Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Watch -1080P -Алтернативи за гледане на HD Филми
#1
Star 
Здравейте,

От няколко дни Добавката Watch 1080p не работи правилно и по-точно HD линковете не работят.

Ако някой знае добавка с която да се гледат stream HD филми в Kodi нека сподели ..
Ползвам също Genesis .. но и тям няма HD ..

Благодаря Ви
Отговори
#2
https://www.youtube.com/watch?v=NWYF6TxGltQ аз ползвам това.
Отговори
#3
Ас засега съм доволен от Phoenix
Отговори
#4
В момента The Royal We е най-доброто, поне за мен де.
Отговори
#5
Ползвал съм и Genesis, и Phoenix, и The Royal We (който има готина връзка с trakt.tv Smile), но преди няколко седмици открих iStream ot xUnity (repo link: http://xunitytalk.me/xfinity). Филми, сериали, IPTV...

Снощи гледахме The Martian на 1080px HD без засичане, без нищо.

iStream имат 20 source-a от където вадят линковете си и винаги има сериите и филмите на HD (720 или 1080).

Успех! Angel
Kodi 16.1 (т.е. myKodi 16.1) на QNAP  Cool
Kodi 16.1 на Windows 10
Отговори
#6
(31-01-2016, 18:35)pepo написа: Ползвал съм и Genesis, и Phoenix, и The Royal We (който има готина връзка с trakt.tv Smile), но преди няколко седмици открих iStream ot xUnity (repo link: http://xunitytalk.me/xfinity). Филми, сериали, IPTV...

Снощи гледахме The Martian на 1080px HD без засичане, без нищо.

iStream имат 20 source-a от където вадят линковете си и винаги има сериите и филмите на HD (720 или 1080).

Успех! Angel


Здравей,
Благодаря за коментара .
Инсталирах iStream но ми намира само трейлъри .

Как да го настроя можеш ли да помогнеш .
Отговори
#7
(01-02-2016, 17:56)ICO_ME написа: Здравей,
Благодаря за коментара .
Инсталирах iStream но ми намира само трейлъри .

Как да го настроя можеш ли да помогнеш .

Уикенда и на мен ми прави проблеми при търсенето на филм и сериали през Search функцията. Странното е, че като минеш през техните списъци/класации на най-гледани или Box Office и излизат. Сега не съм пред устройството, но ако не се справиш пиши пак и ще ги пусна тук Screenshot-и довечера.
Kodi 16.1 (т.е. myKodi 16.1) на QNAP  Cool
Kodi 16.1 на Windows 10
Отговори
#8
(01-02-2016, 18:52)pepo написа:
(01-02-2016, 17:56)ICO_ME написа: Здравей,
Благодаря за коментара .
Инсталирах iStream но ми намира само трейлъри .

Как да го настроя можеш ли да помогнеш .

Уикенда и на мен ми прави проблеми при търсенето на филм и сериали през Search функцията. Странното е, че като минеш през техните списъци/класации на най-гледани или Box Office и излизат. Сега не съм пред устройството, но ако не се справиш пиши пак и ще ги пусна тук Screenshot-и довечера.

При мен само трейлъри ми намира

Моля за Screenshots

Благодаря .
Отговори
#9
(02-02-2016, 14:55)ICO_ME написа: При мен само трейлъри ми намира

Моля за Screenshots

Благодаря .

Продължава да има проблем с търсенето през Search и не мога да разбера защо, но само при филми защото със сериалите нямам проблем при търсенето!

Мисля че Screenshot не е нужен за другия вариант. Като влезеш в iStream:
=> Movies => (примерно) Most Popular тук то ще започне да индексира 30 филма, които после ще ти покаже като списък. От там вече ще си влезеш в избрания филм примерно The Big Short и то ще започне да индексира линкове от около 30 source-a (които отделно в настройките на програмата може да се настройват ако искаш). След това ти вади линковете. Това е. Ако не се оправиш по-скоро ще направя видео, че с картинките много статично.
Kodi 16.1 (т.е. myKodi 16.1) на QNAP  Cool
Kodi 16.1 на Windows 10
Отговори
#10
(02-02-2016, 14:55)ICO_ME написа:
(01-02-2016, 18:52)pepo написа:
(01-02-2016, 17:56)ICO_ME написа: Здравей,
Благодаря за коментара .
Инсталирах iStream но ми намира само трейлъри .

Как да го настроя можеш ли да помогнеш .

Уикенда и на мен ми прави проблеми при търсенето на филм и сериали през Search функцията. Странното е, че като минеш през техните списъци/класации на най-гледани или Box Office и излизат. Сега не съм пред устройството, но ако не се справиш пиши пак и ще ги пусна тук Screenshot-и довечера.

При мен само трейлъри ми намира

Моля за Screenshots

Благодаря .
'

Пробвай следното (след търсене в google при мен всичко тръгна) - инсталирай .XunityTalk Repository, след това отиди на "Инсталиране от хранилище" => .XunityTalk Repository => Услуги => от тук инсталирай всичко, което не е инсталирано. След като направих това, при мен се появиха всички Sources както в iStream-Settings-iStream-Movies, така и в iStream-Settings-iStream-TV Shows.
Нямам проблеми със Search функцията - всичко, което търся, го намира.

Пробвай и сподели дали се е получило Smile

Успех!

ПП: Добавката е доста добра. От вчера я използвам и съм страшно доволен. Благодаря @pepo затова че я сподели с нас.
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Насичат филми с БГ аудио monro 10 2,541 14-06-2023, 09:36
Последна публикация: Topper
  Помощ за гледане на телевизия. Slackwere 11 11,923 22-06-2020, 19:57
Последна публикация: Fireblade
  варианти за гледане на телевизия в Коди theskillboy 9 9,566 05-05-2020, 12:06
Последна публикация: gogobravo
  Помощ за конфигуриране на раздел "Филми" snipeman 4 5,223 09-12-2018, 12:39
Последна публикация: snipeman
  Приставка за филми WOW ROBERT 4 5,436 15-10-2018, 11:52
Последна публикация: Hangman

Отваряне на: