Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TO DO list
#91
Topper, съжалявам човече, но свободното време тъкмо свърши. Хайде бегом обратно на работа и да изпълним петилетката предсрочно за едно потупване по рамото от другаря телохранител на Т. Живков.

Сериозно ли казвате, че нямате време? Който има желание винаги намира време и начин, а този който няма желание, намира единствено оправдания... Може да ви е прозвучало малко грубо, но това е самата истина.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#92
Първо Фокс сега и НатГео са махнали входа за абонати на Булсат...
Отговори
#93
(07-09-2016, 17:58)Majide написа:
Topper, съжалявам човече, но свободното време тъкмо свърши. Хайде бегом обратно на работа и да изпълним петилетката предсрочно за едно потупване по рамото от другаря телохранител на Т. Живков.

Сериозно ли казвате, че нямате време? Който има желание винаги намира време и начин, а този който няма желание, намира единствено оправдания... Може да ви е прозвучало малко грубо, но това е самата истина.

Offtopic: Доста грубо и не мисля да минавам в режим оправдание. Но допусни, че някои работим по 12ч на комп (и не, бат'Бойко не ми плаща заплатата, мисля, че аз си я изкарвам) и когато се приберем в къщи, предпочитаме да си прекарваме времето със семейството и децата.
И всъщност, програмирането в малките часове го отказах преди около 20г.
Нищо лично, ама не така с оценките.
Отговори
#94
Сега, когато от теленор раздават на всичко живо hbogo дали няма да се намери някой мотивиран разработчик за аддон ?
Отговори
#95
AXN го махам от анкетата, защото AXN Player вече е на разположение в раздел подкасти на добавката BRIGADA. Българският им отдел предлага само 30-тина видеа, заради което смятам за неоправдано да се реализира самостоятелен AXN addon за Kodi.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#96
А за filmboxlive ще има ли?
Отговори
#97
(30-03-2017, 22:33)trip70 написа: А за filmboxlive ще има ли?
Наполовина съм го направил. За втората половина обаче, ще ми трябва малко чужда помощ.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#98
Изказвам благодарност на всеки,, който се е заел със създаването на тази добавка, но за голямо мое съжаление не разбирам нищо от програмиране и не знам как да помогна.

Моля помогнете на Majide да довърши добавката!
Отговори
#99
Момчета подкарайте bg-gledaitv

Addon
Отговори
Махнах bukvi.bg от анкетата, защото вече е направена приставка за субтитри от този сайт.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори


Отваряне на: