Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Amazon Fire TV Stick
#41
Наздраве за "огнената пръчка" !
Аз също си купих още 4 бройки преди седмица когато бяха по 25$ за 4К и 15$ за обикновените. Амазон са наложили ограничения за бройките които могат да се използват на един акаунт, но това не е проблем.
Отговори
#42
Здравейте,
Някой да е чул нещо за Black Friday на Amazon в Европа, че пропуснах прИмоцията и не взех още поне една пръчка.
В САЩ вече обявиха, че от 24.11 ще бъдат 24.99 USD,- за 4K и 19.99 USD,- за обикновената.

Поздрави
Отговори
#43
Mожеш да се възползваш и от Cyber Monday on 2 December 2019 когато цените обикновено са по-добри от тези на Black Friday , 29 November 2019.
Всичката стока която е произведена специално за тези дати трябва да се разпродаде. Вземи под внимание факта, че това което ще купиш на тези дати има различни партидни номера от обикновените (говоря за USA). Тaзи стока е поръчана специално за тях и качеството не е същото като това на стоките с "нормални" цени.
Отговори
#44
В немския амазон може да се поръча все още за 29.99 €.
Fire TV Stick 4K Ultra HD

Неудобното в случая е доставката - може да се достави само на адрес в Германия или Австрия.
В англииския амазон пък доставят само за UK и струва £29.99.
| < Laziness is stupidity of the body, stupidity is laziness of the mind > |
| < Faulheit ist Dummheit des Körpers, Dummheit ist Faulheit des Geistes > |
Отговори
#45
(26-11-2019, 18:19)zdravkos написа: В немския амазон може да се поръча все още за 29.99 €.
Fire TV Stick 4K Ultra HD

Неудобното в случая е доставката - може да се достави само на адрес в Германия или Австрия.
В англииския амазон пък доставят само за UK и струва £29.99.
Благодаря, колега!
Поръчах 2 от немския (да има).

Поздрави!
Отговори
#46
Диловете започнаха:


  [Изображение: gDTis68.png]


Препоръчвам ви Fire TV Cube защото е доста по-бърз, скоро ще има упдейт за съвместимост с ефирна и сателитна телевизия, може да се синхронизира и с кабеларките. В пакета има и Amazon Ethernet Adapter (10/100).

По подразбиране в Европа отново всичко е по-скъпо.
Отговори
#47
Купих си Amazon Firestick 4K, инсталирах кодито 18.5, но проблема ми е че не иска да изтехли никакви аддони. Изписва, че няма мрежа.
Отговори
#48
Ами прикачи и LOG файла, за да можем да видим повече.

От къде ги теглиш добавките?
Отговори
#49
Аз съм в Германия, а ги тегля от БГ. Имам някакво предположение че проблема е в немския доставчик, имам някакви ограничения в мрежата.
Отговори
#50
(22-12-2019, 19:59)yordanov63 написа: Аз съм в Германия, а ги тегля от БГ. Имам някакво предположение че проблема е в немския доставчик, имам някакви ограничения в мрежата.

(22-12-2019, 14:53)yordanov63 написа: Купих си Amazon Firestick 4K, инсталирах кодито 18.5, но проблема ми е че не иска да изтехли никакви аддони. Изписва, че няма мрежа.

Каква е връзката на Германия с липсата на мрежа? Как хем липсва мрежа, а след това липсващата мрежа имала рестрикции?

Ще си позволя да цитирам един съфорумник който каза:

(21-10-2019, 16:58)ZZlatev написа: За проблемите .... трябва повече от боб и кристална топка. Това е специален случай.

.... не показа шибания LOG файл, за да помогнеш на някой.... да ти помогне на теб.
"Не работи", "има проблем"....

Когато отидеш на доктор за да провери дали имаш нещо счупено той обикновено те изпраща за снимка и чак след като я види взима решение какво лечение да предприеме. Тук нещата стоят по подобен начин.
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  amazon fire tv stick 4k rosenirs 8 6,929 05-09-2023, 14:09
Последна публикация: Xri100
  Fire Stick Djakov_stz1986@abv.bg 1 3,782 07-01-2021, 16:19
Последна публикация: mehanic
  Amazon Fire tv box (2nd gen) mickelangelo 2 3,665 04-04-2020, 11:56
Последна публикация: mickelangelo

Отваряне на: