Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Приставка за гледане Булсат
#71
И на мобилния и на WiFi то се губят. Няма ги никви за жалост, защото мислех мач да гледам сега в движение, но уви.
Отговори
#72
Можеш да използваш добавката, която Мартин поддържа. Там ги има 99%, защото винаги 1% е в ръцете на самите булсатком. Препоръчвам ти да я погледнеш.
Отговори
#73
(11-04-2018, 18:25)ZZlatev написа: Можеш да използваш добавката, която Мартин поддържа. Там ги има 99%, защото винаги 1% е в ръцете на самите булсатком. Препоръчвам ти да в погледнеш.
Случайно да си бил администратор на WOWZA?
Отговори
#74
Тествал съм я, да, но не знам тва какъв ме прави... Кво имаш предвид? Ако в профила да налични, значи ще има на всякъде, така ли?

Sent from my E6553 using Tapatalk
Отговори
#75
(11-04-2018, 18:33)ZZlatev написа: Тествал съм я, да, но не знам тва какъв ме прави... Кво имаш предвид? Ако в профила да налични, значи ще има на всякъде, така ли?

Sent from my E6553 using Tapatalk

Ами не казваш че добавката контролира булсат на 99%, хайде сега за тестът си инсталирай добавката през на мартин репото, през твоят мобилен на виваком или какъвто разполагаш, после постни картинка как диемите излизат на 99% става ли? Big Grin
Отговори
#76
Пич, аз тва не го споменах, защото ти вече го каза на човека. Той каза, че на wifi също ги няма, за тва му казах да пробва с на Мартин добавката.
Наистина, трудно за разбиране ли съм го написал... Ако е така, се извинявам.
Отговори
#77
(11-04-2018, 19:54)ZZlatev написа: Там ги има 99%, защото винаги 1% е в ръцете на самите булсатком.
Това двойникът ти го изръси сигурно Smile
Отговори
#78
Ами, там при условие, че е с wifi, наистина винаги си ги има диемите. Не разбирам кво искаш да кажеш...
Този 1% го сложих, защото на мен ми се е случвало да изчезват от нищото, както и на приятел, който използва добавката от половин година за основна телевизия.
Sent from my E6553 using Tapatlk
Отговори
#79
(11-04-2018, 19:59)ZZlatev написа: Ами, там при условие, че е с wifi, наистина винаги си ги има диемите. Не разбирам кво искаш да кажеш...

Sent from my E6553 using Tapatalk
Добавките работят на един и същ принцип разликата е в това, че едната използва остаряла версия на scipt.module.request а другата не използва въобще този скрипт. Изводът е че ако на едната ги има, трябва да ги има и на другата. И не на последно място в по горните постове съм прикачил снимка че излиза Диема Спорт, ако някой си е направил трудът да прочете SmileА като за последно само ще спомена че това не е официална приставка и не се залъгвайте че добрата фея съществува и всичко е възможно !
Отговори
#80
Аз не случайно те попитах дали ги има в тази добавка. Просто не помня, когато съм тествал. За другата знам със сигурност, за тва я предложих.

Sent from my E6553 using Tapatalk
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Приставка Теленет (СПРЯНА) ByJohnie 1 3,583 18-08-2022, 02:15
Последна публикация: zeraniex
  Приставка Елементал ByJohnie 12 23,787 11-11-2021, 23:19
Последна публикация: sovenik
  Приставка FILMI2K ByJohnie 70 96,760 30-09-2021, 15:23
Последна публикация: zypy
  Приставка за гледане ARENABG ByJohnie 70 87,558 09-06-2021, 10:35
Последна публикация: EmanResu
  Приставка за гледане ENVY ByJohnie 56 67,316 14-10-2020, 23:06
Последна публикация: martinstz

Отваряне на: