi?
https://www.matthuisman.nz/2019/02/iptv-...dd-on.html
Стигнах до австралийските канали,но на булсат къде да ги търся?
Има ли някякъв лист на булсат и ако има може ли да ми го дадате ?
(10-01-2021, 22:52)dimityr1952 написа: [ -> ]Има ли някякъв лист на булсат и ако има може ли да ми го дадате ?

Няма готов лист на Булсат. Той се генерира от добавките за Булсат. За целта трябва да имате активен акаунт с потребител и парола и после да инсталирате някоя от двете добавки за Булсат. От там следвате указанията за работа с тях.
Аз имам акаунт,но ми иска платен абонамент,а аз не съм на булсат.
Страници: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26